Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДУЛЬНО-РЕЙТИНГОВА СИСТЕМА ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ Ї КЕРІВНИКІВ ЗАНЯТЬ З ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ

МОДУЛЬНО-РЕЙТИНГОВА СИСТЕМА ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ Ї КЕРІВНИКІВ ЗАНЯТЬ З ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ

Назва:
МОДУЛЬНО-РЕЙТИНГОВА СИСТЕМА ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ Ї КЕРІВНИКІВ ЗАНЯТЬ З ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,53 KB
Завантажень:
260
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
ОЛЬХОВИЙ ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ
УДК 796.233.22 (043.3)
МОДУЛЬНО-РЕЙТИНГОВА СИСТЕМА ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ Ї КЕРІВНИКІВ ЗАНЯТЬ З ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ
24.00.02 Ї фізична культура, фізичне виховання різних груп населення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття вченого ступеня кандидата наук
з фізичного виховання і спорту
Львів ? 2005
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі фізичної підготовки та спорту Харківського університету Повітряних Сил Збройних Сил України, Міністерства оборони України.
Науковий керівник - кандидат педагогічних наук, доцент
БОРОДІН ЮРІЙ АНДРІЙОВИЧ,
Національний університет фізичного виховання і спорту України, декан факультету спортивної медицини та фізичної реабілітації.
Офіційні опоненти: доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор ПЯТКОВ ВІКТОР ТИМОФІЙОВИЧ,
Львівський державний інститут фізичної культури, завідувач кафедри теорії та методики стрільби, сучасного пятиборства і шахів;
кандидат педагогічних наук, доцент
ФІНОГЕНОВ ЮРІЙ СЕМЕНОВИЧ,
Національна академія оборони України,
начальник кафедри фізичної підготовки та спорту.
Провідна установа - Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди, кафедра теорії і методики фізичного виховання, Міністерство освіти і науки України, м. Переяслав-Хмельницький.
Захист відбудеться 17 листопада 2005 року о 15 годині під час засідання спеціалізованої вченої ради К 35.829.01 у Львівському державному інституті фізичної культури (вул. Костюшка, 11, м. Львів, 79000).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського державного інституту фізичної культури (вул. Костюшка, 11, м. Львів, 79000).
Автореферат розіслано 16 жовтня 2005 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради професор О.М. Вацеба
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Для реалізації Державної програми реформування та розвитку Збройних Сил України проблема вибору раціональних технологій підготовки фахівців для Збройних Сил набуває актуального значення.
Тому у системі підготовки військовослужбовців-керівників занять з фізичної підготовки важливим є вдосконалення їх організаторських здібностей, теоретичних знань та методичної майстерності з урахуванням їх перспективного посадового призначення (В.В. Міронов, В.А. Шейченко, В.Г. Федоров, 1994; Ю.В. Фіногенов, 2003). У чинній системі підготовки виділяють такі основні ланки: функціональна підготовка у ВВНЗ, навчання офіцерів у щоденній діяльності, під час бойової підготовки військ, у системі командирської та професійної підготовки, в процесі самостійної роботи (В.Г. Федоров, 1998; В.Ю. Тарасов, А.В. Гусев, 2001).
Розвиток цього питання в сенсі вираженого прикладного вирішення завдань щодо формування методичних умінь і навичок знайшов відображення в працях С.Н.Мартинова (1981), Н.Г. Чернікова, В.И. Маланічева (1988), В.В. Міронова (1990), Ю.А. Бородіна (2002), В.Т. Пяткова (2002) та ін. Автори розробили чітку систему підготовки керівників фізичної підготовки, яка готує їх до різних рівнів професійної діяльності.
Сформована на сьогодні система підготовки керівників занять діє з певним ступенем ефективності (Н.Г Черніков, 1985; О.Г. Піддубний, 2003). Аналіз навчальних програм дисципліни, організації та проведення навчальних занять з курсантами в період ПВПП виявляє невідповідність між вимогами до педагогічної діяльності офіцерів-керівників занять з фізичної підготовки та рівнем їхньої підготовки.
Характерними рисами чинної системи підготовки офіцерів-керівників занять з курсантами з фізичної підготовки на етапі ПВПП є недостатність науково-методичного управління фізичною підготовкою, неузгодженість, дублювання, недостатній взаємозв’язок у функціонуванні різних ланок підготовки. Основними видами навчальних занять у період проведення навчально-методичних зборів є показові та інструкторсько-методичні, які не можуть повною мірою поновити необхідні знання і вміння для подальшого якісного проведення занять.
Недостатнє науково-методичне забезпечення проблеми, нагальна потреба в удосконаленні нормативної і навчально-методичної документації вищих військових навчальних закладів зумовили вибір теми дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МОДУЛЬНО-РЕЙТИНГОВА СИСТЕМА ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ Ї КЕРІВНИКІВ ЗАНЯТЬ З ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок