Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ БІОМЕДИЧНИХ БАГАТОПАРАМЕТРИЧНИХ СИСТЕМ МЕТОДАМИ БАГАТОВИМІРНОЇ ГЕОМЕТРІЇ

МОДЕЛЮВАННЯ БІОМЕДИЧНИХ БАГАТОПАРАМЕТРИЧНИХ СИСТЕМ МЕТОДАМИ БАГАТОВИМІРНОЇ ГЕОМЕТРІЇ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ БІОМЕДИЧНИХ БАГАТОПАРАМЕТРИЧНИХ СИСТЕМ МЕТОДАМИ БАГАТОВИМІРНОЇ ГЕОМЕТРІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,55 KB
Завантажень:
365
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ГУМЕН Степан Миколайович
УДК 515.2
МОДЕЛЮВАННЯ БІОМЕДИЧНИХ
БАГАТОПАРАМЕТРИЧНИХ СИСТЕМ
МЕТОДАМИ
БАГАТОВИМІРНОЇ ГЕОМЕТРІЇ
Спеціальність 05.01.01 — Прикладна геометрія,
інженерна графіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут”
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
ВАНІН Володимир Володимирович,
завідувач кафедри нарисної геометрії, інженерної
та комп’ютерної графіки Національного технічного
університету України “Київський політехнічний
інститут”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Мартин Євген Володимирович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
професор кафедри нарисної геометрії та графіки
кандидат технічних наук, доцент
Несвідомін Віктор Миколайович,
Національний аграрний університет України, доцент
кафедри нарисної геометрії, інженерної та
комп’ютерної графіки
 
Захист відбудеться “ 20 “ грудня 2007 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої Ради Д 26.056.06 Київського Національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31, КНУБА, Вчена рада університету, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського Національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31, КНУБА.
Автореферат розісланий “ 16 “ 11. 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої Ради Д 26.056.06
кандидат технічних наук, доцент Плоский В.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Дослідження складних багатопараметричних залежностей між багатьма факторами одночасно у прикладній геометрії проводиться методом геометричного моделювання. У самому загальному випадку геометричними моделями складних залежностей між n змінними являються певні k-багатовиди (1Ј k Ј n–1) евклідового n-вимірного фазового простору цих змінних. При цьому неперервна сукупність точок k-багатовиду ставиться у взаємну однозначну відповідність з неперервною сукупністю всіх можливих станів змодельованої багатопараметричної залежності між всіма n змінними. Дослідження багатопараметричної фізичної залежності зводиться до формалізованого геометричного дослідження методами багатовимірної геометрії над k-багатовидами геометричними функціями n-вимірного фазового простору. По суті взаємозалежність технічних параметрів моделюється взаємозалежністю параметрів геометричної моделі, потім розроблюються алгоритми розв’язку геометричних задач на моделі, а результат одержаного розв’язку трансформується на технічні параметри вихідного процесу.
Актуальність теми. Розвиток інформаційних технологій діагностики фізичного стану здоров’я людини є актуальним для сучасного суспільства.
У біомедицині широко використовуються електронні прилади і пристрої, які призначені полегшити профілактику, діагностику та лікування пацієнтів. Однак, існуючі системи відображення біомедичних сигналів характеризуються відсутністю надійного апарату опрацювання одержаних сигналів від пристроїв з можливістю одночасного врахування їх всіх у спільній взаємозалежності.
У даній роботі знаходимо можливість геометричними засобами визначити стан живого організму за його патологічними змінами, які вимірюються електронними приладами і пристроями при встановленні діагнозу пацієнта. Побудова геометричної моделі залежності стану пацієнта від патологічних змін дасть можливість комп’ютеризувати процес діагностики хворих пацієнтів, з одного боку, та автоматизовано контролювати стан здоров’я людини, з другого.
Однією з актуальних задач є вивчення шкідливості впливу електромагнітних хвиль, що випромінюються звідусіль у сучасному світі, на живий організм.
Спостереження, проведені за станом здоров’я користувачів електронної техніки і за кордоном, і в Україні, неспростовно вказують на шкідливість впливу електромагнітних хвиль на життєдіяльність як окремих органів, так і всього живого організму.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ БІОМЕДИЧНИХ БАГАТОПАРАМЕТРИЧНИХ СИСТЕМ МЕТОДАМИ БАГАТОВИМІРНОЇ ГЕОМЕТРІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок