Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА І ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ВІБРОУДАРНИХ РОЗПУШУВАЧІВ ГРУНТУ

РОЗРОБКА І ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ВІБРОУДАРНИХ РОЗПУШУВАЧІВ ГРУНТУ

Назва:
РОЗРОБКА І ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ВІБРОУДАРНИХ РОЗПУШУВАЧІВ ГРУНТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,41 KB
Завантажень:
55
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ТАВРІЙСЬКА ДЕРЖАВНА АГРОТЕХНІЧНА АКАДЕМІЯ
Кувшинов Андрій Олексійович
УДК 631.316.22
РОЗРОБКА І ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ
ВІБРОУДАРНИХ РОЗПУШУВАЧІВ ГРУНТУ
05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Мелітополь – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Кримському державному аграрному університеті Міністерства
аграрної політики України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор, Бабицький Леонід Федорович,
Кримський державний аграрний університет Міністерства аграрної політики України, завідувач кафедри “Механізація АПК і ремонт сільськогосподарської техніки”.
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, старший науковий співробітник, Дубровін
Валерій Олександрович, Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, професор кафедри машинобудування
кандидат технічних наук, доцент Волик Борис Анатолійович, Дніпропетровський державний аграрний університет Міністерство аграрної політики України
Провідна установа: Тернопільський державний технічний університет ім. Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України, кафедра технічної механіки та сільскогосподарського машинобудування
Захист відбудеться “4” січня 2002 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К18.819.01 Таврійської державної агротехнічної академії за адресою: 72312, Запорізька обл., м. Мелітополь, пр. Б.Хмельницького, 18, навчальний корпус 1, зал засідань вченої ради академії.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Таврійської державної агротехнічної академії за адресою: 72312, Запорізька обл., м. Мелітополь, пр. Б.Хмельницького, 18
Автореферат розісланий “1” грудня 2001 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Черкун В.Ю.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Серед комплексу засобів по інтенсифікації сільськогосподарського виробництва особлива увага приділяється активізації дії робочих органів на ґрунт. Механічний обробіток є найважливішою технологічною ланкою при вирощуванні сільськогосподарських культур і значно впливає на ґрунт.
Спрямованість і інтенсивність зміни фізичних властивостей ґрунтів, як одного з визначальних показників їхньої родючості, багато в чому залежить від типу, форми і конструктивних особливостей робочих органів машин і знарядь. Більшість знарядь, що застосовуються на сьогоднішній день для розпушування ґрунту, не задовольняє агротехнічним і господарсько-економічним вимогам.
При дії на ґрунт пасивні робочі органи забиваються рослинними залишками, швидко зношуються, сильно піддаються налипанню ґрунту. У результаті істотно збільшується тяговий опір і погіршується якість роботи. В останні роки широке поширення одержали вібраційні та віброударні методи інтенсифікації технологічних процесів. Теоретичне обґрунтування параметрів і розробка віброударних розпушувачів робочих органів дозволяє значно знизити енерговитрати і поліпшити якість обробітку ґрунту.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Результати досліджень по темі дисертації виконані відповідно до плану науково-дослідних робіт Кримського державного аграрного університету в період із 1996 по 2001 роки (розділ 6.10 “Обґрунтування оптимальних параметрів малоенергоємних робочих органів для обробітку важких ґрунтів”).
Тема дослідження входить у план НДР Кримського державного аграрного університету по проблемі “Науково-обгрунтована система ведення сільського господарства в Криму в період виходу з кризи і переходу до ринку”.
Робота відповідає вимогам паспорта спеціальності 05.05.11. -машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва пункт 1, затвердженого Президією ВАК України від 14.02.2001 року №6-08/2.
Мета і задачі дослідження. Метою даної роботи є обґрунтування оптимальних параметрів та розробка віброударних розпушувачів ґрунту для суцільного обробітку, глибокого розпушування і щілювання, що дозволяє знизити тяговий опір і поліпшити якісні показники обробітку ґрунту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: РОЗРОБКА І ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ВІБРОУДАРНИХ РОЗПУШУВАЧІВ ГРУНТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок