Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Використання ферментних препаратів в комбікормах з високим вмістом ячменю при вирощуванні гусенят-бройлерів

Використання ферментних препаратів в комбікормах з високим вмістом ячменю при вирощуванні гусенят-бройлерів

Назва:
Використання ферментних препаратів в комбікормах з високим вмістом ячменю при вирощуванні гусенят-бройлерів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,85 KB
Завантажень:
66
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
У науково-господарських дослідах вивчали вплив різних доз ферментни
х препаратів у складі комбікорму з високим вмістом ячменю на збереженіс
ть гусе-нят, інтенсивність їх росту, використання корму та забійні якост
і, а у фізіологіч-них, проведених на фоні на


Національний аграрний університет
КОЛЬЦОВ Микола Павлович
 
УДК 636.598.087.8
Використання ферментних препаратів в
комбікормах з високим вмістом ячменю при вирощуванні гусенят-бройлерів
06.02.02 – годівля тварин і технологія кормів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Київ - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Таврійській державній агротехнічній академії Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник – доктор біологічних наук, професор Лисенко Валерій Іванович, Таврійська державна агротехнічна академія, завідувач кафедри тваринництва і мисливствознавства.
Офіційні опоненти: доктор сільськогосподарських наук, професор Каравашенко Володимир Федорович, Інститут птахівництва УААН, головний науковий співробітник;
кандидат сільськогосподарських наук, доцент Москалик Олександр Юхимович, Білоцерківський державний аграрний університет, Міністерство аграрної політики України, кафедра годівлі сільськогосподарських тварин.
 
Провідна установа – Подільська державна аграрно-технічна академія, Міністерство аграрної політики України, кафедра годівлі тварин та технології кормів, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької області.
Захист дисертації відбудеться “25” жовтня 2000 р.
о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради
Д 26.004.05 у Національному аграрному університеті
за адресою: 03041, Київ-41, вул. Героїв оборони, 15,
навчальний корпус 3, ауд. 65.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці
Національного аграрного університету за адресою:
03041, Київ-41, вул. Героїв оборони, 11, навчальний
корпус 10, читальний зал.
Автореферат розісланий “23” вересня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Столюк В.Д.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення конверсії корму – одне з найважливіших завдань птахівництва. Воно ускладнюється, коли до структури комбікормів входять компоненти з високою наявністю клітковини та бета-глюканів, які негативно впливають на перетравність і засвоєння поживних речовин корму, особливо у молодняку птиці. Це, зокрема, стосується ячменю, який є цінним компонентом комбікормів, але внаслідок підвищеного вмісту клітковини і ?-глюкану вводиться в комбікорми в певних обмеженнях: гусенятам до 9-тижневого віку не більше 15% (Фісінін В.І., 1992, Ібатуллін І.І, Каравашенко В.Ф., 1998).
Встановлено, що для покращення поживної цінності комбікормів на ячмінній основі доцільно збагачувати їх ферментними препаратами (Сірвідіс В.Ю., та ін., 1974, 1995, Matosik V., et. al., 1982, Батюжевський Ю.Н., та ін., 1996). При цьому доведена висока ефективність використання ензимів в годівлі птиці (Rotter B., 1989, Nesselman К., 1989, Donkers W., 1991, Vogt Н., 1990), але вона залежить від специфічної дії ферментів і норми введення їх в комбікорми.
У зв’язку з цим виникає необхідність наукового обгрунтування використання окремих ферментів та їх мультиензимних композицій в годівлі птахів, норм введення їх в комбікорми залежно від вмісту важкоперетравних вуглеводів, виду і вікової групи птиці. Крім того, кількість ферментних препаратів постійно зростає, внаслідок чого використання їх в птахівництві не вивчено та не розроблені рекомендації щодо їх застосуванню в комбікорми на ячмінній основі. Таким чином, дослідження стосовно використовування ферментних препаратів в комбікормах з високим вмістом ячменю для гусенят є актуальними.
Зв’язок роботи з науковими програмами, темами. Дисертація є складовою частиною наукових досліджень Таврійської державної агротехнічної академії і виконувалась на кафедрі тваринництва і мисливствознавства за ініціативною темою “Використання ферментних препаратів в комбікормах з високим вмістом ячменю при вирощуванні гусенят-бройлерів”, затвердженою вченою Радою ТДАТА 11 квітня 1995 року, протокол № 9.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Використання ферментних препаратів в комбікормах з високим вмістом ячменю при вирощуванні гусенят-бройлерів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок