Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Комплексне використання технічних засобів навчання для формування німецькомовної граматичної компетенції студентів (на базі англійської мови)

Комплексне використання технічних засобів навчання для формування німецькомовної граматичної компетенції студентів (на базі англійської мови)

Назва:
Комплексне використання технічних засобів навчання для формування німецькомовної граматичної компетенції студентів (на базі англійської мови)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,08 KB
Завантажень:
32
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Одним із найважливіших завдань, які стоять перед системою освіти в Ук
раїні, є підвищення рівня підготовки фахівців під час навчання у вищих з
акладах освіти нашої країни


КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Палій Олександр Анатолійович
УДК 378.147:112.2
Комплексне використання технічних засобів навчання для формування німецькомовної граматичної компетенції студентів
(на базі англійської мови)
Спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання:
германські мови
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ - 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформатики та комп'ютерних технологій Київського національного лінгвістичного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат педагогічних наук, професор
Чекаль Галина Степанівна,
Київський національний лінгвістичний університет, професор кафедри інформатики та комп'ютерних технологій
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Плахотник Василь Макарович,
Інститут педагогіки АПН України,
головний науковий співробітник
лабораторії іноземних мов

кандидат педагогічних наук, доцент
коломієць Світлана Семенівна,
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”,
доцент кафедри теорії, практики та перекладу
англійської мови
Провідна установа Харківський національний університет
імені В.Н.Каразіна, кафедра англійської філології, Міністерство освіти і науки
України, м. Харків

Захист відбудеться “ 9 ” жовтня 2002 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.054.01 у Київському національному лінгвістичному університеті (03680, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73).
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Київського національного лінгвістичного університету (03680, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73).
Автореферат розісланий “ 9 ” вересня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Бігич О.Б.


загальна характеристика роботи
Останнім часом у нашій країні помітно зріс інтерес до вивчення іноземних мов. Це пов’язано, в першу чергу, з інтеграцією України у світове співтовариство та розвитком у зв’язку з цим міжнародних відносин, а також появою нових спільних підприємств, різних виробничих, освітніх, наукових проектів і проектів у галузі культури. Разом із зростанням попиту на фахівців з іноземних мов зростають вимоги до ефективності та якості їх навчання. Інтенсивно ведеться пошук нових методів навчання, їх удосконалення, розробка та впровадження нових засобів у навчальний процес.
Одним із найважливіших завдань, які постають перед системою освіти в Україні, є підвищення рівня підготовки фахівців під час навчання у вищих закладах освіти. Основна мета навчання студентів мовного вищого закладу освіти полягає у формуванні професійної компетенції фахівця з іноземної мови. Професійна компетенція складається з двох частин: іншомовної комунікативної компетенції та професійної педагогічної або перекладацької компетенції (П.І.Сердюков). Складовою іншомовної комунікативної компетенції є граматична компетенція (D.Laurillard, G.Marullo, П.І.Сердюков та ін.). Під граматичною компетенцією ми розуміємо граматичні знання й мовленнєві граматичні навички.
У методиці навчання іноземних мов вагома роль для організації ефективного формування складових комунікативної компетенції відводиться технічним засобам. Проблема використання технічних засобів та дидактичних матеріалів у навчанні іноземних мов не є новою. Досліджено можливості використання технічних засобів навчання (ТЗН) у навчальному процесі (С.І.Архангельський, Б.А.Бенедиктов, А.В.Деттерер, М.В.Ляховицький, А.Г.Молибог, Л.П.Пресман, Л.Д.Цесарський та ін.), особливості та переваги використання звукозапису (І.М.Берман, Н.І.Бичкова, Н.Г.Головкіна, Н.М.Головкова, І.М.Кошман, А.С.Лур’є, М.В.Ляховицький, Н.К.Скляренко, Е.Stack та ін.), ефективність використання технічних засобів у навчанні мовних аспектів (Н.І.Бичкова, А.С.Лур’є, Н.В.Любимова, Е.А.Штульман), використання комп'ютера у процесі навчання (І.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Комплексне використання технічних засобів навчання для формування німецькомовної граматичної компетенції студентів (на базі англійської мови)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок