Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРУКТУРА, МОЛЕКУЛЯРНА РУХЛИВІСТЬ ТА ІОННА ПРОВІДНІСТЬ ОКСІЕТИЛЕНВМІСНИХ ПОЛІІОНЕНІВ

СТРУКТУРА, МОЛЕКУЛЯРНА РУХЛИВІСТЬ ТА ІОННА ПРОВІДНІСТЬ ОКСІЕТИЛЕНВМІСНИХ ПОЛІІОНЕНІВ

Назва:
СТРУКТУРА, МОЛЕКУЛЯРНА РУХЛИВІСТЬ ТА ІОННА ПРОВІДНІСТЬ ОКСІЕТИЛЕНВМІСНИХ ПОЛІІОНЕНІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,29 KB
Завантажень:
243
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ
ХІМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Сухий Костянтин Михайлович
УДК 678.(765+01)+539.26
.
СТРУКТУРА, МОЛЕКУЛЯРНА РУХЛИВІСТЬ ТА ІОННА ПРОВІДНІСТЬ ОКСІЕТИЛЕНВМІСНИХ ПОЛІІОНЕНІВ
02.00.06 – Хімія високомолекулярних сполук
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата хімічних наук
Дніпропетровськ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському державному хіміко-технологічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор хімічних наук, професор Бурмістр
Михайло Васильович, Український
державний хіміко-технологічний
університет, ректор, завідувач кафедри
переробки пластмас та технології фото-
та поліграфічних матеріалів.
Офіційні опоненти:
доктор хімічних наук, доцент Кузьменко Микола Якович, Український державний хіміко-технологічний університет, професор кафедри хімічної технології високомолекулярних речовин, м.Дніпропетровськ.
доктор хімічних наук, доцент Волошановський Ігор Станіславович, Одеський державний університет ім. І.І.Мечнікова, завідувач кафедри органічної хімії, м. Одеса .
Провідна установа: Національний університет імені Тараса Шевченка, кафедра хімії високомолекулярних сполук, Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “24” жовтня 2002 р. О 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08. 078.03 в Українському державному хіміко-технологічному університеті за адресою: м. Дніпропетровськ, пр.Гагаріна 8, к.220.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Українського державного хіміко-технологічного університету: м.Дніпропетровськ, пр.Гагаріна 8
Автореферат розісланий “23” вересня .2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Шевцова К.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Синтез нових полімерів, в яких реалізуються важливі для практики властивості, є найважливішою задачею хімії ВМС.
Особливо перспективними в цьому аспекті є полімери, які характеризуються наявністю низки важливих в практичному відношенні властивостей. Представниками таких поліфункційних полімерів є високомолекулярні четвертинні солі амонію - полііонени (ПІ).
Наявність іонної функції в ланцюзі та можливість широкого регулювання молекулярної структури ПІ за рахунок варіювання вихідних мономерів дозволяє направлено впливати на такі властивості як водорозчинність, біологічна активність, здатність до комплексоутворення з біополімерами, полікислотами та низькомолекулярними сполуками, а також бактерицидна, антивірусна, поверхнева активність та іонна провідність. Це значною мірою розширює сферу їх практичного застосування, зокрема в перспективній галузі полімерної технології, пов’язаної зі створенням твердих полімерних електролітів для різноманітних електрохімічних пристроїв.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження є частиною робіт, які виконуються у межах держбюджетної теми “Розробка наукових основ синтезу та переробки полімерів і композиційних матеріалів на їх основі з використанням вітчизняної сировини” (1999-2002 рр., № держреєстрації 35000490).
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є отримання полііоненів з високими показниками іонної провідності, визначення характеру іонної агрегації та ії вплив на морфологію і релаксаційну поведінку полііоненів.
Для досягнення поставленої мети вирішувалися такі задачі:
- синтез полііоненів, які містять оксіетиленові і алкілароматичні або аліфатичні фрагменти в основному ланцюзі, з різними значеннями іонної густини впродовж молекулярного ланцюга, співвідношенням масової частки гнучких і жорстких блоків, а також різної молекулярної маси;
- встановлення закономірностей формування комплексу фізико-хімічних і теплофізичних характеристик, іонної провідності, характеристик діелектричної та акустичної релаксації, особливостей ближньої упорядкованості і надмолекулярної структури синтезованих полііоненів.
Об’єкт дослідження. Оксіетиленвмісні полііонени.
Предмет дослідження. Синтез нових оксіетиленвмісних полііоненів з високими показниками іонної провідності, вивчення характеру іонної агрегації та ії вплив на морфологію і релаксаційну поведінку полііоненів
Методи дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СТРУКТУРА, МОЛЕКУЛЯРНА РУХЛИВІСТЬ ТА ІОННА ПРОВІДНІСТЬ ОКСІЕТИЛЕНВМІСНИХ ПОЛІІОНЕНІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок