Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ НА МІЦНІСТЬ І ЖОРСТКІСТЬ СТРУКТУРНО ЗВ'ЯЗАНИХ МЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ ПРИ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОМУ І КОНТАКТНОМУ НАВАНТАЖЕННЯХ

МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ НА МІЦНІСТЬ І ЖОРСТКІСТЬ СТРУКТУРНО ЗВ'ЯЗАНИХ МЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ ПРИ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОМУ І КОНТАКТНОМУ НАВАНТАЖЕННЯХ

Назва:
МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ НА МІЦНІСТЬ І ЖОРСТКІСТЬ СТРУКТУРНО ЗВ'ЯЗАНИХ МЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ ПРИ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОМУ І КОНТАКТНОМУ НАВАНТАЖЕННЯХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
33,01 KB
Завантажень:
292
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
"ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
Лавiнський Володимир Іванович
УДК 539.3
МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ НА МІЦНІСТЬ І ЖОРСТКІСТЬ
СТРУКТУРНО ЗВ'ЯЗАНИХ МЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ
ПРИ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОМУ І КОНТАКТНОМУ НАВАНТАЖЕННЯХ
Спеціальність 05.02.09 - Динаміка та міцність машин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків - 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Національному технічному університеті "Харківський
політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор,
Морачковський Олег Костянтинович,
Національний технічний університет
"Харківський політехнічний інститут"
завідувач кафедри теоретичної механіки.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, с.н.с.,
Зіньковський Анатолій Павлович,
Інститут проблем міцності НАН України, м. Київ,
завідувач відділу коливань в роторних системах;
доктор технічних наук, доцент,
Жовдак Валерій Олексійович,
Національний технічний університет
"Харківський політехнічний інститут"
Міністерства освіти і науки України, м. Харків,
професор кафедри динаміки і міцності машин;
доктор технічних наук,
Шаблій В'ячеслав Петрович,
Кременчуцький державний політехнічний університет,
Міністерства освіти і науки України, м. Кременчук,
завідувач кафедри вищої математики.
Провідна установа: Інститут проблем машинобудування
ім. А.М. Підгорного НАН України, м. Харків.
Захист відбудеться 20.02.2002 р. о 14-30 годині на засіданні спеціалізованої ради Д 64.050.10 у Національному технічному університеті " Харківський політехнічний інститут" за адресою:
61002, м. Харків, вул. Фрунзе,21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету " Харківський політехнічний інститут".
Автореферат розісланий 10.01.2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Бортовой В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Важливе місце при проектуванні і створенні машин нового покоління на базі прогресивних технологій займають розрахунки на міцність і жорсткість об'єктів нової техніки. Для адекватного моделювання складних конструкцій та умов експлуатації нової техніки їхні розрахункові схеми потребують уточнених, у порівнянні з традиційними, математичних моделей, які відповідають структурно зв'язаним механічним системам та враховують взаємодію елементів різної мірності - об'ємних, плоских і стержневих елементів, що мають багатокомпонентні структури та складні форми. Для цих об'єктів характерним є те, що деформування конструктивних елементів відбувається за умов контактної взаємодії та дії полів різної фізичної природи.
Актуальність теми визначається великим попитом у створенні нової техніки, яка узагальнена в роботі у клас структурно зв'язаних механічних (СЗМ) систем, та зацікавленістю багатьох наукових шкіл у створенні ефективних методів розрахунків на міцність і жорсткість таких систем, які були б спроможні враховувати складні процеси їхнього деформування при контактному, тепловому й електромагнітному навантаженні.
Тема роботи має важливу цінність у зв'язку з реалізацією міжнародних проектів і розробок по створенню принципово нових електрофізичних установок - прообразів нових джерел енергії на базі керованої термоядерної реакції. Пріоритетність теми дисертації та її практична цінність пов'язана із створенням і впровадженням на підприємствах України нових видів багато-параметричних зубчастих передач із дрібно-дискретною зміною передатного відношення для транспортних засобів і прогресивних технологій, заснованих на енергії імпульсних магнітних полів.
Разом з цим, в галузі динаміки та міцності машин значний науковий і практичний інтерес становлять розробки у напрямку створення нових ефективних методів розв’язання контактних задач нелінійно деформуємих тіл складної форми у тривимірній постановці з урахуванням різних механізмів їхньої взаємодії, тертя в зонах контакту, попередніх натягів і зазорів при дії інтенсивного силового навантаження, теплових та електромагнітних полів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Реферат на тему: МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ НА МІЦНІСТЬ І ЖОРСТКІСТЬ СТРУКТУРНО ЗВ'ЯЗАНИХ МЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ ПРИ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОМУ І КОНТАКТНОМУ НАВАНТАЖЕННЯХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок