Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ АГРАРНИХ ФОРМУВАНЬ В РИНКОВИХ УМОВАХ (на прикладі Миколаївської області)

РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ АГРАРНИХ ФОРМУВАНЬ В РИНКОВИХ УМОВАХ (на прикладі Миколаївської області)

Назва:
РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ АГРАРНИХ ФОРМУВАНЬ В РИНКОВИХ УМОВАХ (на прикладі Миколаївської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,77 KB
Завантажень:
385
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МИКОЛАЇВСЬКА ДЕРЖАВНА АГРАРНА АКАДЕМІЯ
ПОТРИВАЄВА Наталія Володимирівна
УДК 631.115.8 : 334.75
РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ЕФЕКТИВНОГО
РОЗВИТКУ АГРАРНИХ ФОРМУВАНЬ В РИНКОВИХ УМОВАХ
(на прикладі Миколаївської області)
08.07.02 - економіка сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
МИКОЛАЇВ - 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Миколаївській державній аграрній академії |
Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник - | доктор економічних наук, професор
Червен Іван Іванович --
Миколаївська державна аграрна академія, завідувач кафедри організації виробництва та агробізнесу
Офіційні опоненти - | доктор економічних наук, професор
Благодатний Володимир Іванович --
Херсонський державний аграрний університет, завідувач кафедри організації сільськогосподарського виробництва
кандидат економічних наук, доцент
Сахацький Микола Павлович --
Одеський сільськогосподарський інститут,
доцент кафедри менеджменту і маркетингу
Провідна установа - | Харківський державний аграрний університет,
кафедра організації виробництва та агробізнесу
Захист відбудеться ”26” червня 2001р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д38.806.01 у Миколаївській державній аграрній академії за адресою: 54021, м.Миколаїв, вул.Паризької Комуни, 9, конференцзала.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Миколаївської державної аграрної академії за адресою: м.Миколаїв, вул.Карпенка, 73.
Автореферат розісланий “25” травня 2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клочан В.Ф.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Важливою умовою організації ефективного розвитку аграрних формувань сьогодні є реструктуризація сільськогосподарських підприємств з колективною формою організації праці зі створенням на їх базі виробничих структур ринкового типу, діяльність яких має бути конкурентоспроможною і прибутковою. Цим питанням присвячено дане дисертаційне дослідження, яке здійснено нами за матеріалами сільськогосподарських підприємств Миколаївської області.
Актуальність теми. Організаційна структура в аграрному секторі, яка залишилася від часів колективізації, не відповідає вимогам ринкової економіки. Це пояснюється тим, що вона не створює умов для глибоких змін у відносинах власності на землю та майно, виробничій та технологічній структурах, системі управління.
Об’єктивна необхідність реструктуризації колективних аграрних формувань у нові організаційно-правові структури значною мірою зумовлюється потребою створення такої економічної ситуації, яка буде сприяти залученню в аграрний сектор інвестицій як вітчизняного, так і іноземного походження. Адже саме такої допомоги потребує більшість сільськогосподарських підприємств, що опинилися на межі банкрутства. У ринкових умовах кредитори і інвестори, в свою чергу, хочуть мати справу тільки з ефективно господарюючими підприємницькими структурами.
Вивченням та дослідженням проблем, пов’язаних з реструктуризацією та ефективним господарюванням сучасних агроформувань, займається багато вчених. Серед них: В.Я. Амбросов, В.Г. Андрійчук, П.І. Гайдуцький, М.В. Гладій, І.І. Лукінов, М.Й. Малік, В.Я. Месель – Веселяк, П.Т. Саблук, О.М. Шпичак, В.В. Юрчишин та ін. Ними подаються різні пропозиції щодо варіантів здійснення реструктуризації та удосконалення економічних відносин аграрних підприємств з партнерами по АПК. Проте багато проблем, пов’язаних з негативними наслідками проведених аграрних перетворень, залишилися невирішеними. Крім того, практика висуває все нові питання. Необхідність подальшого їх вирішення зумовила вибір теми дисертації. При проведенні дослідження використовувалися: відповідні Закони України, Укази Президента України, постанови Уряду, публікації періодичної преси, наукові розробки вчених; дані бухгалтерського обліку та документи статистичної звітності аграрних підприємств Миколаївської області; результати анкетування керівників та спеціалістів аграрних підприємств і бесіди з ними щодо механізму здійснення реструктуризації в сучасних умовах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ АГРАРНИХ ФОРМУВАНЬ В РИНКОВИХ УМОВАХ (на прикладі Миколаївської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок