Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Утворення партії „Зелених” та її роль в суспільно-політичному житті ФРН (1977 – 1993 рр.)

Утворення партії „Зелених” та її роль в суспільно-політичному житті ФРН (1977 – 1993 рр.)

Назва:
Утворення партії „Зелених” та її роль в суспільно-політичному житті ФРН (1977 – 1993 рр.)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,17 KB
Завантажень:
55
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ УКРАЇНСЬКОЇ АРХЕОГРАФІЇ ТА ДЖЕРЕЛОЗНАВСТВА ІМЕНІ М.С. ГРУШЕВСЬКОГО
Чорногор Ярослав Олексійович
УДК 94 (430): 329
Утворення партії „Зелених”
та її роль в суспільно-політичному житті ФРН
(1977 – 1993 рр.)
07.00.02 – Всесвітня історія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
Київ - 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі нової та новітньої історії зарубіжних країн історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Науковий керівник: кандидат історичних наук, доцент
Іванов Олександр Федорович,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн,
заступник начальника управління міжнародних зв’язків
Офіційні опоненти: доктор історичних наук, професор
Кудряченко Андрій Іванович,
Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України, декан факультету підвищення кваліфікації
кандидат історичних наук, доцент,
Калінічева Галина Іванівна
Європейський університет, директор Бізнес-коледжу
Провідна установа: Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, кафедра міжнародних відносин, Міністерство освіти і науки України, м. Чернівці
Захист відбудеться 29 вересня 2005 р. о 12 годині на засіданні cпеціалізованої вченої ради Д 26.228.01 при Інституті української археографії та джерелознавства імені М.С. Грушевського НАН України за адресою: 01001, м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту української археографії та джерелознавства імені М.С. Грушевського НАН України (01001, м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4).
Автореферат розісланий 15 серпня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Песчаний О.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Загострення світової енергетичної кризи в сер. 1970-х років прискорило розвиток екологічного руху в ФРН, у процесі еволюції якого в 1980 р. утворилася партія „Зелених” (ПЗ). Сучасна назва партії з 1993 р. звучить як „Союз 90/Зелені” і є наслідком злиття партії „Зелених” з організаціями громадського протесту колишньої НДР. Створення сучасної партії „Союз 90/Зелені” стало наслідком глобальних процесів як політичного, так і економічного та екологічного характеру в епоху переходу до постіндустріального суспільства. На сьогодні вона є однією з впливових німецьких партій, яка другий термін поспіль входить до урядової коаліції, очолюваної соціал-демократами. Фракція партії в Бундестазі є третьою за чисельністю та впливом.
Ці чинники зумовлюють пізнавально-наукову та практичну вагомість історичного дослідження процесу виникнення та розвитку ПЗ ФРН, викликають потребу визначити її місце і роль у суспільно-політичному житті країни, вимагають подальшого вивчення та наукового осмислення фактів і подій із урахуванням їхніх наслідків для подальшого перебігу подій у політичному та історичному процесі в ФРН, а також можливостей їх впливу на інші країни, зокрема, на Україну. ФРН є важливим економічним і політичним партнером для України, що викликає необхідність в поглибленому дослідженні історії тих політичних партій, які на сьогодні є впливовими в Німеччині. Для розуміння теперішніх політичних реалій у ФРН і в об’єднаній Європі необхідно з’ясувати походження і простежити еволюцію партії „Зелених”.
Зв’язок з науковими програмами, планами, темами. Дисертація є складовою частиною науково-дослідної роботи, яка проводиться вченими кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Київського національного університету ім. Т.Шевченка і спрямована на дослідження актуальних процесів суспільно-політичного розвитку в країнах Західної Європи та Північної Америки в умовах зростаючої глобалізації.
Мета дисертаційного дослідження полягає у з’ясуванні витоків та причин утворення партії „Зелених”, дослідження етапів її становлення, особливостей її організаційної будови та ідейно-програмного спрямування, а також визначення місця та ролі партії у суспільно-політичному житті ФРН в досліджуваний період.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Утворення партії „Зелених” та її роль в суспільно-політичному житті ФРН (1977 – 1993 рр.)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок