Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Менеджмент діяльності банку на фондовому ринку

Менеджмент діяльності банку на фондовому ринку

Назва:
Менеджмент діяльності банку на фондовому ринку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,23 KB
Завантажень:
479
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІНАНСІВ, ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ, МЕНЕДЖМЕНТУ І БІЗНЕСУ
КОВАЛЬ ОЛЕКСАНДР ПИЛИПОВИЧ
УДК 336.711:336.76
Менеджмент діяльності банку на фондовому ринку
Спеціальність:
08.06.02 – “ПІДПРИЄМНИЦТВО, МЕНЕДЖМЕНТ ТА МАРКЕТИНГ”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ-2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Європейському університеті
фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу
Науковий керівник: | кандидат економічних наук
Лисенков Юрій Михайлович,
ВАТ “Державний ощадний банк України,
начальник управління операцій
на фондовому ринку
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, доцент
Козьменко Сергій Миколайович, Українська академія банківської справи,
завідувач кафедри управління та зовнішньоекономічної діяльності
кандидат економічних наук
Новикова Іннола Вікторівна, ТОВ “Український промисловий банк”,
начальник відділу кореспондентських відносин
Провідна установа:
Інститут економічного прогнозування НАН України, м. Київ
Захист відбудеться 17 січня 2002 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.063.01. Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу за адресою: 03115, м. Київ, бульвар акад. Вернадського, 16-в
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу
Автореферат розісланий 15 грудня 2001 року
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради |
Луцій О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Банківська система України як один з найбільш динамічних секторів економіки є основою формування фінансово-кредитних відносин, виступає найважливішим суб’єктом фінансового ринку. Стабільність і надійність банківської системи багато в чому визначають ефективність фінансової системи держави та інвестиційні процеси в економіці. Тому проблема наукового обгрунтування всіх аспектів менеджменту діяльності банку, зокрема на фондовому ринку, була й залишається одним з найважливіших завдань економічної науки.
Сучасний український фондовий ринок заново почав формуватися з 90-х років ХХ ст. після тривалої перерви (понад 70 років), що зумовило недостатність національного досвіду у вирішенні нагальних проблем функціонування його суб’єктів. Протягом багатьох десятків років планова економіка відкидала найменші можливості використання механізмів ринку цінних паперів у процесі перерозподілу грошових коштів у державі. Внаслідок цього нинішні кризові явища в українській економіці, розбалансованість ринку державних цінних паперів, низький рівень корпоративної культури суспільства формують адекватне становище на грошовому ринку країни. Це ставить перед комерційними банками завдання, пов’язані з суттєвим переглядом політики, стратегії і тактики проведення операцій на фондовому ринку.
Загальний рівень наукової розробки практико-методичних питань менеджменту діяльності банку на фондовому ринку можна охарактеризувати як епізодичний та неповний. Оскільки фондовий ринок України у своєму розвитку значно відстає від світового, розробки зарубіжних спеціалістів не завжди можуть бути прямо перенесені на вітчизняний грунт. Разом з тим українськими вченими досі не проведено предметних глибоких досліджень, які б містили системний аналіз новітніх надбань концептуальних основ банківського менеджменту на фондовому ринку.
Водночас досягнення в сучасних умовах сталого прибуткового функціонування банку вимагає ефективних, науково обгрунтованих управлінських рішень. Це ставить перед економічною наукою низку складних проблем, які потребують наукового осмислення та практичного вирішення. Аналіз проведених досліджень проблем менеджменту діяльності банку на фондовому ринку дозволяє зробити висновок, що окремі з них, зокрема, організаційна структура банку як суб’єкта фондового ринку та методологічне забезпечення ризик-менеджменту, розроблені недостатньо. Особливу увагу необхідно приділити питанню підвищення ефективності банківської діяльності за допомогою операцій з цінними паперами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Менеджмент діяльності банку на фондовому ринку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок