Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА І НОРМАЛІЗАЦІЯ ЯКОСТІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ ВЕЛИКОГО ПРОМИСЛОВОГО ЦЕНТРУ

ОЦІНКА І НОРМАЛІЗАЦІЯ ЯКОСТІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ ВЕЛИКОГО ПРОМИСЛОВОГО ЦЕНТРУ

Назва:
ОЦІНКА І НОРМАЛІЗАЦІЯ ЯКОСТІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ ВЕЛИКОГО ПРОМИСЛОВОГО ЦЕНТРУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,73 KB
Завантажень:
171
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Курді Башар
(Сірійська Арабська Республіка)
УДК 621.311.153
ОЦІНКА І НОРМАЛІЗАЦІЯ ЯКОСТІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
В ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ ВЕЛИКОГО
ПРОМИСЛОВОГО ЦЕНТРУ
Спеціальність 05.14.02 – “Електричні станції, мережі і системи”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Приазовському державному технічному університеті
Міністерства освіти і науки України, м. Маріуполь.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор Жежеленко Ігор Володимирович, Приазовський державний технічний університет, ректор, завідувач кафедри “Електропостачання промислових підприємств”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Зорін Владлен Володимирович, Національний технічний університет України “КПІ”, професор кафедри “Електропостачання”;
кандидат технічних наук, доцент Дмитрієва Олена Миколаївна, Донецький національний технічний університет, доцент кафедри “Електричні системи”
Провідна установа - Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, кафедра “Передача електричної енергії”, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться “_20___”__Червня_____2002р. о ___1315__годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К11.052.02 у Донецькому національний технічному університеті за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема 58, I навчальний корпус к. 201.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДонНТУ (83000, м. Донецьк, вул. Артема 58, II навчальний корпус).
Автореферат розісланий “ _17___ ” ____Травня_ 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
К 11.052.02, к.т.н., доц. ___________ А.М. Ларін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У міських електричних мережах з великою питомою вагою промислових навантажень виникає необхідність оцінки показників якості електроенергії (ПЯЕ), тому що у цьому випадку їх значення значно перевищують нормовані, що негативно позначається на працюючому устаткуванні і техніко - економічних показниках.
Більшість питань цієї проблеми розглядалися рядом авторів. Однак ряд питань залишився не досить вирішеним: це - вибір оптимального методу та засобів компенсації вищих гармонік (ВГ); дослідження закону зміни напруги в міських мережах такого роду; крім того, врахування амплітудно-частотних характеристик (АЧХ) активних опорів у розрахунках ПЯЕ. Ці питання були досліджені в даній дисертації та знайшли практичне застосування в процесі модернізації системи електропостачання (СЕП) міста Дамаска.
Актуальність теми. Характерною рисою сучасних міських мереж є збільшення питомої ваги промислових навантажень, що специфічно впливають на якість електричної енергії (ЯЕ) у мережі живлення. Ця специфічність характеризується високою частотою зміни рівнів ВГ, відхилень напруги. Результати експериментальних досліджень, проведених за останні роки, показують, що ЯЕ в більшості міських мереж з великою питомою вагою промислових навантажень не відповідає вимогам ДСТ 13109-97 по одному чи декільком показникам. У зв'язку з цим питання підвищення ЯЕ в мережах такого роду відносяться до категорії найбільш актуальних у сучасній електроенергетиці. Ці питання включені в цільову комплексну програму розвитку електричних систем Сірії з метою підвищення їхньої ефективності, надійності роботи і зниження втрат, тому що до електроенергетичної системи Сірії підключена ціла низка споживачів, що викликають спотворення напруги: зварювальні установки, тиристорні перетворювачі, телевізори, комп'ютери та інші.
Випадковий характер змін напруги в електричних мережах з великою питомою вагою промислових навантажень висуває особливі вимоги до вибору кількісних критеріїв оцінки його якості, для яких доцільно застосовувати математичний апарат теорії випадкових процесів. Для одержання достатньої інформації про випадкові процеси зміни ПЯЕ необхідно визначити їх числові, кореляційні, спектральні характеристики, а також закон зміни напруги.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОЦІНКА І НОРМАЛІЗАЦІЯ ЯКОСТІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ ВЕЛИКОГО ПРОМИСЛОВОГО ЦЕНТРУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок