Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розвиток мережі метрополітену на основі закономірностей формування пасажиропотоків (на прикладі Харківського метрополітену)

Розвиток мережі метрополітену на основі закономірностей формування пасажиропотоків (на прикладі Харківського метрополітену)

Назва:
Розвиток мережі метрополітену на основі закономірностей формування пасажиропотоків (на прикладі Харківського метрополітену)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,50 KB
Завантажень:
41
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Київський національний університет
будівництва і архітектури
Очеретенко Сергій Валентинович
УДК 711.7; 625.42
Розвиток мережі метрополітену на основі
закономірностей формування пасажиропотоків
(на прикладі Харківського метрополітену)
Спеціальність 05.23.20 – Містобудування та територіальне планування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській національній академії міського господарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
кандидат технічних наук, професор Гук Валерій Іванович, Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури, професор кафедри урбаністики.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Нефьодов Леонід Іванович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій;
кандидат технічних наук, доцент Рейцен Євген Олександрович, Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри міського будівництва.
Провідна установа:
Державний науково-дослідний і проектний інститут містобудування Держбуду України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 7 ” липня 2004 року о . 1000 . годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.09 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський пр., 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський пр., 31.
Автореферат розісланий 03.06.2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ісаєв О.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Планувальні рішення, які не враховують особливих вимог транспорту до планування міст, спричиняють значні народногосподарські втрати як у капіталовкладеннях на організацію транспортного господарства, так і в процесі експлуатації міського транспорту.
Транспортна проблема – це разом з тим основна планувальна проблема, тому що без організованого належним чином транспорту не можливе раціональне розміщення підприємств і установ, житла та місць відпочинку, навчальних закладів, торгових центрів тощо.
Удосконалення транспортної мережі дозволяє підвищити ступінь розвитку міських територій. Тому при побудові й розвитку транспортної системи в будь-якому місті треба прагнути до того, щоб для більшості працюючих витрати часу на поїздку до місця роботи й назад на громадському транспорті були б не вище, ніж на особистому автомобілі, при забезпеченні достатньої зручності пересування.
Перевезення пасажирів – складний процес, що повинен орієнтуватися в першу чергу на транспортні потреби пасажирів. Він залежить від цілого ряду технологічних факторів.
У даний час спостерігається істотне збільшення нерівномірності пасажиропотоків на швидкісних видах міського транспорту, в тому числі на метрополітені. Це викликано зміною місць прикладання праці та розподілу пасажиропотоків у часі, тому виникла необхідність виявити тут відповідні закономірності.
Облік нерівномірності пасажиропотоків у часі звичайно здійснюють за допомогою коефіцієнта нерівномірності, що показує перевищення максимального значення пасажиропотоку над середнім значенням за певний проміжок часу. Однак цей коефіцієнт не дозволяє враховувати те, як відбувається розподіл пасажиропотоків у часі. У зв'язку з цим необхідно побудувати модель, яка б більш точно описувала процес надходження пасажирів на станцію за годинами протягом доби. У розглянутих наукових джерелах є спроби математично описати ці процеси, проте при цьому використовувалися постановочні моделі, що не дають точного прогнозу на кожний конкретний проміжок часу. Сучасний рівень розвитку обчислювальної техніки дозволяє більш точно описати процес надходження пасажирів на станції метрополітену протягом доби.
На метрополітен пасажир приходить через станцію, де здійснюються оплата проїзду і пропуск на платформу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Розвиток мережі метрополітену на основі закономірностей формування пасажиропотоків (на прикладі Харківського метрополітену)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок