Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДИДАКТИЧНІ УМОВИ ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ ФАКУЛЬТЕТІВ ПЕДАГОГІЧНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ

ДИДАКТИЧНІ УМОВИ ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ ФАКУЛЬТЕТІВ ПЕДАГОГІЧНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ

Назва:
ДИДАКТИЧНІ УМОВИ ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ ФАКУЛЬТЕТІВ ПЕДАГОГІЧНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,37 KB
Завантажень:
37
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ІНСТИТУТ ПЕДАГОГІКИ АПН УКРАЇНИ
ХМЕЛЬ Оксана Валеріївна
УДК 378.147
ДИДАКТИЧНІ УМОВИ ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ ФАКУЛЬТЕТІВ
ПЕДАГОГІЧНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ
13.00.09 – теорія навчання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті педагогіки АПН України, м. Київ.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
ДОРОШЕНКО Юрій Олександрович,
Інститут педагогіки АПН України,
завідувач лабораторії навчання інформатики
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
ОЛІЙНИК Віктор Васильович,
Центральний інститут післядипломної педагогічної
освіти АПН України, ректор
кандидат педагогічних наук, доцент
ГРИЗУН Людмила Едуардівна,
Харківський національний педагогічний університет
ім. Г.С. Сковороди, доцент кафедри інформаційних
технологій
Провідна установа: Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка, кафедра педагогіки,
Міністерство освіти і науки України, м. Тернопіль
Захист відбудеться “12“ жовтня 2006 р. о 1600 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.452.01 в Інституті педагогіки АПН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Артема 52-д.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій частині Інституту педагогіки АПН України (04053, м. Київ, вул. Артема 52-д).
Автореферат розіслано “12“ вересня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.Д. Березівськa


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Нині швидко змінюються вимоги до фахівця, постійно зростає обсяг інформації, потрібної для виконання повсякденних професійних завдань. Від майбутніх спеціалістів вимагається постійно підвищувати професійну компетентність, уміти адаптуватися в умовах швидкого оновлення техніки та технологій і протягом короткого часу поповнювати професійні знання.
Зміни, які відбуваються в суспільстві, вимагають адекватної трансформації системи освіти, а саме: підвищення освітнього рівня населення, забезпечення можливості навчатися протягом усього життя, надання всім громадянам рівних можливостей доступу до отримання освіти завдяки зняттю вікових, соціальних та організаційних обмежень, можливості формування й реалізації індивідуальної освітньої траєкторії для кожного майбутнього спеціаліста з урахуванням його психофізіологічних особливостей, уподобань, інтересів та здібностей, можливості обирати певні навчальні курси та зручний для суб’єкта навчання час.
Сучасний рівень розвитку інформаційно-комунікаційних технологійІКТ) дозволяє модернізувати та підвищити ефективність навчання, автоматизувати й технологізувати як власне процес навчання, так і контроль рівня навченості. Завдяки інтеграції ІКТ в усі галузі діяльності людини в навчальних закладах з’явились передумови впровадження й розвитку дистанційної освіти, яка базується на використанні інформаційних і телекомунікаційних технологій та дозволяє забезпечити необхідний рівень підготовки спеціаліста. Ця форма надання освіти дозволяє отримувати знання в будь-якій галузі без постійного відвідування навчального закладу та уможливлює неперервне професійне вдосконалення протягом усього життя.
У зарубіжних системах освіти, зокрема в США, західноєвропейських країнах, Японії, Росії, протягом останніх років широко використовується дистанційне навчання. Кожна країна має власні напрями впровадження дистанційної освіти, які ґрунтуються на політичних, економічних та соціальних особливостях цих країн. Зокрема, в Японії дистанційне навчання в основному використовується з метою підвищення кваліфікації фахівців, для США характерним є створення віртуальних університетів, у яких навчаються студенти різного віку, та використання дистанційного навчання комерційними структурами для підвищення професійної компетентності спеціалістів. У Західній Європі створено єдиний навчальний простір з однаковими стандартами освіти, відкритим характером університетів та взаємною акредитацією університетів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ДИДАКТИЧНІ УМОВИ ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ ФАКУЛЬТЕТІВ ПЕДАГОГІЧНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок