Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІННОВАЦІЙНІ ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПІДГОТОВКИ МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ I-II РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ

ІННОВАЦІЙНІ ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПІДГОТОВКИ МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ I-II РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ

Назва:
ІННОВАЦІЙНІ ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПІДГОТОВКИ МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ I-II РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,47 KB
Завантажень:
335
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛУГАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
КІЯШКО Олександр Олександрович
УДК 378.141.001.76
ІННОВАЦІЙНІ ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
ПІДГОТОВКИ МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ
I-II РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
13.00.04 – теорія та методика професійної освіти
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Луганськ – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Луганському державному педагогічному університеті імені Тараса Шевченка, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – член-кореспондент АПН України, доктор
педагогічних наук, професор ШЕВЧЕНКО Галина
Павлівна, завідувачка кафедри педагогіки
Луганського державного педагогічного університету
імені Тараса Шевченка.
Офіційні опоненти – академік АПН України, доктор педагогічних наук,
професор ІЛЬЧЕНКО Віра Романівна, завідувачка
лабораторії інтеграції змісту шкільної освіти
Інституту педагогіки АПН України (м. Полтава);

– кандидат педагогічних наук ПОРУС Борис
Натанович, доцент кафедри філософії і соціології
освіти Луганського інституту післядипломної
педагогічної освіти
Провідна установа – Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, Міністерство освіти і науки України, кафедра педагогіки.
Захист відбудеться 25 червня 2001 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.053.01 у Луганському державному педагогічному університеті імені Тараса Шевченка за адресою: 910011, м. Луганськ, вул. Оборонна, 2.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Луганського державного педагогічного університету імені Тараса Шевченка (91011, м. Луганськ, вул. Оборонна, 2).
Автореферат розісланий “24” травня 2001року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л. Л. Бутенко
 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Система професійної та вищої освіти України покликана забезпечити організацію навчально-виховного процесу з підготовки освічених, висококваліфікованих спеціалістів для різних галузей народного господарства. Одним із компонентів ступеневої освіти виступають вищі навчальні заклади I-II рівнів акредитації, що традиційно здійснюють як професійну, так і загальноосвітню підготовку спеціалістів середньої ланки виробництва.
инамізм глобальних змін у світі, перетворення, що відбуваються в суспільстві в цілому, потребують істотних змін у системі освіти, принципах її організації, формах і методах навчально-виховного процесу, розробки інноваційних технологій навчання та виховання. Треба відзначити, що в навчально-виховній системі традиційного вищого навчального закладу І_ІІ рівнів акредитації існують певні суперечності: 1) між орієнтацією на систему знань як основу підготовки та особистісним розвитком майбутнього фахівця; 2) між традиційним підходом до оцінки якості підготовки спеціаліста та сучасним ринком освітніх послуг; 3) між потребами у впровадженні ефективних педагогічних технологій і недостатнім науково-методичним забезпеченням розробки й поширення сучасних педтехнологій; 4) між вимогами ринку праці та готовністю вищої школи до підготовки конкурентноспроможного спеціаліста-випускника. Таке положення актуа-лі-зує необхідність розробки та впровадження інноваційних педагогічних технологій.
Сучасна філософська, культурологічна і психолого-педагогічна науки створили значну систему теоретико-практичних знань із питань організації навчально-виховного процесу в навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації. Системно-діяльнісний підхід як теоретико-методологічна основа дослід-жен-ня проблем педагогіки вищої школи, розробки та впровадження сучасних інноваційних технологій у освіті представлений у роботах В.Афанасьєва, В.Садовського, А.Пригожина та ін.
Значний внесок у обґрунтування теорії й практики педагогіки вищої школи внесли А.Алексюк, С.Архангельський, К.Астахова, Я.Болюбаш, В.Бондар, В.Галузинський, Е.Гришин, М.Євтух, І.Кобиляцький, Б.Коротяєв, А.Лігоцький, В.Марігодов, А.Слободянюк, С.Смирнов, Г.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ІННОВАЦІЙНІ ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПІДГОТОВКИ МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ I-II РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок