Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНАЛІЗ, моделЮВАННЯ TA УПРАВЛІННЯ ПОТОКОВИМИ ПРОЦЕСАМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО КОМПЛЕКСУ ТРАНСПОРТУВАННЯ НАФТИ

АНАЛІЗ, моделЮВАННЯ TA УПРАВЛІННЯ ПОТОКОВИМИ ПРОЦЕСАМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО КОМПЛЕКСУ ТРАНСПОРТУВАННЯ НАФТИ

Назва:
АНАЛІЗ, моделЮВАННЯ TA УПРАВЛІННЯ ПОТОКОВИМИ ПРОЦЕСАМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО КОМПЛЕКСУ ТРАНСПОРТУВАННЯ НАФТИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,04 KB
Завантажень:
328
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “
Харківський авіаційний інститут”
Рамірес Малдонадо Томас
| УДК 519.876.2 :004.358 + 65.012.34 |
АНАЛІЗ, моделЮВАННЯ TA УПРАВЛІННЯ ПОТОКОВИМИ ПРОЦЕСАМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО КОМПЛЕКСУ ТРАНСПОРТУВАННЯ НАФТИ
05.13.06 - Автоматизовані системи управління та
прогресивні інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Федорович Олег Євгенович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”,
завідувач кафедри інформаційних управляючих систем.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Петров Едуард Георгійович,
Харківський національний університет радіоелектроніки,
завідувач кафедри системотехніки;
доктор технічних наук, професор
Краснобаєв Віктор Анатолійович,
Харківський державний технічний університет сільського господарства,
професор кафедри автоматизації та комп’ютерних технологій.
Провідна установа
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, кафедра системного аналізу і управління, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “_14_” _листопада_ 2003р. о _14 00_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.01 в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”.
Автореферат розісланий “_23_” __вересня_ 2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради __________________ Чумаченко І.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми досліджень. Однією з найважливіших, складових, паливно-енергетичного комплексу будь-якої країни є нафтовидобувна і нафтопереробна промисловість. Попит на енергоносії та сировину для нафтопереробних підприємств, що постійно збільшується, диктує необхідність пошуку нових рішень у задачах організації й управління технологічним комплексом видобутку, переробки і транспортування нафти (ТКВПТН).
У розвитку нафтовидобувної промисловості відбувається новий етап, пов'язаний з комплексуванням та інтегрованим автоматизованим управлінням процесів видобутку, переробки і транспортування нафти. Створення інтегрованого автоматизованого комплексу видобутку, переробки і транспортування нафти вимагає вирішення цілого ряду наукових і прикладних проблем і задач, основними з яких є:
-
системне комплексування потокових процесів видобутку, переробки і транспортування нафти;
-
розробка підходів, методів створення інтегрованих інформаційно-управляючих систем, що враховують специфіку і розподілений характер нафтовидобувних і нафтопереробних виробництв;
-
створення математичних методів аналізу ТКВПТН і синтезу інтегрованих управляючих систем.
Існуючі підходи до аналізу і створення складних розподілених технологічних комплексів в основному спрямовані на розв’язання окремих задач. В них не повною мірою використано системні технології, методи промислової логістики, крім того, відсутній інструментарій моделювання потокових процесів ТКВПТН. Тому актуально створення таких методів і моделей, що дозволили б системно проаналізувати розподілений технологічний комплекс, використовуючи сучасні інформаційні технології, підвищити ефективність роботи управлінського персоналу інтегрованих автоматизованих інформаційно-управляючих систем (ІАІУС) ТКВПТН.
У зв'язку з цим тема дисертації має важливе наукове та прикладне значення, оскільки вона спрямована на вирішення актуальної наукової прикладної задачі розробки системних методів аналізу та моделювання потокових процесів для управління технологічним комплексом транспортування нафти, які дозволяють підвищити ефективність управління в розподілених системах, враховуючи сучасні ринкові відносини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: АНАЛІЗ, моделЮВАННЯ TA УПРАВЛІННЯ ПОТОКОВИМИ ПРОЦЕСАМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО КОМПЛЕКСУ ТРАНСПОРТУВАННЯ НАФТИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок