Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ТА ЗАСОБУ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ОРГАНО-МІНЕРАЛЬНОЇ СУМІШІ

ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ТА ЗАСОБУ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ОРГАНО-МІНЕРАЛЬНОЇ СУМІШІ

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ТА ЗАСОБУ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ОРГАНО-МІНЕРАЛЬНОЇ СУМІШІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,10 KB
Завантажень:
227
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ВІННИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
САЦЮК ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 631.333
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ТА ЗАСОБУ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ОРГАНО-МІНЕРАЛЬНОЇ СУМІШІ
05.05.11 - машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Вінниця – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Луцькому державному технічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Дідух Володимир Федорович,
Луцький державний технічний університет, завідувач кафедри сільськогосподарського машинобудування
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Пилипець Михайло Ількович,
Тернопільський державний технічний університет
імені Івана Пулюя, завідувач кафедри комп’ютерних технологій в машинобудуванні;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Єрмоленко Володимир Олександрович, Черкаський
державний технологічний університет, декан факультету навчального науково-виробничого комплексу і довузівської підготовки.
Провідна установа: Національний аграрний університет, кафедра сільськогосподарського машинобудування, Кабінет Міністрів України, м. Київ.
Захист відбудеться “_08_” __листопада_____ 2005 року о 1600 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.854.02 у Вінницькому державному аграрному університеті за адресою: 21008, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Агрономічне, вул. Сонячна 3, корпус 2,
ауд. 2301.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького державного аграрного університету за адресою: 21008, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Агрономічне, вул. Сонячна 3, корпус 3.
Автореферат розісланий “_30_” _____вересня___ 2005р.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Берник П.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. На сучасному етапі розвитку сільськогосподарського виробництва найбільш прогресивним способом, що дає змогу не тільки підвищити врожайність культур, але й зменшити техногенний тиск на навколишнє середовище, є система точного землеробства. Одним із аспектів такої системи землеробства є впровадження нових видів добрив, серед яких особливою ефективністю відрізняються органо-мінеральні добрива (ОМД). Для досягнення високих результатів система точного землеробства передбачає застосування локального внесення ОМД.
На сьогодні створені ОМД на основі торфу, вулканічних порід, курячого посліду і інших матеріалів. Потенційним цінним природнім ресурсом органічної речовини для сучасного і перспективного використання в різних галузях народного господарства, в тому числі для виробництва ОМД, є сапропелі, балансові запаси яких в Україні становлять 140 млн. т. в перерахунку на 60-відсоткову вологість.
Технологія виробництва ОМД передбачає підготовку компонентів за гранулометричним складом, дозування компонентів, приготування органо-мінеральної суміші (ОМС), грануляцію ОМС, сушіння гранул, виділення товарної фракції. Створені експериментальні цехи не дають бажаного результату, оскільки, при роботі отримується лише 30% товарної фракції. Аналіз процесу виробництва ОМД показує, що важливим чинником, який сприяє підвищенню виходу товарної фракції є використання для грануляції однорідної дрібнодисперсної ОМС. Відомі пристрої не здатні забезпечити якісне приготування ОМС за прийнятних техніко-економічних показників. Тому розробка засобу для приготування ОМС, який задовольняє вимоги при підготовці суміші перед гранулюванням у технологічних лініях з виробництва ОМД є актуальним і своєчасним питанням для сільського господарства України.
Зв’язок із науковими програмами, планами, темами. Дослідження, що складають основу дисертаційної роботи, виконані у Луцькому державному технічному університеті в 1998 – 2005рр., відповідно до державних науково-технічних програм з пріоритетних напрямків розвитку науки та техніки. Основні положення дисертаційної роботи є складовими частинами досліджень за темами: „Дослідження взаємодії механізмів сільськогосподарських машин з матеріалами”
(№ держреєстрації 01 00 U 000 258) та „Дослідження процесів і засобів приготування органо-мінеральних добрив на основі сапропелю” (№ держреєстрації 01 02 U 000 254).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ТА ЗАСОБУ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ОРГАНО-МІНЕРАЛЬНОЇ СУМІШІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок