Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОФІЛАКТИКА ПЕРЕДЧАСНИХ ПОЛОГІВ ПРИ ВНУТРІШНЬОУТРОБНОМУ ІНФІКУВАННІ

ПРОФІЛАКТИКА ПЕРЕДЧАСНИХ ПОЛОГІВ ПРИ ВНУТРІШНЬОУТРОБНОМУ ІНФІКУВАННІ

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА ПЕРЕДЧАСНИХ ПОЛОГІВ ПРИ ВНУТРІШНЬОУТРОБНОМУ ІНФІКУВАННІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,63 KB
Завантажень:
78
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ім. П.Л. ШУПИКА
ЛЯШЕНКО ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
 
УДК 618.396-084-06:618.33-022.1.
ПРОФІЛАКТИКА ПЕРЕДЧАСНИХ ПОЛОГІВ
ПРИ ВНУТРІШНЬОУТРОБНОМУ ІНФІКУВАННІ
14.01.01 – акушерство та гінекологія
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук
Київ – 2005
Дисертацією
є рукопис
Робота виконана
в Кримському державному медичному університеті ім. С.І. Георгіїв-ського МОЗ України
Науковий керівник
доктор медичних наук, професор
Баскаков Петро Миколайович,
Кримський державний медичний університет ім. С.І. Георгіївського МОЗ України, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор
Камінський В’ячеслав Володимирович,
Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України, професор кафедри акушерства, гінекології та репродуктології;
доктор медичних наук, професор
Гнатко Олена Петрівна,
Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця МОЗ України, завідувач кафедри акушерства та гінекології №2
Провідна
установа Одеський державний медичний університет МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології №1.
Захист дисертації відбудеться “_3_”_червня_ 2005 року о _11_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.02 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України в Центрі охорони здоров’я матері та дитини Київської області (за адресою 04107, м. Київ, вул. Багговутовська, 1; Київський обласний центр охорони здоров’я матері та дитини, 9 поверх, аудиторія).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий “_28_”_квітня_2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, доцент Романенко Т.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Недоношування вагітності продовжує залишатися одним з основних типів акушерської патології, займаючи значне місце серед причин несприятливих перинатальних наслідків (Б.М. Венцківський та співавт., 1997; В.Я. Голота та співавт., 1999). Частота передчасних пологів (ПП) не має тенденції до зниження і протягом останніх двох десятиліть стабільно складає 5-25 % (Л.Б. Маркін та співавт., 1998; R. Wilkinson et al., 1998).
Недоношені діти вносять основний „внесок” до показників перинатальної захворюваності і смертності. На їхню частку приходиться 60-70 % ранньої неонатальної смертності і 65-75 % - дитячої, а мертвонародженість має місце в 8-10 разів частіше в порівнянні з терміновими пологами (Г.М. Бурдули и соавт., 1997; Є.Є. Шунько, 2000). Перинатальні втрати серед недоношених ново-народжених у 30 разів вище, ніж у доношених, а крім того, серед них відзначається високий рівень захворюваності і інвалідизації з дитинства (В.К. Чайка и соавт., 1999; Н.М. Пясецкая и соавт., 2001).
Як свідчать дані вітчизняної і зарубіжної літератури (В.М. Запорожан та співавт., 1999; Ю.С. Паращук та співавт., 2000) у 20-30 % випадків етіологічним фактором ПП є інфікування матері умовно-патогенними мікроорганізмами, переданими статевим шляхом. Серед різних видів збудників все більшого значення набувають поєднані інфекції, причому в різних формах і клінічних проявах (Ю.П. Вдовиченко та співавт., 2000; І.Б. Вовк та співавт., 2000). Особливо тут важливо виділити розвиток „синдрому інтраамніального інфікування” саме при наявності поєднаних форм інфекції у матерів.
Незважаючи на значне число наукових повідомлень у вітчизняній і зарубіжній літературі по проблемі поєданих форм інфекції у жінок репродуктивного віку, неможна вважати всі питання цілком вирішеними. На нашу думку, у першу чергу, це стосується недоношування в цій групі хворих, особливо в плані використання ефективних лікувально-профілактичних заходів, що свідчить про актуальність планованої наукової праці.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА ПЕРЕДЧАСНИХ ПОЛОГІВ ПРИ ВНУТРІШНЬОУТРОБНОМУ ІНФІКУВАННІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок