Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: Клініко-неврологічний та ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ СТАН ГІПОФІЗАРНО-ГОНАДНОЇ ТА ГІПОФІЗАРНО-ТИРЕОЇДНОЇ СИСТЕМ У ХВОРИХ НА ЕПІЛЕПСІЮ

Загрузка...

Клініко-неврологічний та ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ СТАН ГІПОФІЗАРНО-ГОНАДНОЇ ТА ГІПОФІЗАРНО-ТИРЕОЇДНОЇ СИСТЕМ У ХВОРИХ НА ЕПІЛЕПСІЮ / сторінка 4

Назва:
Клініко-неврологічний та ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ СТАН ГІПОФІЗАРНО-ГОНАДНОЇ ТА ГІПОФІЗАРНО-ТИРЕОЇДНОЇ СИСТЕМ У ХВОРИХ НА ЕПІЛЕПСІЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,68 KB
Завантажень:
404
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Отримані результати дають підставу рекомендувати діагностичну схему обстеження хворих на епілепсію з дослідженням стану гіпофізарно-гонадної та гіпофізарно-тиреоїдної систем для раннього виявлення нейроендокринної дисфункції та нейроендокринних синдромів.
Виявлені особливості біоелектричної активності головного мозку у жінок, які страждають на епілепсію, у різні фази менструального циклу дозволяють патогенетично обґрунтовано проводити діагностику захворювання в 1 фолікулярну фазу менструального циклу, яка відповідає 7-8 дню МЦ.
Для проведення адекватної патогенетичної терапії епілепсії, яка супроводжується розвитком нейроендокринної дисфункції, рекомендується дослідження функціонального стану вегетативної нервової системи. Показана доцільність залучення до комплексної терапії епілепсії препаратів 1,4-бензодіазепінового ряду при первинно-генералізованих тоніко-клонічних нападах, які виникають переважно у нічний період.
Результати дослідження опубліковано та впроваджено в роботу неврологічного відділення та поліклініки Харківської обласної клінічної лікарні, неврологічного відділення Інституту неврології, психіатрії та наркології АМН України, Харківської міської дитячої поліклініки № 15, неврологічного відділення Харківської міської клінічної психіатричної лікарні № 15.
За результатами дослідження оформлено деклараційний патент на винахід „Спосіб лікування хворих на епілепсію” за № 2002118968.
Матеріали дисертаційної роботи використовуються в навчальному процесі при підготовці студентів, лікарів-інтернів і підвищенні кваліфікації лікарів-неврологів на кафедрі нервових хвороб Харківського державного медичного університету.
Особистий внесок здобувача. Дисертаційна робота є самостійним науковим дослідженням. Автором самостійно проведено патентно-інформаційний пошук, визначено актуальність теми дослідження, аналіз наукової літератури з цієї проблеми, планування мети та завдань дослідження. Автор особисто проводила відбір тематичних хворих та безпосередньо брала участь в їх клініко-неврологічному, електрофізіологічному та біохімічному обстеженні, лікуванні. Статистичний аналіз результатів досліджень, формування висновків та впровадження практичних рекомендацій також є самостійним внеском дисертанта. Самостійно здійснено текстове та графічне оформлення всіх розділів дисертації.
Апробація результатів дисертації. Основні положення дисертації були повідомлені на засіданні Харківського наукового товариства неврологів, психіатрів та наркологів (Харків, 2002), Міжнародної науково-практичній конференції молодих вчених Одеського державного медичного університету “Вчені майбутнього”, (Одеса, 2002, 2003), Міжвузівський конференції молодих вчених Харківського державного медичного університету “Медицина третього тисячоліття”, (Харків, 2003, 2004), III Міжнародної науково-практичної конференції “Наука і соціальні проблеми суспільства: медицина, фармація, біотехнологія” (Харків, 2003), VII Міжнародному медичному конгресі студентів і молодих вчених (Тернопіль, 2003), 7 Конгресі неврологічного товариства (Хельсінкі, 2003), Симпозіумі Української протиепілептичної ліги “Інструментальна діагностика і прогноз, лікування епілепсії” (Харків, 2003), науково-практичній конференції „Організаційно-правові проблеми рецептурного і безрецептурного відпуску лікарських засобів в сучасних умовах” (Харків, 2004).
Публікації. За матеріалами дисертації опубліковано 24 наукові праці, серед них 10 у фахових виданнях, ліцензованих ВАК України, 13 – у тезах. Оформлено деклараційний патент на винахід.
Структура й обсяг дисертації. Основні положення дисертації викладені на 155 сторінках машинописного тексту, дисертаційна робота складається із вступу, огляду літератури, розділу, де розглянуто загальну характеристику хворих та методи їх дослідження, 6 розділів власних досліджень, аналізу та узагальнення отриманих результатів, висновків, практичних рекомендацій, списку використаних джерел, додатків. Роботу ілюстровано 35 таблицями і 45 рисунками.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Реферат на тему: Клініко-неврологічний та ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ СТАН ГІПОФІЗАРНО-ГОНАДНОЇ ТА ГІПОФІЗАРНО-ТИРЕОЇДНОЇ СИСТЕМ У ХВОРИХ НА ЕПІЛЕПСІЮ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок