Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ КОМПРЕСОРНИХ ЛОПАТКОВИХ АПАРАТІВ

ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ КОМПРЕСОРНИХ ЛОПАТКОВИХ АПАРАТІВ

Назва:
ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ КОМПРЕСОРНИХ ЛОПАТКОВИХ АПАРАТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,53 KB
Завантажень:
203
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ТАВРІЙСЬКА ДЕРЖАВНА АГРОТЕХНІЧНА АКАДЕМІЯ
СПІЦИН Володимир Євгенійович
УДК 515.2
ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ КОМПРЕСОРНИХ
ЛОПАТКОВИХ АПАРАТІВ
Спеціальність 05.01.01 –
Прикладна геометрія, інженерна графіка
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Мелітополь – 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор БОРИСЕНКО Валерій Дмитрович, завідувач кафедри інженерної графіки Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Миколаїв)
Офіційні опоненти:–
доктор технічних наук, професор КОРЧИНСЬКИЙ Володимир Михайлович, завідувач кафедри електронних засобів телекомунікації Дніпропетровського національного університету (м. Дніпропетровськ);–
кандидат технічних наук, доцент ЯХНЕНКО Віктор Мефодійович, доцент кафедри графіки і нарисної геометрії Запорізької державної інженерної академії (м. Запоріжжя).
Провідна установа:
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", кафедра нарисної геометрії, інженерної і машинної графіки, Міністерство освіти і науки України (м. Київ)
Захист відбудеться "22" березня 2006 р. о 10-й годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 18.819.02 у Таврійській державній агротехнічній академії за адресою:
72312, Запорізька обл., м. Мелітополь, ТДАТА, пр. Б. Хмельницького, 18.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Таврійської державної агротехнічної академії за адресою:
72312, Запорізька обл., м. Мелітополь, ТДАТА, пр. Б. Хмельницького, 18.
Автореферат розісланий "20" лютого 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К 18.819.02
д–р техн. наук, доцент _____________ В.М. Малкіна


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Розвиток енергетики України ставить підвищені вимоги до ефективності газотурбінних двигунів (ГТД), зниження масогабаритних характеристик та металомісткості, поліпшення екологічних показників, зменшення витрат на виготовлення. Одним із напрямків досягнення цієї мети є підвищення ефективності осьових компресорів шляхом удосконалення геометрії робочих поверхонь лопаткових апаратів (ЛА).
Актуальність теми. Розробка удосконалених геометричних моделей (ГМ) лопаток компресорів є важливою науково-технічною задачею. Її актуальність посилюється при впровадженні у виробництво технологічного обладнання з високим ступенем свободи переміщення різального інструмента та ЧПК. Це дозволяє виготовляти лопатки складної просторової форми, яка визначається умовами руху повітря та забезпечує зниження втрат енергії у компресорі. Але це високотехнологічне обладнання ставить надзвичайно високі вимоги до якості геометричного моделювання ЛА і вимагає застосовування більш ретельних підходів до розробки ГМ їх робочих поверхонь.
Прикладна геометрія та комп’ютерна графіка досягли значних успіхів у сфері аналітичного подання обводів та поверхонь складних деталей різних галузей техніки, їх візуалізації на ПЕОМ. Застосування цих досягнень до геометричного моделювання ЛА компресорів надає широкі можливості розкриття додаткових резервів підвищення їх ефективності та створення ГМ, які необхідні при обробці лопаток на високошвидкісних п’ятикоординатних обробних центрах.
Таким чином, розв’язання задач удосконалення ГМ компресорних ЛА та їх адаптація до умов виготовлення і контролю на сучасному технологічному і вимірювальному обладнанні є актуальним, воно має не тільки теоретичне, але й важливе практичне значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є продовженням та подальшим розвитком досліджень з геометричного моделювання ЛА турбомашин різного конструктивного оформлення, які проводяться в НУК. Базовою роботою для підготовки та подання цієї дисертації є наукові дослідження за договором творчої співпраці №1545 (реєстраційний номер 0105U001574).
Мета дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ КОМПРЕСОРНИХ ЛОПАТКОВИХ АПАРАТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок