Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОГРАМОВАНА ТЕХНІЧНА ПІДГОТОВКА ВИРОБНИЦТВА РУКАВИЧОК

ПРОГРАМОВАНА ТЕХНІЧНА ПІДГОТОВКА ВИРОБНИЦТВА РУКАВИЧОК

Назва:
ПРОГРАМОВАНА ТЕХНІЧНА ПІДГОТОВКА ВИРОБНИЦТВА РУКАВИЧОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,59 KB
Завантажень:
49
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
 
КИЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
ВУШТЕЙ ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА
УДК 685.4
ПРОГРАМОВАНА ТЕХНІЧНА ПІДГОТОВКА
ВИРОБНИЦТВА РУКАВИЧОК
Спеціальність 05.19.06
Технологія взуттєвих та шкіряних виробів
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському державному університеті технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: - доктор технічних наук, професор
Нестеров Владислав Петрович,
президент Української технологічної
академії.
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук
Либа Володимир Петрович,
Мукачівський технологічний інститут,
проректор з наукової роботи;
- кандидат технічних наук
Колядюк Роман Іванович,
директор з наукових досліджень
та стратегічного планування
міжнародної рекламної агенції
“Арк. Томпсон” (м.Київ).
Провідна установа: - Технологічний університет Поділля (м.Хмельницький).
Захист відбудеться “ 29 ” листопада 2000 року о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.03 Київського державного університету технологій та дизайну за адресою: 01011, м.Київ-11, вул. Немировича-Данченка, 2, корпус 1 (зал засідань).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського державного університету технологій та дизайну.
Автореферат розісланий “ 28 ” жовтня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
професор Журавський В.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Науково-технічний прогрес, пов'язаний з автоматизацією різноманітних етапів проектування, знаходить широке застосування в багатьох галузях промисловості, у тому числі і легкої. Тому при підготовці виробництва необхідно максимально використовувати досягнення сучасної науки і техніки. В даний час накопичений значний досвід щодо автоматизації підготовки виробництва взуття та одягу, але задача програмованого проектування виробництва рукавичок залишається ще невирішеною.
У нашій країні в умовах ринкової економіки, що розвивається, необхідне освоєння великої кількості нових виробів шкіргалантерейної промисловості в короткі терміни. Для цього потрібно докорінно змінити технічну підготовку, управління виробництвом, тому що існуючі не задовольняють сучасним вимогам виготовлення шкіргалантерейних виробів. Найчастіше проектовані вироби морально застарівають до моменту їх впровадження у виробництво, та й сам процес виробництва не завжди оптимальний, тобто не відповідає вимогам сьогоднішнього дня.
З метою розширення асортименту і поліпшення якості до виробництва рукавичок необхідно висувати усе більш високі вимоги. Конструкція моделі рукавичок і технологічний процес їх складання повинні сприяти максимальній механізації та автоматизації процесів, росту продуктивності праці та зниженню собівартості продукції.
Тому удосконалення технічної підготовки виробництва і, зокрема, створення високоефективного методу проектування рукавичок різних конструкцій та технологічного процесу їх виробництва є актуальною задачею.
Створення методу проектування виробів і технологічного процесу виробництва рукавичок за допомогою обчислювальної техніки дозволить істотно зменшити терміни виконання робіт і підвищити продуктивність праці, поліпшити якість проектних рішень і, у кінцевому підсумку, підвищити ефективність роботи підприємств.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота безпосередньо пов'язана з реалізацією Комплексної програми науково-технічного розвитку галузей легкої промисловості "Удосконалювання методів проектування і технологій виготовлення одягу і взуття з метою зниження їхньої трудомісткості і матеріалоємності, підвищення якості" та відповідає науковому напрямку досліджень Київського державного університету технологій та дизайну "Розробка теоретичних основ створення комп'ютерної системи оперативного керування технологічними процесами виготовлення високоякісного одягу та взуття в умовах інтенсифікації виробництва".
Мета і задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: ПРОГРАМОВАНА ТЕХНІЧНА ПІДГОТОВКА ВИРОБНИЦТВА РУКАВИЧОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок