Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАНДАРТИЗАЦІЯ ФАХОВОЇ ПІДГОТОВКИ З ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ В КРАЇНАХ ПІВНІЧНОЇ АМЕРИКИ І ЄВРОПИ

СТАНДАРТИЗАЦІЯ ФАХОВОЇ ПІДГОТОВКИ З ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ В КРАЇНАХ ПІВНІЧНОЇ АМЕРИКИ І ЄВРОПИ

Назва:
СТАНДАРТИЗАЦІЯ ФАХОВОЇ ПІДГОТОВКИ З ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ В КРАЇНАХ ПІВНІЧНОЇ АМЕРИКИ І ЄВРОПИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,99 KB
Завантажень:
324
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ТАЛАНОВА Жаннета Василівна
УДК 351.851 (378) (100)
СТАНДАРТИЗАЦІЯ ФАХОВОЇ ПІДГОТОВКИ
З ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
В КРАЇНАХ ПІВНІЧНОЇ АМЕРИКИ І ЄВРОПИ
25.00.03 – державна служба
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
КИЇВ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі управління освітою в Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор,
академік АПН України
ЛУГОВИЙ Володимир Іларіонович,
Національна академія державного управління
при Президентові України,
ректор.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
ДЕМ’ЯНЕНКО Наталія Миколаївна,
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка,
завідувач кафедри педагогіки;
кандидат наук з державного управління,
ЧМИГА Віра Олександрівна,
Національна академія державного управління
при Президентові України,
заступник декана факультету вищих керівних кадрів.
Провідна установа – Інститут педагогіки і психології професійної освіти Академії педагогічних наук України, відділ порівняльної професійної педагогіки і психології, м. Київ.
Захист відбудеться “14” квітня 2004 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.810.01 в Національній академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20, к.212.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державного управління при Президентові України (03057, м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий “12” березня 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.К.Майборода
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах світової інтеграції і посилення взаємодії країн, підвищення мобільності населення і загострення конкуренції, прискорення соціально-культурних змін важливим є створення системи гарантій громадянам якості освіти та фахової підготовки як способу вдосконалення, самореалізації людини. Це передбачає встановлення державного та громадського контролю за навчальними закладами, визначення сукупності норм і критеріїв, правил і процедур, які забезпечують дотримання певних стандартів якості навчальних послуг. Необхідність підвищення якості освіти, фахової підготовки людських ресурсів, що актуально з погляду не лише розвитку окремої людини як найвищої цінності, а й досягнення конкурентоспроможності кожної нації в цілому, актуалізує в багатьох країнах проблему освітньої стандартизації.
Водночас глибокі й стрімкі суспільні перетворення, реформування адміністративної системи, вищої освіти в Україні в руслі глобалізації й європеїзації привели до утвердження в країні нового виду діяльності – “Державне управління” та однойменних з ним освітньої і наукової галузей з підготовки фахівців. Надшвидке за історичними мірками становлення нової професійної сфери та детермінованої нею галузей фахової підготовки потребують адекватних заходів щодо забезпечення гарантій якості нововведень, їх відповідності національним інтересам та міжнародним нормам. Адже курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію проголошено одним з пріоритетів державної політики.
Ця проблематика перебуває в полі зору вчених, її різні аспекти досліджувалися в працях українських (С.І.Андрусенко, В.Д.Бакуменко, Я.Я.Болюбаш, В.П.Гондюл, С.У.Гончаренко, В.І.Домніч, В.С.Журавський, М.З.Згуровський, С.А.Калашнікова, В.М.Князєв, К.В.Корсак, В.Г.Кремень, С.В.Крисюк, В.А.Куценко, О.І.Локшина, В.І.Луговий, О.І.Ляшенко, В.М.Мадзігон, В.К.Майборода, Н.Р.Нижник, О.Ю.Оболенський, В.О.Огнев’юк, В.Л.Петренко, Н.Г.Протасова, І.В.Розпутенко, О.Я.Савченко, В.М.Сороко, М.Ф.Степко й інші) та зарубіжних (K.K.Андерс, Г.В.Атаманчук, Н.Б.Віш, Н.Воскресенська, Б.Л.Вульфсон, Дж.Гілл, Р.Ф.Дюрант, П.В.Інграхам, Д.Кірстейн, К.Коліно, Б.О.Кравченко, З.Лан, Р.Леванскі, M.Ліпс, M.Маор, K.Дж.Мейєр, Р.M.Міррабелла, Д.П.Мойніхем, I.Моліна, К.A.Ньюленд, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: СТАНДАРТИЗАЦІЯ ФАХОВОЇ ПІДГОТОВКИ З ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ В КРАЇНАХ ПІВНІЧНОЇ АМЕРИКИ І ЄВРОПИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок