Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕЛЕКТРОМАГНІТНІ ПРОЦЕСИ В АСИНХРОННИХ ДВИГУНАХ З ЕКРАНОВАНИМИ ПОЛЮСАМИ

ЕЛЕКТРОМАГНІТНІ ПРОЦЕСИ В АСИНХРОННИХ ДВИГУНАХ З ЕКРАНОВАНИМИ ПОЛЮСАМИ

Назва:
ЕЛЕКТРОМАГНІТНІ ПРОЦЕСИ В АСИНХРОННИХ ДВИГУНАХ З ЕКРАНОВАНИМИ ПОЛЮСАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,80 KB
Завантажень:
358
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
Гавдьо Ігор Романович
УДК 621. 313.333
ЕЛЕКТРОМАГНІТНІ ПРОЦЕСИ В АСИНХРОННИХ ДВИГУНАХ З ЕКРАНОВАНИМИ ПОЛЮСАМИ
05.09.01 Електричні машини і апарати
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – | професор кафедри теоретичної та загальної електротехніки Національного університету “Львівська політехніка”, доктор технічних наук Маляр Василь Сафронович
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Лісник Володимир Якимович,
зав. відділом електромеханічних систем
Інституту електродинаміки НАН України, м. Київ
доктор технічних наук, доцент
Римша Віталій Вікторович,
доцент кафедри “Електричні машини”
Одеського національного політехнічного
Університету
Провідна установа – | Національний технічний університет
“Київський політехнічний інститут”
(кафедра “Електромеханіка”), м. Київ.
Захист відбудеться “14” жовтня 2005р. о “14” год. “00” хв. на засіданні спеціалізованої ради Д 35.052.02 у Національному університеті “Львівська політехніка” ( 79013, м. Львів, вул. С. Бандери, 12, ауд 114 ).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” ( Львів, вул. Професорська, 1).
Автореферат розісланий “6” вересня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доц. Коруд В.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Однофазні асинхронні двигуни з екранованими полюсами (АДЕП) – розповсюджені асинхронні двигуни малої потужності, які мають високу надійність та низьку собівартість виготовлення. На сучасному етапі виготовляється широка номенклатура АДЕП, які відрізняються напругою живлення, потужністю, кількістю полюсів, конструкційним виконанням та функціональними можливостями і знаходять застосування в електроприводах малої потужності.
Актуальність теми. Незважаючи на простоту конструкції, АДЕП відносяться до найбільш складних для математичного моделювання типів електричних машин, оскільки їм властиві магнітна та електрична несиметрії, а також значне насичення окремих ділянок магнітопроводу. Відомі методи аналізу процесів в АДЕП мають в своїй основі метод суперпозиції, що дає змогу застосовувати до них теорію симетричних електричних машин змінного струму. Однак, такий підхід до аналізу процесів в АДЕП дає можливість проаналізувати їх лише на якісному рівні і не задовольняє вимогам практики. Врахування насичення магнітопроводу за допомогою введення коефіцієнтів вимагає для кожної задачі окремих досліджень і не може враховувати локальні насичення елементів магнітопроводу. Відомі методики проектування таких двигунів мають низку спрощуючих допущень і вимагають експериментальних досліджень, що неефективно з економічних міркувань та затрат часу на проектування. Тому задача розвитку і удосконалення методів розрахунку електромагнітних процесів в АДЕП є актуальною. Масовий випуск АДЕП вимагає створення уточнених математичних моделей розрахунку, які б адекватно відображали фізичні процеси і служили основою для автоматизованого їх проектування.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота відповідає науковому напрямку “Автоматизоване проектування, розробка і дослідження електричних машин і багатофункціональних електромеханічних перетворювачів енергії з поліпшеними параметрами і показниками надійності”, який розробляється кафедрою “Електричні машини і апарати” Національного університету “Львівська політехніка” і пов’язана з науково-дослідними роботами Національного університету “Львівська політехніка”, тематика яких відповідає наказу № 15 Держкомітету України з питань науки і технології від 1.03.1993р., реєстр. № 5.51.06/093-93, розділ – “Ресурсозберігаючі електромеханічні системи”.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є розвиток і вдосконалення методів розрахунку електромагнітних процесів в АДЕП на основі розроблення математичної моделі двигуна високого рівня адекватності та створення математичних моделей для дослідження усталених режимів, статичних характеристик і перехідних процесів з урахуванням сучасних досягнень в сфері електромеханіки й обчислювальної математики.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЕЛЕКТРОМАГНІТНІ ПРОЦЕСИ В АСИНХРОННИХ ДВИГУНАХ З ЕКРАНОВАНИМИ ПОЛЮСАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок