Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І КОНТРОЛЬ МАТЕРІАЛЬНИХ ЗАПАСІВ (на матеріалах підприємств хлібопекарної промисловості)

ОБЛІК І КОНТРОЛЬ МАТЕРІАЛЬНИХ ЗАПАСІВ (на матеріалах підприємств хлібопекарної промисловості)

Назва:
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ МАТЕРІАЛЬНИХ ЗАПАСІВ (на матеріалах підприємств хлібопекарної промисловості)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,46 KB
Завантажень:
308
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. Вадима Гетьмана
Мурашко Олександр Васильович
УДК 657.471:657.633
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ МАТЕРІАЛЬНИХ ЗАПАСІВ
(на матеріалах підприємств хлібопекарної промисловості)
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі бухгалтерського обліку Національної Академії державної податкової служби України Державної податкової адміністрації України, м.Ірпінь.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Кужельний Микола Васильович
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри обліку підприємницької діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Осадчий Юрій Іванович,
Міжгалузевий інститут управління,
завідувач кафедри обліку та аудиту.
кандидат економічних наук, доцент
Бондар Микола Іванович,
Київський національний економічний університет,
доцент кафедри обліку, аналізу та аудиту в АПК
Провідна установа: Державна академія статистики, обліку та аудиту
Держкомстату України,
кафедра бухгалтерського обліку та аудиту.
Захист дисертації відбудеться “ 3 “ квітня 2006р. о 16.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.07 Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м.Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 201.
Автореферат розісланий “ 3 “ березня 2006р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор В.Я.Савченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В сучасних умовах система функціонування підприємств супроводжується безперервним кругообігом ресурсів, значне місце в яких займають матеріальні запаси. В зв’язку з цим питання удосконалення їх обліку, оцінки і документального оформлення визначають актуальність теми дисертації. Це стосується також створення якісно нової системи управління матеріальними запасами, в якій визначну роль відіграє система їх аналітичного обліку і внутрішньогосподарського контролю. Вирішення питань, пов’язаних з теоретичним визначенням і впровадженням в практику сучасних методів обліку і внутрішньогосподарського контролю, повинно здійснюватись за допомогою їх автоматизації і комп’ютеризації.
Вагомий внесок в теоретичну розробку проблем організації і ведення бухгалтерського обліку і внутрішньогосподарського контролю матеріальних запасів внесли вітчизняні вчені М.Т.Білуха, Ф.Ф.Бутинець, А.М.Герасимович, М.В.Кужельний, А.М.Кузьминський, В.Г.Лінник, Г.Г. Кирейцев, П.П.Німчинов, Ю.І.Осадчий, М.С.Пушкар, В.Я.Савченко, В.В.Сопко, Н.М.Ткаченко, М.Г.Чумаченко, В.Г.Швець, а також зарубіжні П.С.Безруких, С.О.Марченко, А.Ш.Маргуліс, П.П.Новиченко, В.Ф.Палій, І.І.Поклад, Я.В.Соколов, В.І.Стражев, С.О.Щенков та інші.
Незважаючи на те, що в напрямку підвищення ефективності обліку на виробництві і посиленню внутрішньогосподарського контролю ведеться визначна робота, проте залишаються проблеми, які свідчать, що аспекти обліку і контролю матеріальних запасів на підприємствах хлібопекарної промисловості в умовах використання електронних обчислювальних машин (ЕОМ) вивчені і розкриті недостатньо та потребують подальшого поглиблення і доповнення.
Заслуговують на увагу питання щодо розуміння понять “виробничі” і “матеріальні” запаси; потребує також більш чітке обгрунтування їх класифікації та оцінки з врахуванням галузевої специфіки виробництва, поліпшення організації обліку, документообігу та контролю в умовах автоматизації. В останні роки цим аспектам обліку приділялась значна увага провідних вчених ГорєлкінаВ.Г., Ісакова В.І., Рожнова В.С., Подольського В.І. і багатьох інших. Але впровадження в практику обліку нових програмних систем, вивчення особливостей системи обліку з застосуванням комп’ютерної технології відбувається повільно.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБЛІК І КОНТРОЛЬ МАТЕРІАЛЬНИХ ЗАПАСІВ (на матеріалах підприємств хлібопекарної промисловості)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок