Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДСИСТЕМА ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ ПРОЕКТНИХ РІШЕНЬ ПРИ СТВОРЕННІ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ ОБ’ЄКТІВ НЕВИРОБНИЧОЇ СФЕРИ

ПІДСИСТЕМА ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ ПРОЕКТНИХ РІШЕНЬ ПРИ СТВОРЕННІ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ ОБ’ЄКТІВ НЕВИРОБНИЧОЇ СФЕРИ

Назва:
ПІДСИСТЕМА ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ ПРОЕКТНИХ РІШЕНЬ ПРИ СТВОРЕННІ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ ОБ’ЄКТІВ НЕВИРОБНИЧОЇ СФЕРИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,52 KB
Завантажень:
431
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКРОНІКИ
АЛЬ МОХАДМЕХ ЗАФЕР
УДК 519.876.5:004.056
ПІДСИСТЕМА ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ ПРОЕКТНИХ РІШЕНЬ ПРИ СТВОРЕННІ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ ОБ’ЄКТІВ НЕВИРОБНИЧОЇ СФЕРИ
05.13.12 - системи автоматизації проектних робіт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2001


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник | доктор технічних наук, професор
Невлюдов Ігор Шакірович,
Харківський державний технічний університет радіоелектроніки, завідувач кафедри технології та автоматизації виробництва радіоелектронних та електронно-обчислювальних засобів
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Нефьодов Леонід Іванович,
Харківський державний технічний університет
будівництва та архітектури, професор кафедри
економічної кібернетики та інформатики
кандидат технічних наук, доцент
Гліненко Лариса Костянтинівна,
Національний університет "Львівська політехніка",
доцент кафедри електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій
Провідна установа | Національний технічний університет "ХПІ",
кафедра автоматизованих систем управління, Міністерство освіти і науки України, м. Харків
Захист відбудеться “23” жовтня 2001 р. о _13-00_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.02 у Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166 м. Харків, пр. Леніна. 14,факс (0572) 40-94-13.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного технічного університету радіоелектроніки, м. Харків, пр, Леніна,14.
Автореферат розісланий “ 20 ” вересня 2001 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради |
_______________ |
Безкоровайний В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В даний час соціально-економічна ситуація більшості країн характеризується стрімким розвитком невиробничої сфери і, як результат, зростанням числа великих установ, що займаються касовим обслуговуванням населення (готелі, великі торгові центри, комерційні банки). Складна інфраструктура установ, великий обсяг обігу готівки і цінних паперів, значна кількість співробітників і відвідувачів, обумовлюють, з одного боку, складність у забезпеченні безпеки установи (протипожежна безпека, захист від несанкціонованого доступу, нападу, примусу співробітників до несанкціонованих дій), з іншого боку - підвищена увага з боку потенційних порушників.
Розробкою систем безпеки або їх складових частин займаються багато ведучих фірм. Розробки таких систем і їхніх елементів наведені в роботах Ю.П.Аксамитного, В.М.Алексеєнка, В.І.Андріанова, В.Б.Гавриша, О.В.Гуленка, Ю.Б.Долгополова, М.В.Качева, А.Є.Кисельова, А.М.Клачкова, І.Т.Михайлова, А.О.Панпурина, А.В.Соколова, Б.Е.Сокольського.
Існуючі досягнення у галузі створення охоронних систем, як правило, зводяться до створення автономних локальних підсистем, що реалізують часткові функції забезпечення безпеки, наприклад, підсистеми обмеження доступу (“Полонез”, "Менует", Excel Photo ID фірми Honeywell Inc. (США)), охорони і спостереження (Delta Net, САКС-2М, Intelliguard 9000, Scantronic, “Россі”, “Ревун”), відеоспостереження. Загальними недоліками наведених підсистем безпеки є: автономність - існуючі підсистеми розробляються як самостійні програмно-апаратні комплекси, що функціонують незалежно від головної автоматизованої системи управління установою; недостатня гнучкість - інформаційне забезпечення таких підсистем, як правило, базується на жорсткій моделі, яка не передбачає забезпечення безпеки у випадку нестандартних ситуацій, що знижує безпеку об'єктів.
Для поліпшення захисту об'єкта від погроз і вибору оптимальної архітектури системи безпеки необхідний облік індивідуальних особливостей планування будинків, організаційної структури і правил поведінки усередині об'єкта, а також великої розмаїтості наявних на ринку технічних засобів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІДСИСТЕМА ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ ПРОЕКТНИХ РІШЕНЬ ПРИ СТВОРЕННІ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ ОБ’ЄКТІВ НЕВИРОБНИЧОЇ СФЕРИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок