Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕСТЕТИЧНЕ ВИХОВАННЯ КУРСАНТІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ ЗАСОБАМИ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

ЕСТЕТИЧНЕ ВИХОВАННЯ КУРСАНТІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ ЗАСОБАМИ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Назва:
ЕСТЕТИЧНЕ ВИХОВАННЯ КУРСАНТІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ ЗАСОБАМИ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,23 KB
Завантажень:
430
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ
ім. Богдана Хмельницького
 
ДЖИГУН ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА
УДК 37.036+355.23
ЕСТЕТИЧНЕ ВИХОВАННЯ КУРСАНТІВ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ
ЗАСОБАМИ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Спеціальність 20.02.02
Військова педагогіка та психологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Здобувач Джигун Л.М.
Хмельницький – 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національній Академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького, Державний комітет у справах охорони державного кордону України.
Науковий керівник:
кандидат військових наук, доцент Голінко Володимир Васильович, Національна академія Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького, ректор Національної академії Прикордонних військ України, м. Хмельницький.
Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент АПН України Бутенко Володимир Григорович, Херсонський державний педагогічний університет, кафедра педагогіки та психології, професор кафедри, м. Херсон;
кандидат філологічних наук, доцент Маркітантов Юрій Олександрович, Кам’янець-Подільський державний педагогічний університет ім. І.І.Огієнка, філологічний факультет, заступник декана, м. Кам’янець-Подільський.
Провідна установа: Київський інститут МВС України, кафедра педагогіки, м. Київ.
Захист відбудеться “27” вересня 2001 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К70.705.02 Національної академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького за адресою: 29003, м. Хмельницький-3, вул. Шевченка 46.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького.
Автореферат розіслано “ 20 ” серпня 2001 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради кандидат педагогічних наук,
доцент Галімов А.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Боєздатність Збройних сил і Прикордонних військ України вирішальною мірою залежить від людського фактору, морально-психологічного стану військовослужбовців. Тому одним із головних завдань будівництва та розвитку Збройних сил і Прикордонних військ України є опрацювання та використання усталених форм і методів виховання, пошук нових можливостей підвищення його ефективності.
Вдосконалення виховної роботи з особовим складом здійснюється в загальній системі реалізації Державної програми будівництва та розвитку Збройних Сил і Прикордонних військ України, яка вимагає чіткого визначення підходів до виховання захисника Батьківщини з урахуванням сучасної соціокультурної ситуації в суспільстві, особливостей формування нового покоління української молоді, її світогляду, морально-духовних, національно-історичних цінностей. Вона передбачає досягнення єдності навчання та виховання особового складу, його морально-психологічної готовності до виконання вимог Конституції України, військової присяги та статутів та більш повна реалізація духовного та професійного потенціалу особового складу військ, підвищення його особистої відповідальності за виконання функціональних і службових обов’язків, наказів командирів і начальників.
Професійна підготовка офіцера потребує створення належних умов та застосування різноманітних педагогічних засобів впливу з метою формування високоосвіченої особистості. Високий рівень освіти та фахової підготовки передбачає, окрім іншого сформованість естетичної культури військовослужбовця. Естетичне виховання дозволяє розвинути у курсантів естетичне ставлення до своєї життєдіяльності, до об’єктів реальності, до праці, сприяє формуванню особистості військовослужбовця розумного, високоморального, духовного багатого, який знає сенс свого життя, цілеспрямовано та активно працює в напрямі найбільш повної самореалізації .
Проблема естетичного виховання є предметом багатьох наукових досліджень. Бурхливий розвиток естетики як науки в 60-80-х роках зумовив активну розробку філософами, педагогами, психологами і навіть діячами мистецтв загальних питань теорії естетичного виховання (О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЕСТЕТИЧНЕ ВИХОВАННЯ КУРСАНТІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ ЗАСОБАМИ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок