Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Математичне моделювання реального інвестування в умовах трансформаційної економіки України

Математичне моделювання реального інвестування в умовах трансформаційної економіки України

Назва:
Математичне моделювання реального інвестування в умовах трансформаційної економіки України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,52 KB
Завантажень:
12
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Шмиголь Надія Миколаївна
УДК 519.86(731)
Математичне моделювання реального інвестування в умовах трансформаційної економіки України
Спеціальність 08.03.02 - Економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики в Запорізькому державному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Запоріжжя.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Кельдер Таїсія Леопольдівна,
Запорізький державний університет,
доцент кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, професор
Вітлінський Вальдемар Володимирович,
Київський національний економічний університет,
заступник завідуючого кафедрою
економіко-математичних методів
кандидат економічних наук, доцент
Погорєловська Ірина Дем’янівна,
Національна Академія державної
податкової служби України ДПА України,
кафедра інформаційних технологій в оподаткуванні
Провідна установа – Донецький національний університет,
Міністерства освіти та науки України,
кафедра економічної кібернетики, м.Донецьк
Захист відбудеться “17” січня 2005 р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.006.01 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий “09” грудня 2004року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, професор Шарапов О.Д.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Економічне середовище в сучасних умовах трансформації економічних відносин в Україні характеризується високим ступенем нестабільності, через що значно зростає складність управління підприємницькою діяльністю, зокрема, інвестиційною.
Слід зазначити, що більшість вітчизняних підприємств функціонують в умовах понад семидесяти відсоткової зношеності обладнання і, як правило, не мають у достатньому обсязі власних інвестиційних ресурсів для економічного розвитку. Таким чином, зовнішні інвестиції залишаються одним з головних джерел відтворення, розширення та модернізації основних фондів і підвищення виробничих потужностей українських підприємств, що зумовлює зростання ефективності національної економіки. У цих умовах актуальним є розробка та застосування засобів методологічного та математичного забезпечення для підтримки управлінських рішень щодо здійснення реального інвестування суб‘єктами ринкових відносин України.
Суттєвий внесок у становлення цієї наукової галузі знань зробили провідні вчені В. Леонтьєв, Дж. Нейман, Л. Канторович, Дж. Данциг, В. Глушков. Проблемам моделювання реальних інвестицій присвячені роботи зарубіжних і вітчизняних вчених Е. Альтмана, С. Модильяні, М. Міллера, А.А. Бакаєва, І.А. Бланка, О.Д. Василика, В.В. Вітлінського, К.Ф. Ковальчука, В.М. Порохні, Ю.Г. Лисенка та ін.
У численних наукових публікаціях основну увагу зосереджено на таких важливих аспектах, як визначення ефективності інвестиційних програм на мікрорівні, виділення пріоритетних галузей та сфер економіки для іноземних інвесторів, створення відносно сприятливого інвестиційного клімату для них, державне регулювання процесами здійснення інвестицій тощо. Разом з тим залишається недостатньо дослідженим питання аналізу групи об‘єктів реального інвестування, вибору найкращого з них та реалізації найефективнішої інвестиційної програми їх розвитку відповідно до певної мети стратегічного інвестора і подальшого ефективного управління діяльністю вибраного об‘єкта. Кожна з моделей, побудованих для розв’язування часткових задач інвестиційного менеджменту, має вирішувати певне завдання й не може бути зорієнтованою на комплексне розв‘язання поставленої проблеми.
Отже, актуальним і необхідним є вирішення проблеми розробки комплексу економіко-математичних моделей, які б стали науковим підґрунтям прийняття рішень щодо стратегії й тактики здійснення реального інвестування в сучасних умовах соціально-економічних і політичних реалій в Україні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Математичне моделювання реального інвестування в умовах трансформаційної економіки України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок