Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЮВАННЯ КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ І ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ЕНЕРГЕТИЧНИХ ВУЗЛІВ ПРЕС-ГАРМАТ ДЛЯ ГІДРОДИНАМІЧНОГО ШТАМПУВАННЯ

УДОСКОНАЛЮВАННЯ КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ І ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ЕНЕРГЕТИЧНИХ ВУЗЛІВ ПРЕС-ГАРМАТ ДЛЯ ГІДРОДИНАМІЧНОГО ШТАМПУВАННЯ

Назва:
УДОСКОНАЛЮВАННЯ КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ І ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ЕНЕРГЕТИЧНИХ ВУЗЛІВ ПРЕС-ГАРМАТ ДЛЯ ГІДРОДИНАМІЧНОГО ШТАМПУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,05 KB
Завантажень:
500
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Донбаська державна машинобудівна академія
ПАВЛЕНКО ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
УДК: 621.7.044
УДОСКОНАЛЮВАННЯ КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ
І ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ЕНЕРГЕТИЧНИХ ВУЗЛІВ
ПРЕС-ГАРМАТ ДЛЯ ГІДРОДИНАМІЧНОГО ШТАМПУВАННЯ
Спеціальність 05.03.05“
Процеси та машини обробки тиском”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Краматорськ – 2002Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Саприкін Віталій Миколайович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний
інститут”, м. Харків, завідувач кафедрою теоретичної
механіки та машинознавства.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Мовшович Олександр Якович,
Державне підприємство “Харківський
науково-дослідний інститут технології
машинобудування”, м. Харків, головний інженер.
кандидат технічних наук, доцент
Подлєсний Сергій Володимирович,
Донбаська державна машинобудівна академія,
м. Краматорськ, завідувач кафедрою
технічної механіки.
Провідна установа: Державне підприємство “Завод ім. В.О. Малишева”,
центральна заводська лабораторія, Міністерство
промислової політики України, м. Харків.
Захист відбудеться 5 грудня 2002 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .105.01 у Донбаській державній машинобудівній академії (84313, м. Краматорськ, вул. Шкадинова, 72, 1-й навчальний корпус).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донбаської державної машинобудівної академії (84313, м. Краматорськ, вул. Шкадинова, 72, 1-й навчальний корпус).
Автореферат розіслано 1 листопада 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д .105.01,
доктор технічних наук, доцент О.В. Сатонін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток сучасного машинобудування йде шляхом створення техніки, що характеризується істотно зрослими ресурсом і надійністю щодо експлуатації, зниженням трудо- та металомісткості у виробництві. Це найбільш актуально для авіаційно-космічної техніки, подальший прогрес в якій є можливим тільки на основі впровадження нових конструктивних рішень, використання високоміцних матеріалів, що інколи важко деформуються, спеці-альних технологічних процесів та обладнання.
Використання у виробництві авіаційної техніки високоміцних матеріалів з покращеними та спеціальними характеристиками, підвищені вимоги щодо якості, точності та надійності виробів, часте оновлення та удосконалення конструкцій виробів і як слідство – дрібносерійний характер виробництва зумовили використання обладнання для імпульсної безвідхідної обробки металевих заготовок, зокрема прес-гармат (ПГ) для гідродинамічного штампування (ГДШ). Однак подальший розвиток цього напрямку стримується недостатньою вивченістю динамічних процесів, що відбуваються в енергетичних вузлах, і відсутністю достатньо повних методик розрахунку та проектування вузлів цього обладнання.
Найбільш навантаженим елементом таких конструкцій, який визначає багато які параметри технологічного процесу, є енергетичний вузол ствольного типу.
Основними факторами, що впливають на формозміну заготовки, є амплітуда й тривалість навантаження, які визначаються масою снаряда і швидкістю його співударяння з передавальним середовищем. Тому при створенні універсального обладнання, на якому можна реалізувати технологічні процеси виготовлення деталей різноманітної номенклатури, вельми актуальними є необхідність розглянути питання, пов'язані з підбором раціональних параметрів пострілу, щоб забезпечити необхідну швидкість при заданій масі снаряда, виходячи з вимог техпроцесу, та розробка рекомендацій до вибору геометричних параметрів і технічних характеристик енергетичного вузла. Тобто виникає необхідність математичного моделювання процесів в енергетичному вузлі устаткування імпульсної дії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЮВАННЯ КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ І ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ЕНЕРГЕТИЧНИХ ВУЗЛІВ ПРЕС-ГАРМАТ ДЛЯ ГІДРОДИНАМІЧНОГО ШТАМПУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок