Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНТРАОПЕРАЦІЙНА І ЛІМФОТРОПНА ІМУНОПРОФІЛАКТИКА РЕЦИДИВУ ПОВЕРХНЕВИХ ФОРМ РАКУ СЕЧОВОГО МІХУРА ВАКЦИНОЮ БЦЖ.

ІНТРАОПЕРАЦІЙНА І ЛІМФОТРОПНА ІМУНОПРОФІЛАКТИКА РЕЦИДИВУ ПОВЕРХНЕВИХ ФОРМ РАКУ СЕЧОВОГО МІХУРА ВАКЦИНОЮ БЦЖ.

Назва:
ІНТРАОПЕРАЦІЙНА І ЛІМФОТРОПНА ІМУНОПРОФІЛАКТИКА РЕЦИДИВУ ПОВЕРХНЕВИХ ФОРМ РАКУ СЕЧОВОГО МІХУРА ВАКЦИНОЮ БЦЖ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,92 KB
Завантажень:
177
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ІНСТИТУТ УРОЛОГІЇ ТА НЕФРОЛОГІЇ АМН УКРАЇНИ
НІКОЛАЄВ АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ
УДК 616.62-006.61-085-036.8
ІНТРАОПЕРАЦІЙНА І ЛІМФОТРОПНА ІМУНОПРОФІЛАКТИКА РЕЦИДИВУ ПОВЕРХНЕВИХ ФОРМ РАКУ СЕЧОВОГО МІХУРА ВАКЦИНОЮ БЦЖ.
14.01.06. – урологія
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі урології та нефрології Одеського державного медичного університету.
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор
Ухаль Михайло Іванович
Одеський державний медичний університет
професор кафедри урології і нефрології
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор
Клименко Іван Олександрович,
Інститут урології та нефрології АМН України
завідувач відділу онкоурології
доктор медичних наук, професор
Пєпєнін Володимир Розумникович,
Луганський державний медичний університет
завідувач кафедри урології
Провідна установа:
Дніпропетровська державна медична академія
МОЗ України,
кафедра урології, м.Дніпропетровськ
Захист відбудеться 20.06.2000р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.615.01 при Інституті урології та нефрології АМН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Ю.Коцюбинського, 9а
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту урології та нефрології АМН України за адресою:
04053 м. Київ, вул. Ю.Коцюбинського, 9а.
Автореферат розісланий 19.05.2000р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор медичних наук М.І.Бойко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми:
У структурі урологічних захворювань онкологічні хвороби займають третє місце. Значний відсоток (50-72%) серед новоутворень сечової системи складає рак сечового міхура, який в останні роки виявляє чітку тенденцію до зростання, поширення та збільшення смертності серед працездатного населення України, що дає підстави визначити цю патологію як одну з найактуальніших проблем онкоурології. (О.Ф.Возіанов і співавт., 1994; 1996; В.С.Карпенко і співавт, 1986).
У значній мірі ефективність лікування цієї хвороби залежить від своєчасної ранньої діагностики, та адекватного лікування.
Результати лікування хворих на рак сечового міхура, незважаючи на значні досягнення світової медичної науки в хірургічному лікуванні, променевій та хіміотерапії, залишаються маловтішними. Щорічно в Україні виявляється біля 4 тисяч хворих на рак сечового міхура, а смертність досягає 32%. П'ятирічне виживання після сучасних методів лікування складає від 20 до 64,4% (О.Ф.Возіанов і співавт., 1994; Б.П.Матвєєв і співавт., 1992).
До 2002 року в Україні прогнозується збільшення захворюваності в 1,4 раза, розповсюдженості в 2,9 раза, смертності — в 2,8 раза (О.Ф.Возіанов і співавт., 1996).
Висока питома вага (30-50%) хворих на РСМ у структурі онкоурологічних захворювань, схильність до рецидивування, яке спостерігається в перші 6-12 місяців у 35-85% хворих, підвищення злоякісності та інвазивності рецидивних пухлин у 7—20% хворих змушують шукати нових підходів у профілактиці та лікуванні цього захворювання (А.В.Строцький 1990; Б.П.Матвєєв і співавт., 1992; В.М.Грігоренко 1997; J.A.Witjes 1998 ).
Враховуючи, що при процесі, який уже зайшов далеко, перевага надається цистектомії, найефективнішим бачится поєднання ад'ювантних методів профілактики та трансуретрального вилучення поверхневої пухлини сечового міхура у стадії Т1-2aN0M0G1-3, оскільки при цій стадії за допомогою ТУВ можливо радикальне видалення пухлини (Л.М.Рапопорт, 1990).
До цього часу основним методом лікування РСМ залишається хірургічній, допоміжними — хіміо- і променева терапія, які зменшують вірогідність виникнення рецидивів, тобто є факторами вторинної профілактики. Не применшуючи ролі променевої і хіміотерапії у комбінованому лікуванні раку сечового міхура, відзначимо, що ці методи мають все-таки певну межу застосування. У частини хворих вони мало ефективні внаслідок високої резистентності пухлин до опромінення і хіміопрепаратів, досить часто викликають тяжкі ускладнення і не завжди можуть застосовуватись до пацієнтів з супутніми соматичними захворюваннями.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ІНТРАОПЕРАЦІЙНА І ЛІМФОТРОПНА ІМУНОПРОФІЛАКТИКА РЕЦИДИВУ ПОВЕРХНЕВИХ ФОРМ РАКУ СЕЧОВОГО МІХУРА ВАКЦИНОЮ БЦЖ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок