Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ І ПЕРСПЕКТИВ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОГО МІСТА

ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ І ПЕРСПЕКТИВ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОГО МІСТА

Назва:
ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ І ПЕРСПЕКТИВ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОГО МІСТА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,80 KB
Завантажень:
226
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
ім. М. ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
ВЕРЕТЕННИКОВА ОКСАНА ВІТАЛІЇВНА
УДК 658.15(1-21)
ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ І ПЕРСПЕКТИВ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОГО МІСТА
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2004




Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донбаській державній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України (м.Макіївка)
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор Омелянович Лідія Олександрівна, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського, завідувач кафедри фінансів, декан обліково-фінансового факультету
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Амітан Веніамін Наумович, Донецьке акціонерне науково-комерційне товариство “Данко”, заступник генерального директора
кандидат економічних наук, доцент Михальська Людмила Станіславівна, Донецький національний університет, доцент кафедри фінансів і банківської справи
Провідна установа - Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ)
Захист відбудеться 11 травня 2004 р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б-р. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий 08 квітня 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В. Виноградова






ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Економічні і соціальні перетворення на сучасному етапі розвитку України вимагають їх відповідного матеріального і фінансового забезпечення. Значного капіталу та нових форм його використання потребує регенерація промислових підприємств, виробничий потенціал яких руйнувався упродовж переходу до ринкових відносин.
Оскільки власні інвестиційні можливості підприємств в умовах сьогодення є досить обмеженими, перспективи вирішення даної проблеми пов’язуються з використанням фактору взаємодії з іншими суб’єктами інвестиційної діяльності. У зв’язку з цим, однією з найбільш важливих сучасних наукових проблем є визначення можливостей оптимізації взаємодії таких суб’єктів.
При проведенні досліджень здобувач спирався на наукові праці відомих вітчизняних і зарубіжних економістів: Г.Александера, Г.Алексюка, В.Амітана, О.Амоші, Р.Антоні, С.Аптекаря, Д.Бейлі, Ю.Бендерського, М.Білопольського, І.Бланка, Л.Гайгера, В.Геєця, Л.Головко, Н.Гуляєвої, Л.Дідківської, К.Еклунда, А.Єпіфанова, А.Кутиркіна, І.Ландаря, І.Лукінова, Л.Михальської, Л.Омелянович, М.Павловського, А.Пересади, Д.Розенберга, В.Савчука, І.Сало, Н.Ушакової, В.Федоренка, В.Хобти, М.Чумаченка, У.Шарпа, В.Шевчука, В.Януковича й інших.
Незважаючи на те, що всіма авторами визнається надзвичайна важливість проблеми пошуку шляхів оптимізації інвестиційного процесу в Україні, нові форми його організації розроблені недостатньо. У більшості робіт цього напрямку дається оцінка сучасних тенденцій інвестиційного розвитку, інвестиційної привабливості держави в цілому, окремих регіонів чи підприємств, ефективності реалізації інвестиційних проектів. Разом з тим, недостатня увага приділяється реалізації інвестиційних можливостей підприємств шляхом оптимізації їх взаємодії з іншими суб’єктами інвестиційної діяльності, що є сторонами-елементами таких економічних систем як міста.
Практика свідчить про те, що основні перспективи розвитку підприємств залежать від реалізації комплексу заходів у рамках співробітництва різних учасників інвестиційного процесу.
Визначення і використання всіх можливих резервів інвестиційного розвитку, які передбачають досягнення інтересів органів влади місцевого рівня, що представляють територіальні громади, та підприємств, є важливою і актуальною науково-практичною проблемою, якій і присвячена дисертаційна робота.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 



Реферат на тему: ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ І ПЕРСПЕКТИВ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОГО МІСТА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок