Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЕКТУВАННЯ КРИВИХ ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ В ПЛАНІ

УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЕКТУВАННЯ КРИВИХ ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ В ПЛАНІ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЕКТУВАННЯ КРИВИХ ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ В ПЛАНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,42 KB
Завантажень:
207
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
Лагута Василь Васильович
УДК 625.173.3 :625.113
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЕКТУВАННЯ КРИВИХ
ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ В ПЛАНІ
Спеціальність 05.22.06 - залізнична колія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському державному технічному університеті залізничного транспорту Міністерства транспорту України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
БОСОВ Аркадій Аркадійович,
Дніпропетровський державний технічний університет
залізничного транспорту, кафедра прикладної математики.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук,
РАДЧЕНКО Микола Олексійович,
Інститут транспортних систем і технологій НАН України,
м.Дніпропетровськ, провідний науковий співробітник
відділу надпровідних магнітних систем.
 
кандидат технічних наук, доцент
КОРЖЕНЕВИЧ Іван Петрович,
Дніпропетровський державний технічний університет
залізничного транспорту, завідуючий кафедри
“Проектування, будівництво доріг і геодезія”.
Провідна установа: Київський державний університет економіки і технологій транспорту Міністерства транспорту України, кафедра “Реконструкція і експлуатація залізниць і споруд”.
Захист відбудеться “ 25 “ червня 2002 р. о 1410 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.820.01 при Дніпропетровському державному технічному університеті залізничного транспорту за адресою: 49010, м.Дніпропетровськ, 10, вул. Академіка В.А Лазаряна, 2, ауд. 314.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Дніпропетровського державного технічного університету залізничного транспорту за адресою: 49010, м.Дніпропетровськ, 10, вул. Академіка В.А Лазаряна, 2.
Автореферат розісланий “ 22 “ травня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д.т.н., професор Костін М.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Від якості проектування залізничної колії залежать подальші витрати на її утримання, швидкість руху поїздів. Розв’язання задачі раціонального проектування кривих поліпшить взаємодію колії і рухомого складу. Задачу проектування залізничних кривих можна умовно розділити на дві: проектування кривих для нових ділянок залізниці (що будуються) і проектування кривих для існуючих (що експлуатуються) ділянок.
В даний час, при проектуванні залізничної колії, як основна перехідна крива використовується радіоідальна спіраль. Радіоідальна спіраль не задовольняє вимогам у відношенні кутового прискорення. Перехідна крива проф. Шахунянца позбавлена хиби радіоідальної спіралі, але методика вибору її довжини не забезпечує, в деяких випадках, обмежень по непогашеному прискоренню і по його зміні. Таким чином, виникає задача визначення раціональної форми перехідної кривої, що забезпечує вимогам по непогашеному прискоренню, по зміні непогашеного прискорення, крутизни відводу підвищення зовнішньої рейки в кривій.
Важливою на сьогоднішній день залишається задача утримання кривих. Впровадження раціональних технологічних процесів по утриманню колії потребує удосконалення методів розрахунку виправленого положення кривої.
Вирішення відміченних задач особливо актуально в зв’язку з необхідністю створення міжнародних транспортних коридорів. Україна бере участь у розробці пропозицій по створенню швидкісних і високошвидкісних залізничних ліній у рамках ОСЖД. На найбільше інтенсивних напрямках руху в України до 2005 року планується реалізувати швидкість 160 км/год (Мостиска - Львів - Київ - Зерново і Київ - Одеса). Підвищення швидкості на залізницях України, в основному, здійснується за рахунок технічних заходів: реконструкція плану лінії, капітальний ремонт колії.
Будівництво і реконструкція ліній залізничної колії, утримання таких ліній визначає актуальність дисертаційної теми.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є частиною досліджень, які проводяться Дніпропетровським державним технічним університетом залізничного транспорту (ДІІТ) відповідно до рішення техніко-економічної Ради Придніпровської залізниці в рамках вимог засідання Ради Укрзалізниці від 24.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЕКТУВАННЯ КРИВИХ ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ В ПЛАНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок