Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ СИСТЕМИ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ З РЕМОНТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ

МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ СИСТЕМИ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ З РЕМОНТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ

Назва:
МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ СИСТЕМИ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ З РЕМОНТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,25 KB
Завантажень:
128
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Харківський національний університет радіоелектроніки
Сімкіна Раїса Артемівна
УДК 658:012.011.56+621.643/644.004.67
МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ СИСТЕМИ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ З РЕМОНТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ
05.13.06 - „Автоматизовані системи управління і прогресивні
інформаційні технології”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Левикін Віктор Макарович,
Харківський національний університет радіоелектроніки,
зав. кафедрою ІУС,
директор інституту КІТ |
Офіційні опоненти:
д-р техн. наук, професор, Федорович Олег Євгенович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського, „Харківський авіаційний інститут”, завідувач кафедри Інформаційних управляючих систем
канд. техн. наук, доцент, Танянський Сергій Станіславович, Національний університет внутрішніх справ МВС України, м. Харків, доцент кафедри Інформаційних систем і технологій в діяльності ОВС.
Провідна установа:
Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут”, м. Київ, Міністерство освіти і науки України, кафедра технічної кібернетики.
Захист відбудеться “ 28 ” квітня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.01 Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою пр. Леніна, 14, м. Харків, 61166; т. 702-14-59
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою пр. Леніна,14, м. Харків,61166; т. 702-14-46.
Автореферат розісланий “ 23 ” березня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Саєнко В.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Під час експлуатації стан енергомеханічного обладнання за фактичним зносом стає таким, що подальша його експлуатація стає економічно недоцільною та небезпечною. Достатню працездатність можна забезпечити дотриманням режимів експлуатації та своєчасним якісним проведенням планово-попереджувальних ремонтів (ППР) і технічних обслуговувань (ТО). Система ППР – це сукупність запланованих організаційно-технічних заходів з нагляду та ремонтного обслуговування (РО) з метою попередити знос та підтримати працездатність обладнання. Раціональне планування ППР для одиниці обладнання – це, в основному, визначення дат початку ремонтів за раціональними стратегіями планування. У більшості галузей промисловості планування ремонтів здійснюється за стратегією вироблення фактичного ресурсу, надійність, та стан одиниць обладнання не приймають до уваги. Таке РО вимагає зайвих витрат на ремонти обладнання, яке перебуває у задовільному стані, та на заміну обладнання, яке аварійно вийшло з ладу, та не було вчасно відремонтоване за погіршенням стану.
Загальну теорію капітального ремонту у межах теорії надійності механізмів почали створювати відомі вчені Сухарєв Е.А., Проніков А.С., Барлоу Р. Робились спроби перейти на РО за фактичним станом у газовій промисловості. Повна модель та алгоритми системи підтримки прийняття рішень (СППР) у складі функціональної моделі, алгоритмічного, інформаційного та програмного забезпечень не були створені. На відміну від окремих задач, запропоновано модель та алгоритми СППР, які дають можливість планувати РО раціонально, зі значним економічним ефектом, досягнутим завдяки зменшенню кількості ремонтів, підвищенню надійності та безпеки експлуатації обладнання, економії паливно-енергетичних ресурсів. Запропоновані моделі та алгоритми СППР РО теоретично та практично актуальні. Їх можна використовувати у промисловості України для раціоналізації РО обладнання довільного виду зі значним економічним ефектом.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Розроблення АСУ РО обладнання включено до галузевої “Програми науково-технічного прогресу ДК “Укртрансгаз” до 2030 р.”, яка є невід’ємною частиною Енергетичної стратегії України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ СИСТЕМИ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ З РЕМОНТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок