Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ СЕПАРАЦІЇ ДРІБНОГО ЗЕРНОСОЛОМИСТОГО ВОРОХУ ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ ОЧИСТОК КОМБАЙНІВ

ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ СЕПАРАЦІЇ ДРІБНОГО ЗЕРНОСОЛОМИСТОГО ВОРОХУ ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ ОЧИСТОК КОМБАЙНІВ

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ СЕПАРАЦІЇ ДРІБНОГО ЗЕРНОСОЛОМИСТОГО ВОРОХУ ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ ОЧИСТОК КОМБАЙНІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,53 KB
Завантажень:
475
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
“ІНСТИТУТ МЕХАНІЗАЦІЇ ТА ЕЛЕКРИФІКАЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА”
Кузьмич Альвіан Ярославович
УДК 631.354.2
ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ СЕПАРАЦІЇ ДРІБНОГО ЗЕРНОСОЛОМИСТОГО ВОРОХУ ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ ОЧИСТОК КОМБАЙНІВ
05.05.11 – “Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Глеваха - 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в лабораторії збирання зернових культур та трав на насіння Національного наукового центру “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” Української академії аграрних наук.
Науковий керівник кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Богуславський Володимир Павлович, Національний науковий центр “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства, завідувач лабораторії збирання зернових культур та трав на насіння.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, старший науковий співробітник Котов Борис Іванович, Національний науковий центр “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства, завідувач лабораторії механізації післязбиральної обробки зерна
кандидат технічних наук Волошин Микола Іванович, Українська академія аграрних наук, старший науковий співробітник науково-організаційного управління
Провідна установа: Український державний центр з випробування та прогнозування сільськогосподарської техніки Міністерства аграрної політики України.
Захист відбудеться “21” травня 2003 року о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 27.358.01 в ННЦ “ІМЕСГ” за адресою: 08631, Глеваха Київської області Васильківського району, ННЦ “ІМЕСГ”.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці ННЦ “ІМЕСГ” за адресою: 08631, Глеваха Київської області Васильківського району, ННЦ “ІМЕСГ”.
Автореферат розісланий “18” квітня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Адамчук В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми досліджень. Повітряно-решітні очистки зерно-збиральних комбайнів є одними з головних об’єктів, що лімітують продуктивність та обумовлюють показники якості роботи комбайна в цілому. Інтенсифікація процесів обмолоту хлібної маси та сепарації зерна з грубого вороху в комбайнах з підвищеною продуктивністю призводить до збільшення виходу соломистих фракцій на очистку, що спричиняє її перевантаження та зростання втрат зерна.
Аналіз конструкцій сучасних зернозбиральних комбайнів та огляд літературних джерел свідчать, що підвищення пропускної здатності повітряно-решітних очисток переважним чином здійснюється за рахунок збільшення загальної площі сепарації. Проте даний шлях не завжди забезпечує адекватне підвищення ефективності роботи, що вказує на недостатнє вивчення процесу сепарації дрібного зерносоломистого вороху в повітряно-решітних очистках.
Конструкції жалюзі верхніх решіт відрізняються між собою в різних марках комбайнів у значно більших межах, ніж їх кінематичні режими. Різні конструкції гребінок потребують для їх виготовлення дорогого штампового обладнання, а в умовах експлуатації – збільшують номенклатуру запасних частин.
Інколи під час експлуатації комбайнів у сприятливих умовах, господарники свідомо обмежують швидкість руху високопродуктивних машин, обумовлюючи це намаганням зменшити втрати зерна. Однак це призводить не лише до зниження продуктивності комбайна, але часто й до зростання втрат внаслідок значного недовантаження повітряно-решітної очистки.
Тому вдосконалення повітряно-решітної очистки, обґрунтування раціональних параметрів та режимів її роботи є актуальною проблемою і важливим джерелом зменшення затрат на збиранні.
Зв’язок роботи з науковими темами і відповідність паспорту спеціальності. Дисертацію виконано в лабораторії збирання зернових та трав на насіння ННЦ “ІМЕСГ” УААН за темою 02.: “Розробити енерго- та ресурсоощадні технології і комплекси машин для вирощування, збирання, післязбиральної обробки та зберігання урожаю зернових і зернобобових культур, насінників трав, кукурудзи, соняшника, сої” та за проектом 02.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ СЕПАРАЦІЇ ДРІБНОГО ЗЕРНОСОЛОМИСТОГО ВОРОХУ ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ ОЧИСТОК КОМБАЙНІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок