Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БІОФІЗИЧНІ ТА БІОХІМІЧНІ ЗМІНИ В ПЛОДОВИХ ОБОЛОНКАХ ПРИ НЕСВОЄЧАСНОМУ ЇХ РОЗРИВІ У ВАГІТНИХ І РОДІЛЬ

БІОФІЗИЧНІ ТА БІОХІМІЧНІ ЗМІНИ В ПЛОДОВИХ ОБОЛОНКАХ ПРИ НЕСВОЄЧАСНОМУ ЇХ РОЗРИВІ У ВАГІТНИХ І РОДІЛЬ

Назва:
БІОФІЗИЧНІ ТА БІОХІМІЧНІ ЗМІНИ В ПЛОДОВИХ ОБОЛОНКАХ ПРИ НЕСВОЄЧАСНОМУ ЇХ РОЗРИВІ У ВАГІТНИХ І РОДІЛЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,00 KB
Завантажень:
441
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
ВІННИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. М. І. ПИРОГОВА
ФЕДЧЕНКО ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
УДК 618.34-007.251:618.2/3+618.54-089.888.19
БІОФІЗИЧНІ ТА БІОХІМІЧНІ ЗМІНИ
В ПЛОДОВИХ ОБОЛОНКАХ ПРИ
НЕСВОЄЧАСНОМУ ЇХ РОЗРИВІ
У ВАГІТНИХ І РОДІЛЬ
14.01.01 — Акушерство і гінекологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття
наукового ступеня
кандидата медичних наук
Вінниця — 2001


Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти Тернопільської державної медичної академії ім.І.Я.Горбачевського МОЗ України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Жиляєв Микола Іванович,
Тернопільська державна медична академія ім. І. Я.Горбачевського МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології медичного факультету.
Офіційні опоненти: - член-кореспондент НАН, АМН України і Росії,
доктор медичних наук, професор
Тимошенко Леонід Васильович,
кафедра акушерства, гінекології та перинатології
КМАПО ім. П.Г.Шупика МОЗ України;
- доктор медичних наук, професор
Юзько Олександр Михайлович,
завідувач кафедри акушерства і гінекології з курсом
дитячої та підліткової гінекології Буковинської державної медичної академії МОЗ України.
Провідна установа: Львівський державний медичний університет ім. Данила Га-лицького МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології № лікувального факультету, м. Львів.
Захист дисертації відбудеться “27” березня 2001 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .600.01 при Вінницькому державному медичному університеті ім. М. І. Пирогова МОЗ України (21018, м. Вінниця, вул. Пирогова, ).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Вінницького державного медичного університету ім. М. І. Пирогова МОЗ України (21018, м. Вінниця, вул. Пирогова, ).
Автореферат розісланий “25” лютого 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук, доцент М. І. Покидько


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Несвоєчасне відтікання навколоплодових вод (НВНВ) є одним із основних ускладнень перебігу вагітності та пологів, яке спричиняє невиношування вагітності, внутрішньоутробну гіпоксію плода, слабкість родової діяльності, кровотечі під час пологів, розвиток хоріоамніоніту та післяродових гнійно-запальних захворювань, що несприятливо відбивається на здоров’ї матері і дитини. За останні роки частота несвоєчасного розриву плодових оболонок (НРПО) зросла і не має тенденції до зниження (А.Л.Жилко, 1992; В.О.Радзинський і співавт., 1993; О.М.Юзько, 1996; Л.В.Тимошенко, 1998). Насамперед, це зумовлено недостатнім вивченням етіології та патогенезу НВНВ. До останнього часу зовсім не досліджувалися оптична щільність оболонок, молекулярно-структурна будова і групові зв’язки в амніоні та хоріоні, міцність плодового міхура на розрив, стан основних ланок перекисного окислення ліпідів (ПОЛ) та функціональної активності трьох рівнів ендогенної біоантиокисної системи (БАОС) в плодових оболонках. Відсутність чітких уявлень про біофізичні та біохімічні зміни в плодовому міхурі перед розривом не дозволяла запропонувати патогенетично обгрунтований спосіб запобігання передчасному розриву плодових оболонок (ПРПО). Профілактика цього виду акушерської патології залишається неефективною тому, що досі не існує простої скринінгової системи, яка могла б дати лікарю оцінку в балах кожного фактора ризику ПРПО для формування груп ризику виникнення передчасного відтікання навколоплодових вод (ПВНВ) на кожній дільниці жіночої консультації.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в рамках наукової тематики кафедр акушерства та гінекології Тернопільської державної медичної академії “Лазерна і магнітолазерна терапія в профілактиці і комплексному лікуванні захворювань у жінок репродуктивного віку” 1994-1996 рр. №0195U009227.
Мета і завдання дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: БІОФІЗИЧНІ ТА БІОХІМІЧНІ ЗМІНИ В ПЛОДОВИХ ОБОЛОНКАХ ПРИ НЕСВОЄЧАСНОМУ ЇХ РОЗРИВІ У ВАГІТНИХ І РОДІЛЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок