Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ПРІОРИТЕТНОГО ДОСТУПУ В КОРПОРАТИВНИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ ПРИ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

ОПТИМІЗАЦІЯ ПРІОРИТЕТНОГО ДОСТУПУ В КОРПОРАТИВНИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ ПРИ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ПРІОРИТЕТНОГО ДОСТУПУ В КОРПОРАТИВНИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ ПРИ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,76 KB
Завантажень:
403
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство промислової політики України
Науково-виробнича корпорація
“Київський інститут автоматики”
КРАСНОЩОК Віктор Миколайович
УДК 519.21:378:681.3
ОПТИМІЗАЦІЯ ПРІОРИТЕТНОГО ДОСТУПУ
В КОРПОРАТИВНИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
ПРИ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ
05.13.06 – автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
А В Т О Р Е Ф Е РА Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Київського національного торговельно-економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | - доктор технічних наук, професор ПОНОМАРЕНКО Леонід Анатолійович, головний науковий співробітник НВК “Київський інститут автоматики”.
Офіційні опоненти | -
доктор технічних наук, професор СБИТНЄВ Анатолій Іванович, професор кафедри Національної академії оборони України Міністерства оборони України;
-
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник РАБЧУК Віталій Львович, ЗАТ “Інфоком – Супутникові телекомунікації”, завідувач відділу проектування.
Провідна установа | Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, кафедра автоматики і управління в технічних системах.
Захист відбудеться 30.06.2004 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.818.01 НВК “Київський інститут автоматики” за адресою: 04107, Київ-107, вул. Нагірна, 22, корп.1, к.219.
Відзиви на автореферат у двох примірниках, засвідчені печаткою установи, просимо надсилати за адресою: 04107, Київ-107, вул. Нагірна, 22, НВК “КІА”, вченому секретарю.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці НВК “Київський інститут автоматики”.
Автореферат розісланий 28.05.2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук |
Л.П.Тронько


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Майбутнє будь-якої організації пов’язано з комп’ютерними технологіями. У цьому аспекті особливого значення набувають комп’ютерні мережі. У свою чергу організація мереж обумовлює витрати на комп’ютерну техніку і впливає на швидкість і зручність роботи з інформацією. До однієї і тієї ж інформації можуть звертатися декілька людей, а потім передавати мережею результати своєї роботи. Прогрес технічних засобів в останні 20 років і збільшення обсягів інформації зумовлюють необхідність швидкого і зручного способу її пошуку та обробки. Слід зазначити, що у користувачів інформації можуть бути різні права, обов’язки та повноваження. Тому необхідно доцільно розподілити між ними пріоритети при роботі в обчислювальних мережах. При цьому необхідно враховувати наявні стандартні алгоритми вирішення конфліктних ситуацій.
Об’єкт дослідження – корпоративна комп’ютерна мережа вищого навчального закладу (ВНЗ).
Предмет дослідження – процеси визначення оптимальних структурних параметрів і стратегій керування потоками повідомлень у корпоративній мережі ВНЗ.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася згідно з планами науково-дослідних робіт кафедри економічної кібернетики Київського національного торгово-економічного університету на 2000-2003 рр. з розробки математичних моделей і інформаційних технологій оптимізації процесів передачі повідомлень і визначенню пріоритетів у корпоративній мережі ВНЗ, планом виконання науково-дослідних робіт за договором з Міністерством освіти і науки України “Розробка основних технічних рішень і структури комплексу технічних засобів системи дистанційного навчання Київського національного торгово-економічного університету з елементами її типізації” (№ державної реєстрації 0100U006109).
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є розробка математичних моделей і алгоритмів визначення структурних параметрів і оптимізації пріоритетного доступу в корпоративних обчислювальних мережах при організації навчального процесу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ПРІОРИТЕТНОГО ДОСТУПУ В КОРПОРАТИВНИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ ПРИ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок