Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ В СИСТЕМІ СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА

УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ В СИСТЕМІ СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ В СИСТЕМІ СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,37 KB
Завантажень:
309
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Гарін Олег Леонідович
УДК 658.5
УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ В СИСТЕМІ СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і
управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному економічному університеті, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Пономаренко Володимир Степанович,
Харківський державний економічний університет,
зав. кафедрою інформаційних систем
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Міщенко Володимир Якимович,
Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут",
зав. кафедрою бізнесу та контролінгу
кандидат економічних наук
Пилипенко Андрій Анатолійович,
Харківський державний економічний університет,
доцент кафедри бухгалтерського обліку
Провідна установа – Харківський національний університет
ім. В.М. Каразіна, кафедра маркетингу,
Міністерство освіти і науки України (м. Харків)
Захист відбудеться 24.10.2002р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, проспект Леніна, 9-а
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, проспект Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий 23.09.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дороніна М.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
В сучасних умовах ринкового реформування економіки успіх діяльності кожного товаровиробника визначається ефективністю виробництва, яка обумовлюється ступенем задоволення потреб суспільства з мінімальними витратами. Водночас основою і причиною діяльності будь-якого підприємства є прибуток, який визначає можливості його розвитку та багато в чому залежить від розміру витрат на виробництво. Отже, потреба вибору найкращого варіанту управління витратами в системі стратегічного розвитку підприємства зумовлює необхідність подальшого проведення досліджень у даній галузі.
Різні аспекти управління витратами розглядалися в працях Д. Хана, І. Ансофа, В.С. Пономаренка, Д.С. Сінка, А.І. Пушкаря, В.М. Гриньової, Б.І. Майданчика, Е.А. Уткіна, А.П. Градова, М. Портера, Ю.Б. Іванова, Л.І. Євенко, Р.Л. Сатановського, І.І. Мазура, В.Д. Шапіро та інших. Однак більшість вчених розглядає управління витратами окремо від процесів розвитку підприємства. Проте необхідність системного підходу до ресурсного обґрунтування стратегії розвитку вимагає додаткового вивчення цілого комплексу питань щодо удосконалення систем обліку, аналізу й регулювання витрат.
Актуальність теми визначається об'єктивною необхідністю подолання кризових явищ у національній економіці, рішення проблем формування механізмів, спрямованих на удосконалення внутрішнього стану підприємства й потребуючих безупинного пошуку нових форм і методів господарювання, відповідних організаційних структур, методів управління витратами й процесами виробництва, розробки нової ринкової поведінки, спрямованої на стабілізацію витрат та подальше економічне зростання.
Деякі з цих проблем у різній мірі враховуються в процесі організації, контролю, планування господарської діяльності підприємства. Однак комплексний, інтегрований підхід до управління витратами в системі стратегічного розвитку підприємства дотепер не одержав достатнього теоретичного й практичного обґрунтування. Це й обумовило вибір теми, основну мету та зміст задач дисертації, актуальність і доцільність проведення досліджень у даному напрямку.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обраний в дисертаційній роботі напрямок досліджень відповідає тематичній спрямованості наукових розробок, що проводилися кафедрою інформаційних систем Харківського державного економічного університету за темою "Стратегічне управління підприємством в трансформаційний період" (2000 – 2002 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ В СИСТЕМІ СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок