Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМ ІНДИВІДУАЛІЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ МІЖНАРОДНОГО ПІДПРИЄМСТВА

МЕХАНІЗМ ІНДИВІДУАЛІЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ МІЖНАРОДНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
МЕХАНІЗМ ІНДИВІДУАЛІЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ МІЖНАРОДНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,09 KB
Завантажень:
288
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
АНТОНЕНКО КАТЕРИНА ВІКТОРІВНА
УДК 658.3: 331.1 (043.3)
МЕХАНІЗМ ІНДИВІДУАЛІЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ МІЖНАРОДНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному авіаційному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник
кандидат економічних наук, професор Родченко Василь Васильович,
Національний авіаційний університет, професор кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, Рибінцев В’ячеслав Олександрович,
Кримський державний гуманітарний університет, завідувач кафедри менеджменту і маркетингу
доктор економічних наук, професор Чубукова Ольга Юріївна,
Київський національний університет технологій та дизайну, завідувач кафедри економічної кібернетики
Провідна установа: Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, відділ проблем комплексного розвитку і розміщення продуктивних сил, м. Київ
Захист відбудеться “14” жовтня 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 у Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 2, ауд. 418.
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою:
03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий “13” вересня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.В.Матвєєв


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Ефективна система управління персоналом в умовах ринкового господарювання суттєво впливає на забезпечення конкурентоспроможності підприємств та створення конкурентних переваг за рахунок раціонального використання інтелектуальних ресурсів і трудового потенціалу працівників. Незважаючи на значну кількість та накопичений досвід наукових розробок вітчизняних і зарубіжних вчених щодо удосконалення форм і методів кадрового менеджменту, більшість українських підприємств через брак висококваліфікованого управлінського персоналу та недостатньо гнучку і застарілу концепцію кадрової політики не встигає реагувати на швидкі зміни ситуації на ринку праці, нові вимоги до мобільної переорієнтації власного інтелектуального потенціалу, впровадження сучасних технологій кадрової роботи, як одного з дієвих виробничих процесів.
Науковий пошук шляхів підвищення ефективності управління персоналом базується на теоретичних працях загальновизнаних фундаторів теорії професійного менеджменту Тейлора Ф., Фоллєт М., Друкера П., Ансоффа І. та інших, а також на дослідженнях фахівців з кадрового менеджменту Кеттела Р., Леонгарда К., Флемхольца Б., Карлофа Б., Голланда Д., Хеннінга В., Грачова М., Кібанова А., Полякова В., Спіранського В., Слезінгера Г.Є., Травіна В., Шекшні С. та інших. Цій проблемі були також присвячені дисертаційні дослідження Бабінцевої Л.Ю., Колоніарі О.П., Савченко Г.О., виконані в Україні в останні роки.
Основними напрямками наукових досліджень з проблем кадрового менеджменту поряд з розвитком систем корпоративного управління та формування організаційної культури є поглиблене вивчення індивідуальних якостей особистості, типології трудової поведінки персоналу, розвитку його інтелектуального потенціалу, самоменеджменту та своєчасного найбільш ефективного використання можливостей кожного працівника.
У зв’язку з цим актуальною, важливою і своєчасною для України є наукова розробка основних положень і рекомендацій щодо механізму індивідуалізованого управління персоналом підприємств з використанням міжнародного досвіду та національних традицій.
Об’єктивна необхідність теоретичного обґрунтування та практичної реалізації концепції індивідуалізованого управління обумовила вибір теми дисертаційного дослідження та об’єкту впровадження результатів – міжнародного підприємства із специфічним контингентом працівників та західними технологіями роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕХАНІЗМ ІНДИВІДУАЛІЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ МІЖНАРОДНОГО ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок