Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Клініко-неврологічний та ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ СТАН ГІПОФІЗАРНО-ГОНАДНОЇ ТА ГІПОФІЗАРНО-ТИРЕОЇДНОЇ СИСТЕМ У ХВОРИХ НА ЕПІЛЕПСІЮ

Клініко-неврологічний та ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ СТАН ГІПОФІЗАРНО-ГОНАДНОЇ ТА ГІПОФІЗАРНО-ТИРЕОЇДНОЇ СИСТЕМ У ХВОРИХ НА ЕПІЛЕПСІЮ / сторінка 15

Назва:
Клініко-неврологічний та ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ СТАН ГІПОФІЗАРНО-ГОНАДНОЇ ТА ГІПОФІЗАРНО-ТИРЕОЇДНОЇ СИСТЕМ У ХВОРИХ НА ЕПІЛЕПСІЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,68 KB
Завантажень:
404
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
- Алматы, 2003.- С. 122-123.
17. Лекомцева Є.В. Клінічні та електроенцефалографічні особливості епілепсії у хворих із порушенням функціонального стану щитоподібної залози // Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених „Вчені майбутнього”. - Одеса, 2003.- С. 92-93.
18. Лекомцева Е.В. Особенности лечения эпилепсии у больных с нейроэндокринными нарушениями // Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції „Клінічна фармація: 10 років в Україні”. - Харків, 2003.- С.- 47.
19. Lekomtseva Y.V. Epilepsy in women. The study of circadian and menstrual dependence // European Journal of Neurology.- Vol. 10, Suppl. 1, Abstracts of the 7th Congress of Neurological Societies, Helsinki, Finland.- P. 68.
20. Лекомцева Е.В. Изменение функционального состояния нейроэндокринной системы у больных с генерализованной эпилепсией // Матеріали Міжвузівської конференції молодих вчених „Медицина третього тисячоліття”. - Харків, 2004.- С. 163.
21. Григорова И.А., Лекомцева Е.В. Шаповалов В.В., Лекомцев В.М. Эффективность и безопасность применения клоназепама в комплексном лечении генерализованной эпилепсии // Матеріали науково-практичної конференції „Фармацевтичне право: організаційно-правові проблеми рецептурного та безрецептурного відпуску лікарських засобів у сучасних умовах”. - Харків, 2004.- С. 145. (Особистий внесок дисертанта – клінічне та параклінічне обстеження хворих, статистична обробка матеріалу, текстове та графічне оформлення роботи).
Анотація
Лекомцева Є.В. Клініко-неврологічний та функціональний стан гіпофізарно-гонадної та гіпофізарно-тиреоїдної систем у хворих на епілепсію.- Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.15 – нервові хвороби. – Інститут неврології, психіатрії та наркології АМН України, Харків, 2005.
У дисертації представлено теоретичне узагальнення результатів вивчення клініко-неврологічних, біохімічних та інструментальних особливостей генералізованої та парціальної епілепсії поєднану з нейроендокринною патологією і нове рішення наукової задачі, яка полягає у поліпшенні діагностичних, патогенетично обґрунтованих лікувальних і профілактичних заходів щодо даної категорії пацієнтів.
Завдяки проведеному клініко-неврологічному дослідженню визначено високу частоту нейроендокринної патології, яка супроводжується розвитком синдрому вегетативної дистонії. Виявлено, що нейроендокринна дисфункція переважно виявляється у наявності гормонального дисбалансу у гіпофізарно-тестикулярній, гіпофізарно-оваріальній та гіпофізарно-тиреоїдній системах. Визначено кореляційну залежність між ступенем порушення гормонального гомеостазу та частотою епілептичних нападів і тривалістю захворювання. На підставі патогенетичних механізмів епілептичних та вегетативних порушень, що виявлені у дослідженні, запропоновано та впроваджено в практику призначення препаратів 1,4-бензодіазепінів хворим на генералізовану епілепсію, що супроводжується розвитком нейроендокринної дисфункції.
Ключові слова: епілепсія, гіпофізарно-тестикулярна система, гіпофізарно-оваріальна система, гіпофізарно-тиреоїдна система, синдром вегетативної дистонії.
Аннотация
Лекомцева Е.В. Клинико-неврологическое и функциональное состояние гипофизарно-гонадной и гипофизарно-тиреоидной систем у больных эпилепсией.- Рукопись.
Диссертация на соискание ученой степени кандидата медицинских наук по специальности 14.01.15 – нервные болезни.- Институт неврологии, психиатрии и наркологии АМН Украины, Харьков, 2005.
Диссертация посвящена комплексному исследованию клинико-неврологических, биохимических и инструментальных особенностей гипофизарно-гонадной и гипофизарно-тиреоидной систем у больных эпилепсией. В основу работы положены результаты обследования 145 больных эпилепсией, из них женщин было 58 в возрасте от 18 до 40 лет и мужчин – 87 в возрасте от 16 до 55 лет. Все обследованные больные были разделены на две группы, согласно Международной классификации эпилепсии и эпилептических синдромов (1989 г.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Реферат на тему: Клініко-неврологічний та ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ СТАН ГІПОФІЗАРНО-ГОНАДНОЇ ТА ГІПОФІЗАРНО-ТИРЕОЇДНОЇ СИСТЕМ У ХВОРИХ НА ЕПІЛЕПСІЮ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок