Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМА ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

СИСТЕМА ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Назва:
СИСТЕМА ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,92 KB
Завантажень:
212
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
ОВЧАРУК ІГОР СТЕПАНОВИЧ

УДК 796: 011.3+ 347.132.15 (043.3)
СИСТЕМА ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата
наук з фізичного виховання і спорту
Львів – 2008
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі фізичного виховання і спорту Військового інженерного інституту Подільського державного аграрно-технічного університету Міністерства оборони України.
Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент
Єдинак Геннадій Анатолійович,
Кам’янець-Подільський національний університет,
професор кафедри теорії і методики фізичного
виховання.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Шиян Богдан Михайлович,
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, завідувач кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання, МОН України;
кандидат педагогічних наук, доцент
Бородін Юрій Андрійович,
Київський національний університет фізичного виховання
і спорту, декан факультету здоров’я людини та фізичного
виховання.
Захист відбудеться 6 березня 2008 р. о 15.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.829.01 Львівського державного університету фізичної культури за адресою: 79000, м. Львів, вул. Костюшка, 11.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського державного університету фізичної культури (79000, м. Львів, вул. Костюшка, 11).
Автореферат розіслано лютого 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М.М. Линець


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Щорічне збільшення природних і техногенних катастроф, кількість яких тільки в Україні впродовж поточного року склала 832 (www. news 1plus1.ua), комплексний характер їхнього перебігу та впливу на довкілля формують принципово нове стратегічне завдання для всіх країн світу. У зв’язку з цим у середині 90-х років минулого сторіччя зі складу Збройних сил України було виведено і сформовано воєнізований підрозділ з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій – Міністерство надзвичайних ситуацій України (Закон України №556-XIV, 1999; Закон України №1281-XIV, 2000), діяльність якого спрямована на ліквідацію наслідків природних і техногенних катастроф, пожеж, а також розпочато підготовку відповідних фахівців у чотирьох вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ).
Ураховуючи сучасні положення теорії і практики фізичної культури (Вейднер-Дубровин Л.А., 1980; Матвеев Л.П., 1991; Курамшин Ю.Ф., 2000; Шиян Б.М., 2002; Круцевич Т.Ю., 2003), фізичне виховання в цих ВВНЗ повинно відзначатися спеціальною професійно-прикладною спрямованістю. Разом з тим його чинний зміст дотепер складала “Настанова з фізичної підготовки у Збройних силах України” (НФП-97), яка передбачала засоби, методи, форми, що не враховують особливостей завдань і змісту професійної діяльності військовослужбовців різних спеціальностей. Не вирішує проблеми введена 2004 року “Тимчасова настанова з фізичної підготовки особового складу рятувальних підрозділів”, оскільки вона не конкретизує за роками навчання завдань, змісту загальнопідготовчого і професійно-прикладного напрямів фізичного виховання курсантів, спрямованості й оптимальних параметрів фізичних навантажень під час реалізації різних форм занять. Щодо нормативних основ, то цим документом передбачено використання однакових для всіх військових спеціальностей тестів і нормативів, які дозволяють оцінити загальну і лише частково характеризують спеціальну фізичну підготовленість курсантів. Вони також не передбачають оцінки зазначених складових підготовленості за роками навчання і, отже, тільки фрагментарно виконують контрольну, освітню, виховну функції та вимоги щодо диференціації оцінки.
Зазначене ще більше актуалізується, зважаючи на дані вітчизняних досліджень (Антошків Ю.М., 2004; Ковальчук А.М., Антошків Ю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: СИСТЕМА ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок