Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА СПОСОБІВ ТА ЗАСОБІВ ЗМЕНШЕННЯ ЧАСУ ОБРОБКИ ТА ПЕРЕДАЧІ ВІДЕОДАНИХ В АСУЗТ

РОЗРОБКА СПОСОБІВ ТА ЗАСОБІВ ЗМЕНШЕННЯ ЧАСУ ОБРОБКИ ТА ПЕРЕДАЧІ ВІДЕОДАНИХ В АСУЗТ

Назва:
РОЗРОБКА СПОСОБІВ ТА ЗАСОБІВ ЗМЕНШЕННЯ ЧАСУ ОБРОБКИ ТА ПЕРЕДАЧІ ВІДЕОДАНИХ В АСУЗТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,84 KB
Завантажень:
184
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Міністерство транспорту України
Харківська державна академія залізничного транспорту
На правах рукопису
КЛИМЕНКО Любов Анатоліївна
УДК 621.327:681.5
РОЗРОБКА СПОСОБІВ ТА ЗАСОБІВ ЗМЕНШЕННЯ ЧАСУ ОБРОБКИ ТА ПЕРЕДАЧІ ВІДЕОДАНИХ В АСУЗТ
05.12.02 "Телекомунікаційні системи та управління ними"
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття ученого ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 1999


Дисертацією являється рукопис.
Робота виконана в Харківській державній академії залізничного транспорту Міністерства транспорту України
Науковий керівник | кандидат технічних наук, доцент
Валерій Семенович Коновалов,
доцент кафедри "Автоматика та комп'ютерні системи управління" Харківській державній академії залізничного транспорту.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Зеленській Олександр Олексійович, завідуючій кафедрою "Приймання, передачі та обробки сигналів" Державного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "Харківського авіаційного інституту";
кандидат технічних наук Остроумов Борис Володимирович, начальник комплексного відділу СКБ ВО "Комунар" (м. Харків).
Провідна установа | Харківський державний технічний університет радіоелектроніки.
Захист відбудеться “ 30 ” “ червня ”  г. в “ 13.00 ” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .15.04 при Харківській державній академії залізничного транспорту.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці академії.
Відгук на автореферат просимо направляти за адресою:
Україна, 310050, м. Харків, пл. Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий “ 28 ” травня 1999 р.
Вчений секретар
спеціалізованої ради
к.т.н., доцент І.П. Книшев


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Одним із напрямків підвищення ефективності роботи і конкурентноздатності на ринку транспортних послуг є вдосконалення всіх сфер виробничої та управлінської діяльності залізничного транспорту із застосуванням прогресивних інформаційних технологій, які базуються на сучасних програмно-технічних засобах і міжнародних стандартах.
При розробленні АСУЗТ найбільш важливими є питання одержання, передачі, прийому та відображення відеоінформації, яка необхідна для управління перевізним процесом інформації у зручній формі. Тому для підвищення ефективності АСУЗТ необхідно збільшити інформаційну ємність підсистем збору інформації, перепускну спроможність й ефективність використання каналів зв'язку та надійність взаємодії людини із комплексом технічних засобів.
Проведений аналіз відомих методів обробки і передачі інформації показав, що зменшення часу обробки і передачі відеоданих в АСУЗТ можливо у результаті стиснення і компактного її представлення. У вирішення цієї проблеми великий внесок зробили багато вчених. Серед них Агєєв Д.В., Гларіозов Г.Л., Еремеев І.С., Зубарєв Ю.М., Котєльніков В.О., Красільніков М.М., Крічевський Р.Є., Куликовський О.В., Мановцев А.П., Онищенко Ю.О., Орищенко В.І., Рябко Б.Я., Свіріденко Ю.А., Трофімов Б.Є. та інші. Серед дослідників дальнього зарубіжжя великий внесок внесли Джайн А.К., Кунт М., Прєтт У.К., Шеннон К., Хартлі Р. Л., Хаффман Д. А., Хеммінг Р.В. та інші.
Проте зростання об'єму інформації, необхідність обробки і передачі її у реальному масштабі часу, умови роботи осіб, що приймають рішення, і працюють не з реальними об'єктами, а з їхніми інформаційними моделями, вимагають розроблення більш ефективних методів компактного представлення відеоданих для зменшення часу обробки і передачі інформації в АСУЗТ.
Актуальність проблеми і її практичне значення обумовили вибір теми, визначили мету і задачі дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Робота виконана в рамках Національної програми інформації України і Комплексних цільових програм Укрзалізниці: "Концепції побудови безпечних систем управління рухом поїздів", "Концепції інформатизації залізничного транспорту України". Основні результати дисертаційної роботи знайшли відбиток у 2-х звітах по НДР.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: РОЗРОБКА СПОСОБІВ ТА ЗАСОБІВ ЗМЕНШЕННЯ ЧАСУ ОБРОБКИ ТА ПЕРЕДАЧІ ВІДЕОДАНИХ В АСУЗТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок