Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ СХЕМИ ТА ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ ФРИКЦІЙНОГО СЕПАРАТОРА ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ НАСІННЯ ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР

ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ СХЕМИ ТА ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ ФРИКЦІЙНОГО СЕПАРАТОРА ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ НАСІННЯ ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ СХЕМИ ТА ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ ФРИКЦІЙНОГО СЕПАРАТОРА ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ НАСІННЯ ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,29 KB
Завантажень:
51
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ТАВРІЙСЬКА ДЕРЖАВНА АГРОТЕХНІЧНА АКАДЕМІЯ
ДУГАНЕЦЬ Василь Іванович
УДК 631. 362.35.633.853
ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ СХЕМИ
ТА ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ ФРИКЦІЙНОГО СЕПАРАТОРА ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ НАСІННЯ ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР
05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Мелітополь – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Подільській державній аграрно-технічній академії
Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник: заслужений працівник освіти України,
кандидат технічних наук, професор
Самокиш Михайло Іванович,
Подільська державна аграрно-технічна академія,
завідувач кафедри сільськогосподарських машин
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Завгородній Олексій Іванович,
Харківський державний технічний університет
сільського господарства Міністерства аграрної
політики України, завідувач кафедри вищої
математики
кандидат технічних наук, доцент
Михайлов Євген Володимирович,
Таврійська державна агротехнічна академія Міністерства
аграрної політики України,
доцент кафедри машиновикористання у землеробстві,
м. Мелітополь
Провідна установа: Національний науковий центр "Інститут механізації
і електрифікації сільського господарства"
смт. Глеваха Васильківського району Київської області
Захист відбудеться “11” червня 2004 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.18.819.01 у Таврійській державній агротехнічній академії за адресою: м. Мелітополь, пр. Б.Хмельницького 18.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Таврійської державної агротехнічної академії, м. Мелітополь, пр. Б.Хмельницького 18.
Автореферат розісланий 6 травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої
ради К.18.819.01, к.т.н., доц. Діордієв В.Т.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. При постійному зниженні споживання жирів тваринного походження, виробництво рослинної олії у світі постійно зростає. Її частка у загальному обсязі споживання населенням жирів за даними продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FАО) складає більше 77%.
Обгрунтовані розрахунки фахівців свідчать, що збільшення виробництва рослинної олії в Україні стримується граничним насиченням сівозмінної ріллі соняшника – основним джерелом одержання рослинної олії в нашій країні.
Збільшення виробництва рослинної олії і кормового білка планується за рахунок широкого вирощування ріпака – порівняно нової олійної і кормової культури для більшості регіонів України.
Необхідною умовою одержання високих і стабільних врожаїв ріпака є використання для посіву високоякісного насіння.
Очищають та сортують насіння ріпака в даний час на насіннєочисних машинах з повітряно-решітно-трієрними робочими органами, а також на спеціальних насіннєочисних машинах. Основна частина домішок відділяється при попередньому очищенні. Відділити з насіння ріпака такий бур’ян, як підмаренник чіпкий, що важко відділяється, без значних втрат насіння основної культури у відходи, неможливо. Особливі труднощі складає очищення електромагнітними машинами К-590А та інших (ЭМС-1А, СМЩ-0,4), при якому втрати насіння основної культури сягають 5-6 %. Також проблемою при очищенні такими машинами, є використання магнітних порошків, яке призводить до великих енерговитрат в процесі їх виготовлення, та впливає негативно на екологію середовища.
Тому пошук нових робочих органів насіннєочисних машин для очищення насіння ріпака від важковідокремлюваного бур’яну, а також дослідження технологічного процесу його очищення має важливе значення для народного господарства.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконувалась відповідно до плану НДР ПДАТА спільно з Івано-Франківським інститутом агропромислового виробництва “Удосконалити існуючі та розробити нові системи виробництва якісного насіння озимого і ярого ріпака типу (0І00) і ярих кормових хрестоцвітих культур (гірчиця біла і сиза, редька олійна)”, № 01.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ СХЕМИ ТА ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ ФРИКЦІЙНОГО СЕПАРАТОРА ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ НАСІННЯ ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок