Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ МАШИННОГО ДОЇННЯ ОВЕЦЬ І ПЕРЕРОБКИ МОЛОКА

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ МАШИННОГО ДОЇННЯ ОВЕЦЬ І ПЕРЕРОБКИ МОЛОКА

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ МАШИННОГО ДОЇННЯ ОВЕЦЬ І ПЕРЕРОБКИ МОЛОКА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,45 KB
Завантажень:
508
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Херсонський державний аграрний університет
НЕЧМІЛОВ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 637.12632/637.115
 
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ МАШИННОГО
ДОЇННЯ ОВЕЦЬ І ПЕРЕРОБКИ МОЛОКА
06.02.04. – технологія виробництва продуктів тваринництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Херсон – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в інституті тваринництва степових районів ім. М.Ф. Іванова “Асканія-Нова”, Національному науковому селекційно-генетичному центрі з вівчарства Української академії аграрних наук.
Науковий керівник: кандидат сільськогосподарських наук,
Туринський Василь Михайлович, Інститут тваринництва степових районів ім. М.Ф. Іванова “Асканія-Нова”, завідувач відділу технології виробництва і переробки продукції вівчарства
Офіційний опонент: доктор сільськогосподарських наук, професор,
Котенджи Геннадій Павлович, Сумський національний аграрний університет, завідувач кафедрою технології виробництва продукції тваринництва
Офіційний опонент: кандидат сільськогосподарських наук,
Сухарльов В’ячеслав Олексійович,
Харківська зооветеринарна академія, завідувач кафедрою дрібного тваринництва
Провідна установа: Інститут тваринництва УААН, лабораторія вівчарства,
м. Харків
Захист дисертації відбудеться “ 1 ” липня 2004 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 67.830.02 в Херсонському державному аграрному університеті за адресою: 73006, Херсон-6, вул. Р. Люксембург, 23, головний навчальний корпус.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Херсонського державного аграрного університету за адресою: 73006, Херсон-6, вул. Р. Люксембург, 23, головний навчальний корпус.
Автореферат розісланий “ 28 ” травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Карапуз В. Д.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах формування ринкових відносин, при відсутності державної підтримки, ситуація в галузі вівчарства набула критичного стану [Топіха І.Н., 1998]. Тому одним з основних напрямків розвитку цієї галузі повинно бути збільшення виробництва овечого молока з подальшою його переробкою, що є значним невикористаним резервом підвищення ефективності галузі.
На сучасному етапі розвитку вівчарства, для збільшення виробництва овечого молока, зниження трудоємкості його переробки, підвищення якості молочної продукції актуальним є питання удосконалення технологій машинного доїння овець і переробки молока з подальшим пакуванням готової продукції.
В сучасній вітчизняній літературі приведено багато даних щодо ручного доїння вівцематок смушково-молочних порід і переробки овечого молока на бринзу і тверді сири. Але робіт щодо застосування нових, або удосконалених технологій машинного доїння овець і переробки молока на бринзу і тверді сири досить мало.
Тому, наукові розробки з удосконалення технологій машинного доїння овець і переробки молока з пакуванням готової продукції у господарствах різних форм власності сприятимуть формуванню конкурентоспроможності галузі вівчарства.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано у відповідності з тематичним планом інституту тваринництва степових районів ім. М. Ф. Іванова - Національного наукового селекційно-генетичного центру з вівчарства за темою: “Розробити ресурсозберігаючу технологію отримання екологічно чистої продукції вівчарства шляхом використання нетрадиційних видів енергії, вдосконалення технічних засобів виробництва та первинної обробки, стандартизації технологічних процесів при скороченні їх трудомісткості на 25-30 % та енерго- і ресурсовитрат у 1,5–2 рази” (номер державної реєстрації 0197V013641).
Мета і завдання досліджень. Метою досліджень передбачалося удосконалити технічні засоби машинного доїння овець і технології переробки овечого молока на бринзу та тверді сири, їх пакування.
Відповідно до мети були поставлені завдання:
- розробити пристрій для роздільного доїння долей вимені, що визначає придатність вівцематок до машинного доїння;
- провести порівняльне вивчення удосконалених модифікацій пластмасових доїльних стаканів і дійкової гуми;
- удосконалити технологію виготовлення малосільної бринзи;
- удосконалити способи пакування малосільної бринзи;
- удосконалити технології виготовлення і пакування твердих сирів з використанням технічних засобів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ МАШИННОГО ДОЇННЯ ОВЕЦЬ І ПЕРЕРОБКИ МОЛОКА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок