Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДИНАМІЧНІ ВПЛИВИ НА ЕЛЕКТРОМЕРЕЖЕВІ КОНСТРУКЦІЇ ТА ЇХ уРаХуВанНЯ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ і ЕКСПЛУАТАЦІЇ

ДИНАМІЧНІ ВПЛИВИ НА ЕЛЕКТРОМЕРЕЖЕВІ КОНСТРУКЦІЇ ТА ЇХ уРаХуВанНЯ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ і ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Назва:
ДИНАМІЧНІ ВПЛИВИ НА ЕЛЕКТРОМЕРЕЖЕВІ КОНСТРУКЦІЇ ТА ЇХ уРаХуВанНЯ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ і ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,26 KB
Завантажень:
150
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
У розділі 2 виконана оцінка технічного стану і вивчений вплив дефекті
в і ушкоджень на динамічні властивості металевих опор ПЛ


ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Турбін Сергій Володимирович
УДК:624.014:621.311+624.042
ДИНАМІЧНІ ВПЛИВИ НА ЕЛЕКТРОМЕРЕЖЕВІ КОНСТРУКЦІЇ ТА ЇХ уРаХуВанНЯ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ і ЕКСПЛУАТАЦІЇ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2001


Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Донбаській державній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Горохов Євген Васильович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, ректор, завідувач кафедри металевих конструкцій.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Пічугін Сергій Федорович, Полтавський державний технічний університет ім. Юрія Кондратюка, завідувач кафедри конструкцій з металу, дерева та пластмас;
кандидат технічних наук, провідний науковий співробітник Микитаренко Михайло Олексійович, ВАТ “Український проектний та науково-дослідний інститут “УкрНДІпроектстальконструкція”, відділ науково-технічного розвитку.
Провідна установа: Придніпровська державна академія будівництва і архітектури, кафедра “Металеві, дерев'яні і пластмасові конструкції”, Міністерство освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Захист дисертації відбудеться “25” жовтня 2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 у Донбаській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, I корпус, Зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури.
Автореферат розісланий “22” вересня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент Югов А.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Визначальну роль при проектуванні та експлуатації металевих конструкцій опор повітряних ліній електропередачі (ПЛ) і вітроенергетичних установок (ВЕУ) має задача забезпечення надійності і довговічності конструктивних елементів протягом усього життєвого циклу. В даний час в енергосистемах України експлуатуються близько 915 тисяч кілометрів ПЛ, загальна маса яких досягає 25,6 млн. тонн. Причому ПЛ є досить протяжними об'єктами, що експлуатуються в різних кліматичних регіонах, проходять через населені пункти, перетинають великі водні простори. Від більшості інших будівельних конструкцій повітряні лінії відрізняються тим, що основними навантаженнями на опори ПЛ і ВЕУ є кліматичні та аварійні навантаження і впливи, що за своєю природою є динамічними. Подібна специфіка накладає ряд особливих вимог не тільки на стадії проектування та монтажу, але й на стадії експлуатації. Останні великі аварії влітку і восени 2000 року показали, на скільки важливі проблеми вивчення і підвищення експлуатаційної надійності електромережевих конструкцій при дії ожеледно-вітрових і аварійних навантажень.
Тому в сформованих умовах необхідно вивчити дійсні природно-кліматичні й аварійні навантаження та впливи як основну причину аварійності електромережевих конструкцій; удосконалити існуючі та розробити нові методи з підвищення експлуатаційної надійності опор повітряних ліній та вітроенергетичних установок за рахунок удосконалення принципів достовірної оцінки технічного стану елементів ПЛ і розробки конструктивних заходів щодо зниження несприятливих динамічних впливів.
Зазначені задачі актуальні, оскільки навіть незначне підвищення експлуатаційної надійності повітряних ліній дає відчутний економічний ефект.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до держбюджетної НДР Д-2-1-00 “Створення теоретичних та технологічних засад технічної діагностики та прогнозування технічного стану будівельних металевих конструкцій” (№ 0100U000929), кафедральною держбюджетною темою К-2-10-01 “Удосконалення формоутворення металоконструкцій на основі діагностики і моніторингу залишкового ресурсу, єкономіко-математичне моделювання режиму експлуатації будівель і споруд” розділ “Розробка методики нормування кліматичних навантажень на повітряні лінії електропередачі”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ДИНАМІЧНІ ВПЛИВИ НА ЕЛЕКТРОМЕРЕЖЕВІ КОНСТРУКЦІЇ ТА ЇХ уРаХуВанНЯ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ і ЕКСПЛУАТАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок