Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНСТРУМЕНТИ Управління РЕАЛІЗАЦІЄЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В УМОВАХ ДІЮЧОГО ПІДПРИЄМСТВА

ІНСТРУМЕНТИ Управління РЕАЛІЗАЦІЄЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В УМОВАХ ДІЮЧОГО ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ІНСТРУМЕНТИ Управління РЕАЛІЗАЦІЄЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В УМОВАХ ДІЮЧОГО ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,60 KB
Завантажень:
10
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Молоканова Валентина Михайлівна
УДК 65.012:330.341:519.25
ІНСТРУМЕНТИ Управління РЕАЛІЗАЦІЄЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В УМОВАХ ДІЮЧОГО ПІДПРИЄМСТВА
 
05.13.22 - Управління проектами та програмами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі управління проектами Національної металургійної Академії Міністерства освіти і науки України (м.Дніпропетровськ).
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Малий Валентин Васильович,
Національна металургійна академія Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри управління проектами (м. Дніпропетровськ).
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Тесля Юрій Миколайович,
Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри інтелектуальних та інформаційних систем (м. Черкаси)
доктор технічних наук, доцент
Дружинін Євген Анатольович,
Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, завідувач кафедри “Інформаційні управляючі системи” (м. Харків).
Провідна установа: Придніпровська державна академія будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту, маркетингу та управління проектами (м. Дніпропетровськ).
Захист відбудеться 28 березня 2007 р. о годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.01 у Київському національному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного університету будівництва та архітектури за адресою: 03690, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розіслано “26” лютого 2007 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради,
д.т.н., професор В.М. Скіданов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційного дослідження. Курс України на інтеграцію до світового ринку потребує підвищення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств за рахунок впровадження досягнень проектного менеджменту. Ускладнення задач розвитку економіки України, виникнення нових цілей та ресурсні обмеження в їх досягненні роблять подальше дослідження теоретичних і практичних проблем управління проектами своєчасною і важливою проблемою сьогодення.
Світовий досвід підтверджує, що саме проектне управління дозволило багатьом країнам вирішувати найскладніші задачі перехідного характеру в умовах жорстко обмежених фінансових ресурсів та часу. Деякий досвід у втіленні інноваційних проектів за роки незалежності накопичили підприємства України. Він позитивно свідчить про переваги проектного управління, як засобу постійної адаптації підприємства до швидких змін навколишнього середовища. Методологія управління проектами з урахуванням специфіки країн з перехідною економікою постійно збагачується роботами українських вчених. Але масштаб використання методів проектного управління в Україні, на погляд автора, все ще не відповідає потребам розвитку економіки. Причиною цього може бути суттєвий розрив між теорією управління проектами та практичним використанням інструментів проектного менеджменту в умовах діючого підприємства. Тому систематизація та узагальнення науково-теоретичних і прикладних аспектів реалізації інноваційних проектів в умовах діючого підприємства є актуальним питанням теорії і практики проектного менеджменту.
Незважаючи на великий обсяг передінвестиційних досліджень, планування та контроль, більшість проектів не вкладаються у визначений бюджет та в заплановані терміни, що в умовах обмеженого фінансування може привести до критичного стану всього підприємства. Основним методом управління проектом на етапі його реалізації є метод освоєного обсягу та його модифікації. Загальна ідея методу освоєного обсягу полягає в відстежуванні фактичних показників освоєного обсягу, що дозволяє на підставі їх відхилень від планових приймати рішення по впровадженню змін у проекті.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ІНСТРУМЕНТИ Управління РЕАЛІЗАЦІЄЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В УМОВАХ ДІЮЧОГО ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок