Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ТА МЕТОДИЧНІ СПРЯМУВАННЯ ОБЛІКУ І АНАЛІЗУ В СИСТЕМІ ОПОДАТКУВАННЯ ( НА ПРИКЛАДІ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ УКРАЇНИ)

ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ТА МЕТОДИЧНІ СПРЯМУВАННЯ ОБЛІКУ І АНАЛІЗУ В СИСТЕМІ ОПОДАТКУВАННЯ ( НА ПРИКЛАДІ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ УКРАЇНИ)

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ТА МЕТОДИЧНІ СПРЯМУВАННЯ ОБЛІКУ І АНАЛІЗУ В СИСТЕМІ ОПОДАТКУВАННЯ ( НА ПРИКЛАДІ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ УКРАЇНИ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,02 KB
Завантажень:
22
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 336.78.2
Оністрат Андрій Аркадійович
ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ТА МЕТОДИЧНІ СПРЯМУВАННЯ ОБЛІКУ І АНАЛІЗУ В СИСТЕМІ ОПОДАТКУВАННЯ ( НА ПРИКЛАДІ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ УКРАЇНИ)
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку підприємницької діяльності Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
Галенко Оксана Миколаївна,
Київський національний економічний університет,
доцент кафедри обліку підприємницької діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Ткаченко Надія Марківна
Національний університет харчових технологій,
професор кафедри обліку і аудиту,
кандидат економічних наук, доцент
Калабухова Світлана Вікторівна
Київський національний економічний університет,
доцент кафедри обліку в кредитних і бюджетних
установах та економічного аналізу
Провідна установа - Тернопільська академія народного господарства,
кафедра економіки, обліку та економічного аналізу
в сфері соціальної інфраструктури
Міністерства освіти і науки України, м.Тернопіль
Захист відбудеться “ 6 ” червня 2005 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.006.07 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м.Київ, пр.Перемоги,. 54/1, ауд.203.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м.Київ, пр.Перемоги,. 54/1, ауд.201.
Автореферат розісланий “ 5 ” травня 2005 року.
В.о.вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради
доктор економічних наук,
професор А.М.Герасимович
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах ринкової економіки однією з основних проблем управління підприємством є забезпечення його фінансової стійкості, на яку великий вплив здійснює податкова система. В Україні відбуваються глибокі економічні зміни, зумовлені заміною колишнього механізму управління економікою ринковими методами господарювання. Перехід до ринкових відносин спричинив до запровадження такої податкової системи, яка використовуючи податки, пільги і фінансові санкції дає можливість державі висувати єдині вимоги до підприємств щодо їх господарювання.
У будь-якій державі юридичні і фізичні особи зобов’язані віддавати частину своїх доходів на загальнодержавні потреби. Досконалість форм і методів передачі цих коштів свідчить про рівень розвитку держави, її економічних і правових інститутів.
В Україні податкове регулювання доходів юридичних осіб перебуває у стадії становлення. Велика кількість податків, складний механізм їх нарахування в бюджет, постійні зміни податкового законодавства ускладнюють як теоретичне сприйняття окремих податків, так і практичне їх нарахування.
Сучасний зміст основних податків в Україні неадекватний тим , що діють у країнах з розвинутою економікою. Вони не стали специфічною підсистемою виробничих відносин: не сприяють нарощуванню виробництва і фінансовому оздоровленню підприємства. У чинній системі оподаткування превалюють фіскальні інтереси бюджету і не працюють функції регулювання, пільгування і стимулювання. Оподаткування досягло такого рівня, що робить виробництво невигідною сферою вкладення капіталу, гальмує структурну перебудову підприємства.
Податкова система являє собою складний механізм, що викликає появу помилок при нарахуванні податкових платежів.
Актуальні проблеми в галузі економіки не можна вирішувати без удосконалення побудови податкової системи, яка є одним з найголовніших етапів державного регулювання господарства країни. Ефективність цього процесу залежить від визначення складу податкової системи, рівня податкових ставок, а також видів і розмірів бюджетних пільг. Як економічний устрій держави неможливий без існування податкової системи, так неминучим є і існування системи податкового стимулювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ТА МЕТОДИЧНІ СПРЯМУВАННЯ ОБЛІКУ І АНАЛІЗУ В СИСТЕМІ ОПОДАТКУВАННЯ ( НА ПРИКЛАДІ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ УКРАЇНИ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок