Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ЗМІН ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ ПЕРЕХІДНОЇ ЕКОНОМІКИ

УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ЗМІН ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ ПЕРЕХІДНОЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ЗМІН ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ ПЕРЕХІДНОЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,82 KB
Завантажень:
302
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІНАНСІВ, ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ, МЕНЕДЖМЕНТУ ТА БІЗНЕСУ
БАУЛІНА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 65.012.32
УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ЗМІН ПІДПРИЄМСТВ
В УМОВАХ ПЕРЕХІДНОЇ ЕКОНОМІКИ
08.06.01 – економіка, організація та управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Міжнародному науково-технічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі менеджменту.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Козаченко Сергій Вікторович,
Міжнародний науково-технічний університет,
завідувач кафедри менеджменту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Єрмошенко Микола Миколайович,
ВНЗ “Національна академія управління”,
завідувач кафедри маркетингу та підприємництва
кандидат економічних наук, професор
Кулік Володимир Анатолійович,
Київський національний авіаційний університет,
професор кафедри менеджменту організацій
Провідна установа: Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України,
м. Харків.
Захист відбудеться “30” вересня 2004 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.063.01 в Європейському університеті фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу за адресою: 03115, м.Київ, бульвар акад. Вернадського, 16-в.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу за адресою: 03115, м. Київ, бульвар акад. Вернадського, 16-в.
Автореферат розісланий “28” серпня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент Луцій О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний стан і подальший розвиток економіки України зумовлює необхідність пошуку шляхів створення конкурентоспроможного промислового комплексу, на чому наголошується в "Державній програмі розвитку промисловості на 2003-2011 рр.". Однією з найважливіших передумов прискорення розвитку промислових підприємств в умовах перехідної економіки є впровадження системного підходу до управління сучасними організаційними, інтелектуальними, матеріальними, інформаційними та іншими ресурсами підприємства.
Застосування нових ефективних методик управління організаційними змінами в системі менеджменту, спрямованих на комплексний розвиток підприємства, є одним із головних засобів підвищення конкурентоспроможності та забезпечення його успішної діяльності. Це насамперед стосується наукомістких галузей, зокрема машинобудування, оскільки розвиток і досягнення високих економічних показників підприємствами саме цієї галузі відіграють визначальну роль в економіці України.
Вітчизняна машинобудівна галузь упродовж п'яти-семи років перебувала у кризі. Для подолання кризового стану та збільшення обсягу промислового виробництва машинобудівних підприємств в Україні, що мають потужний науково-технічний та інтелектуальний потенціал, необхідно впровадити управління організаційними змінами в систему менеджменту підприємств. Такий процес дозволить проаналізувати сучасний стан підприємства, визначити основні чинники неефективності виробництва й розробити план виведення підприємства з кризового стану, а також підвищити конкурентоспроможність продукції галузі на вітчизняному та світовому ринках. При впровадженні управління організаційними змінами перед керівництвом підприємства постають проблеми його адаптації та реалізації у практику господарювання, які вирішуються за допомогою використання загальних методик управління змінами на підприємстві.
Різні аспекти теорії та практики управління організаційними змінами, в тому числі процеси планування й реалізації змін є предметом наукових досліджень зарубіжних і вітчизняних вчених, зокрема: Бергера Л., Брукінга Є., Віханського О., Дональдсона Дж., Друкера П., Єрмошенка М.М., Катела Р., Клімова С.М., Козаченка С.В., Кондратьєва М.Д., Котлера Ф.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ЗМІН ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ ПЕРЕХІДНОЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок