Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІСТОРИЧНА НЕОБХІДНІСТЬ ФОРМУВАННЯ СУЧАСНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ АРМІЇ УКРАЇНИ

ІСТОРИЧНА НЕОБХІДНІСТЬ ФОРМУВАННЯ СУЧАСНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ АРМІЇ УКРАЇНИ

Назва:
ІСТОРИЧНА НЕОБХІДНІСТЬ ФОРМУВАННЯ СУЧАСНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ АРМІЇ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,06 KB
Завантажень:
325
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Національний університет „Львівська політехніка”
Лойко Орест Миронович
УДК 355.2(477)(091)
ІСТОРИЧНА НЕОБХІДНІСТЬ ФОРМУВАННЯ СУЧАСНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ АРМІЇ УКРАЇНИ
20.02.22 – військова історія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
Львів – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі історії України, науки і техніки Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету „Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат філософських наук, доцент
Гусєв Віктор Іванович, доцент кафедри філософії Національного університету „Львівська політехніка”
Офіційні опоненти: доктор історичних наук, професор
Крупський Іван Васильович, професор кафедри радіомовлення і телебачення Львівського національного університету
ім. Івана Франка
кандидат історичних наук, доцент
Папікян Арташес Леонідович,
начальник кафедри технічних засобів та культурно-просвітницької діяльності у військах Військового інституту Національного університету „Львівська політехніка”
Провідна установа: Національна академія Збройних Сил України Міністерства
оборони України, кафедра історії війн і воєнного мистецтва.
Захист відбудеться „10” червня 2005 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.15 у Національному університеті „Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. С. Бандери, 12, корпус 4, аудиторія 204.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету „Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий „6” травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат історичних наук, доцент Зінкевич Р.Д.
Підписано до друку
Формат 60ґ90 1/16. Папір офсетний.
Умовн. друк. арк. 1,0. Обл.-видав. арк. 0,89.
Тираж 100 прим. Зам. 6.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Після завершення „холодної війни” політичні та військові лідери майже всіх країн світу почали усвідомлювати, що національному суверенітету загрожують не тільки іноземні війська, а й інші різноманітні форми небезпеки: тероризм, громадянські війни, організована злочинність, кібер-злочини, корупція. Власне, внаслідок цього, майже в усіх збройних силах світових держав проходить нині процес оборонної реформи.
Магістральну спрямованість воєнної політики України, що передбачає захист держави у контексті її національних інтересів від воєнних загроз, формує її прагнення дотримуватися курсу на повномасштабну інтеграцію до європейських та євроатлантичних структур з питань безпеки та міжнародного військового співробітництва. Реалізація цього дасть нашій країні можливість брати паритетну участь у спільному формуванні європейської політики безпеки й оборони.
Сучасна воєнно-політична обстановка навколо України характеризується динамічністю та нестабільністю подій і процесів. Зберігається потенційна загроза щодо виникнення збройних конфліктів, локальних і регіональних війн, їх ескалації та втягування в них України. В цих умовах роль Збройних Сил у розвитку України, розбудові її мирного майбутнього не зменшилася, а навпаки, – зростатиме ще більше. Всі зміни, що відбуваються у військово-політичній та воєнно-стратегічній обстановці, поставили нашу державу перед об’єктивною необхідністю зміцнення та вдосконалення українського війська. Модернізація Збройних Сил, перетворення їх на ефективний інструмент захисту держави залишається нагальним, одним із головних завдань нашої держави.
Сучасна Україна зосередилася на побудові нової структури війська, вирішила рухатися у напрямку створення професійної армії, компактної, добре оснащеної та вишколеної, яка відповідала б майбутнім завданням безпеки. Цей процес має широкий політичний, суспільний інтерес і громадянський резонанс в Україні. З огляду на потребу реформування всієї сфери безпеки та її пріоритети варто більш докладно проаналізувати процес реформування Збройних Сил України, створення професійної армії майбутнього, зупинитися на принципових положеннях будівництва національного війська, маючи за мету сприяти ефективності, реальній об’єктивності щодо оцінки цього процесу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ІСТОРИЧНА НЕОБХІДНІСТЬ ФОРМУВАННЯ СУЧАСНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ АРМІЇ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок