Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНОСИЛІКАТНІ КОМПОЗИЦІЇ НА ОСНОВІ ІЗОЦІАНАТІВ ДЛЯ ЗАХИСТУ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ

ОРГАНОСИЛІКАТНІ КОМПОЗИЦІЇ НА ОСНОВІ ІЗОЦІАНАТІВ ДЛЯ ЗАХИСТУ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ

Назва:
ОРГАНОСИЛІКАТНІ КОМПОЗИЦІЇ НА ОСНОВІ ІЗОЦІАНАТІВ ДЛЯ ЗАХИСТУ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,40 KB
Завантажень:
401
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Петрикова Євгенія Миколаївна
УДК 666.97.038
ОРГАНОСИЛІКАТНІ КОМПОЗИЦІЇ НА ОСНОВІ ІЗОЦІАНАТІВ ДЛЯ ЗАХИСТУ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ
05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі технології виробництва бетонних та залізобетонних конструкцій Київського національного університету будівництва і архітектури та в Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій Держбуду України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
ШЕЙНІЧ Леонід Олександрович,
Київський національний університет будівництва і
архітектури, професор кафедри технології
виробництва бетонних та залізобетонних конструкцій
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор
ВИРОВОЙ Валерій Миколайович
Одеська державна академії будівництва і архітектури,
завідувач кафедри виробництва будівельних конструкцій
– кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
ШИХНЕНКО Іван Васильович,
Науковий Державний Інститут будівельного виробництва
Держбуду України, завідувач відділом бетонних робіт
Провідна установа – Придніпровська державна академія будівництва та архітектури.
кафедра технології будівельних матеріалів, виробів та
конструкцій, м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться 23.04.2003 р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.05 “Підвалини та фундаменти. Будівельні матеріали та вироби” Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 17.03.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н. Блажіс Г.Р.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема створення ефективних композицій, які можливо використовувати для ремонтних робіт та як захисні системи, є дуже актуальною задачею. Так, на 4-му Міжнародному симпозіумі з будівельних матеріалів і рецептур, що відбувся в 1987 р. у Сінгапурі, відмічалось: “Будівництво в майбутньому столітті - це буде відновлення та заміна того, що було побудовано в двох попередніх”.
Для відновлення залізобетонних конструкцій потрібна ціла гама спеціальних композицій. Основними вимогами до таких ремонтних складів є адгезія до старого бетону та висока корозійна стійкість. Висунення вимог щодо корозійної стійкості пояснюється тим, що дефекти найчастіше виникають в залізобетонних конструкціях, що експлуатуються в агресивних середовищах. Отже, проблема подовження терміну експлуатації будівельних конструкцій за рахунок використання спеціальних композицій є надзвичайно актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана на кафедрі технології виробництва бетонних та залізобетонних конструкцій Київського національного університету будівництва і архітектури та у Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій Держбуду України в рамках договору № 684-141 “Розробити склади до дослідних ремонтних робіт залізобетонних конструкцій ЛЕП” з Київською магістральною електромережею Центральних енергосистем Державного підприємства Національної енергетичної компанії “Укренерго” та при виконанні пошукової теми “Експериментально-теоретичне дослідження методів підсилення й підвищення довговічності залізобетонних конструкцій на основі використання композиційних матеріалів”.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є розроблення органосилікатних композицій на основі дисперсних гідратів нестабільної структури та полімерної ізоціанатвмісної складової, що відрізняються високою міцністю і корозійною стійкістю та забезпечують відновлення залізобетонних конструкцій у короткі терміни.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити такі задачі:
-
дослідити вплив лужних та лужноземельних іонів дисперсного мінерального компоненту на характер взаємодії в полімерсилікатній системі;
-
дослідити вплив форми зв’язку води дисперсного мінерального компоненту на процес утворення каменю на основі поліізоціанату;
-
розробити та оптимізувати рецептури полімерсилікатної композиції;
-
дослідити властивості розроблених систем;
-
провести дослідне впровадження розроблених складів та встановити їх техніко-економічну ефективність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОРГАНОСИЛІКАТНІ КОМПОЗИЦІЇ НА ОСНОВІ ІЗОЦІАНАТІВ ДЛЯ ЗАХИСТУ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок