Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ПРИЙНЯТТЯ ФІНАНСОВИХ РІШЕНЬ НА МАКРОРІВНІ

МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ПРИЙНЯТТЯ ФІНАНСОВИХ РІШЕНЬ НА МАКРОРІВНІ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ПРИЙНЯТТЯ ФІНАНСОВИХ РІШЕНЬ НА МАКРОРІВНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
39,07 KB
Завантажень:
458
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний авіаційний університет
 
ЛЮБІЧ Олександр Олексійович
УДК 519.21:621.86
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ПРИЙНЯТТЯ ФІНАНСОВИХ
РІШЕНЬ НА МАКРОРІВНІ
08.03.02 – економіко-математичне моделювання
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Науково-дослідному фінансовому інституті при Міністерстві фінансів України
Науковий консультант | - доктор економічних наук, професор МОВА Віктор Васильович, професор Київського національного торговельно-економічного університету.
Офіційні опоненти: | - академік НАН України, доктор економічних наук, професор БАКАЄВ Олександр Олександрович, консультант при дирекції Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем НАН України і Міністерства освіти і науки України;
- доктор економічних наук, професор СИТНИК Віктор Федорович, завідувач кафедри інформаційних систем в економіці Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України;
- доктор економічних наук Кузубов Микола Васильович, провідний науковий співробітник Інституту економічного прогнозування НАН України
Провідна установа | - Інститут економіки промисловості НАН України.
 
Захист відбудеться 28 січня 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 Національного авіаційного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 03058, Київ-58, проспект Космонавта Комарова, 1, корп. 2, ауд. 418.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного авіаційного університету.
Автореферат розісланий 24 грудня 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук В.В.Матвєєв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Здійснення економічних реформ в Україні, їх спрямування на макроекономічну стабілізацію, зростання ВВП, підвищення конкурентоспроможності всіх галузей промисловості й сільського господарства, стабілізацію гривні вимагають створення ефективного виробничого і фінансового механізму, зокрема впровадження радикальних змін у керуванні фінансами на макрорівні, сучасної організації бюджетного процесу.
Виведення України з кризи, досягнення високих економічних і соціальних результатів та рівноправного партнерства у світовій економічній системі залежить від того, яким будуть масштаби та якість використання інформаційних технологій в усіх сферах людської діяльності, а також від того, яку роль відіграватимуть дані технології у підвищенні ефективної діяльності осіб, що приймають рішення (ОПР) на економічному макрорівні.
Фінансова політика, розроблення та оперативне керування державним бюджетом у ринкових умовах вимагає адекватної реакції на зміну різноманітних чинників навколишнього середовища. Стає необхідним постійно в оперативному режимі розв’язувати складні питання ефективного планування бюджетних витрат і доходів, організації контролю за виконанням планів, оптимізації керування бюджетним процесом на всіх його етапах.
Теорія і практика бюджетного процесу в Україні, суттєві кроки з удосконалення якого, зокрема прийняття Бюджетного кодексу, були зроблені останніми роками, потребують створення нових, заснованих на прогресивних інформаційних технологіях і ефективних економіко-математичних методах і моделях механізмів керування фінансами, розроблення автоматизованих систем підтримки прийняття фінансових рішень (СППФР) на макрорівні.
Розв’язання даного завдання потребує, у свою чергу, поглибленого дослідження існуючих і розроблення нових методів і принципів створення організаційного, інформаційного, математичного і програмного забезпечення, пов’язаних із керуванням фінансами на макрорівні.
Різні аспекти проблеми, яка досліджується, висвітлювалися у наукових працях вітчизняних і зарубіжних учених О.І.Амоші, В.Н.Андрієнка, О.О.Бакаєва, І.Т.Балабанова, В.Ф.Беседіна, С.Д.Бушуєва, О.Д.Василика, В.В.Вітлінського, В.М.Гаврилова, Г.Гафта, В.М.Геєця, Б.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ПРИЙНЯТТЯ ФІНАНСОВИХ РІШЕНЬ НА МАКРОРІВНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок