Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Управління інвестиційним проектом з урахуванням ризику

Управління інвестиційним проектом з урахуванням ризику

Назва:
Управління інвестиційним проектом з урахуванням ризику
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,91 KB
Завантажень:
379
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Дорошенко Маргарита Миколаївна
УДК 69.003:336.532
Управління інвестиційним проектом з урахуванням ризику
Спеціальність 08.06.01 - Економіка підприємства та організація виробництва
(технічні науки)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ - 1999


Дисертація є рукопис
Робота виконана на кафедрі систем автоматизації проектування та управління Київського національного університету будівництва і архітектури
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор Михайлов Віталій Степанович, завідувач кафедрою систем автоматизації проектування та управління Київського національного університету будівництва і архітектури
Офіційні опоненти:
Доктор економічних наук, професор Міхельс Володимир Олександрович, Київський національний університет будівництва та архітектури, викладач кафедри Економіки будівництва.
Кандидат технічних наук, Садовський Володимир Іванович, Держбуд України Науково-дослідний інститут будівельного виробництва, ведучий науковий співробітник, завідувач відділом Організації будівництва
Провідна установа - Придніпровська державна академія будівництва та архітектури Міністерства освіти України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “23” вересня 1999р. в 15.00 годин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 252037, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури.
Автореферат розісланий “20” серпня 1999р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
к. е. н., доцент Погорельцев В.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Економічна ситуація в Україні продовжує переживати певні труднощі. Однією із необхідних умов припинення цього процесу є активізація інвестиційної діяльності. Сьогодні підприємство перетворилося в основну ланку інвестиційної активності, тому що зосередило в собі велику частину фінансових ресурсів.
Капітальні вкладення - це інвестиції у відтворення основних фондів, головними складовими, яких виступають будинки і споруди. Таким чином, інвестування в проекти капітального будівництва можна розглядати як одну з першочергових задач на сучасному етапі розвитку.
У зв'язку з розвитком ринкових відносин в Україні, підприємствам доводиться інвестувати в капітальне будівництво в умовах зростаючої непевності в одержанні очікуваного кінцевого прибутку. Успіх інвестиційної діяльності пов'язаний із визначенням оптимального співвідношення припустимого ризику і прибутку по конкретному проекту.
Актуальність теми.
Корінна перебудова господарського механізму, форм і методів управління проектуванням і будівництвом пред'являє принципово нові вимоги до оцінки витрат на всіх етапах інвестиційного проекту на базі сучасної інформаційної технології. Реалізація цих вимог безпосередньо пов'язана з розвитком технології управління проектом, з урахуванням ризику. Нагальна потреба розробки такої технології обумовлена значним відсотком проектів, що перевищили свої заплановані витрати.
Інвестор або менеджер проекту має потребу в методах, алгоритмах і програмних продуктах, що, допоможуть грамотно справитися з поставленою проблемою. Цим визначається актуальність розробки методики комплексної оцінки ризику всіх етапів інвестиційного проекту капітального будівництва, із наступним створенням алгоритму і програми.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертація пов'язана з програмами наукових досліджень КНУБА, виконувалася в Науковій Раді по комплексній проблемі “Економіка підприємств та організація виробництва”, у складі наукового напрямку по керуванню проектами.
Мета і задачі дослідження.
Метою роботи є розробка методики й алгоритму розрахунку реалізованих витрат інвестора, у ході реалізації інвестиційного проекту капітального будівництва в м. Києві на двох фазах проектування і будівництва, з урахуванням імовірності коефіцієнта ризику, із наступною програмною реалізацією алгоритму.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Управління інвестиційним проектом з урахуванням ризику

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок