Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ, АЛГОРИТМИ І ТЕХНОЛОГІЯ РОЗРОБКИ РОЗПОДІЛЕНИХ БАЗ ДАНИХ ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧИХ СИСТЕМ

МОДЕЛІ, АЛГОРИТМИ І ТЕХНОЛОГІЯ РОЗРОБКИ РОЗПОДІЛЕНИХ БАЗ ДАНИХ ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧИХ СИСТЕМ

Назва:
МОДЕЛІ, АЛГОРИТМИ І ТЕХНОЛОГІЯ РОЗРОБКИ РОЗПОДІЛЕНИХ БАЗ ДАНИХ ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,96 KB
Завантажень:
395
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Харківський національний університет радіоелектроніки
Мохаммад І. А. Мухайрат
УДК 681.518:061
МОДЕЛІ, АЛГОРИТМИ І ТЕХНОЛОГІЯ РОЗРОБКИ РОЗПОДІЛЕНИХ БАЗ ДАНИХ ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧИХ СИСТЕМ
05.13.06 – автоматизовані системі управління
та прогресивні інформаційні технології
Автореферат дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформаційних управляючих систем Харківського національного університету радіоелектроніки, Міністерство освіти і науки України.
Науковий кервіник доктор технічних наук, професор Левикін Віктор Макарович, завідувач кафедри інформаційних управляючих систем Харківського національного університету радіоелектроніки.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Самойленко Микола Іванович, завідувач кафедри систем автоматизації проектування Харківської державної академії міського господарства;
- кандидат технічних наук, доцент Танянський Сергій Станіславович, доцент кафедри інформаційних систем і технологій в діяльності ВВС Харківського університету внутрішніх справ.
Провідна установа:
Національний державний технічний університет “Київський політехнічний інститут”, Міністерство освіти і науки Украіни, кафедра технічної кібернетики, м. Київ.
Захист відбудеться “23” січня 2002 p. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.01 в Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14, тел: (0572) 40-94-51.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий “21” грудня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук В.І. Саєнко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний стан розвитку організаційних інформаційно-управляючих систем (ІУС) можна охарактеризувати як перехід від автоматизації управління окремими ланками складних організаційних об’єктів до автоматизації управління усім складним об’єктом в цілому. Але такий перехід ставить перед проектувальниками подібних систем цілий ряд проблем. Однією з цих проблем є проблема розробки розподіленої бази даних (РБД), яка є головним елементом внутрішньомашинного інформаційного забезпечення ІУС. Слід відзначити, що переважна більшість ІУС, які використовуються для управління більшістю вітчизняних територіально розподілених об’єктів, проектується як сукупність окремих модулей, які взаємодіють за допомогою РБД. Тому проблема розробки РБД, яка враховувала б особливості інформаційних представлень окремих користувачів ІУС та забезпечувала б ефективне функціонування ІУС в умовах української економіки, є однією з головних проблем створення забезпечуючої частини ІУС.
Більшість сучасних методик проектування баз даних взагалі та РБД конкретно спираються на широке використання спеціальних інформаційних технологій, які реалізовано у вигляді CASE-засобів проектування баз даних. Такі засоби дозволяють автоматизувати процеси створення окремих моделей баз даних (БД) – концептуальної (КМ), логічної (ЛМ) та фізичної (ФМ) – та полегшити трансформацію розробленої КМ БД, що проектується, в ЛМ, а розробленої ЛМ БД, що проектується – в ФМ. Але переважну більшість таких засобів орієнтовано на розробку централізованих БД, які розробляються із використанням традиційної OLTP-технології, і вони не можуть бути ефективно використані при розробці РБД. Такому використанню заважають багато недоліків цих засобів. Наприклад, жоден з існуючих CASE-засобів не надає розробникам інструментарію автоматизації створення КМ БД та автоматизації об’єднання локальних інформаційних моделей РБД у єдину загальносистемну ЛМ чи ФМ РБД.
Створення і впровадження сучасних інформаційних технологій проектування РБД базується на використанні переважно реляційних математичних моделей РБД, технологій моделювання інформаційних потоків, структурного та системного аналізу об’єкта та системи управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: МОДЕЛІ, АЛГОРИТМИ І ТЕХНОЛОГІЯ РОЗРОБКИ РОЗПОДІЛЕНИХ БАЗ ДАНИХ ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок